pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Важность ознакомления с реальными отзывами перед устройством на работу

При поиске работы, когда человек уже определился, чем именно он хочет заниматься и какой доход планирует получать, последним вопросом встает выбор компании работодателя. Как выбрать того работодателя, который сможет реализовать все ожидания?

• докладніше

Чи впливає поведінка батьків на наші робочі відносини?

   На те, як ви спілкуєтеся з колегами по роботі, впливає багато чинників. На якість комунікації впливає тип керівника, культура спілкування в компанії та характери інших співробітників. А також – як вирішувалися конфлікти в сім’ї кожного окремо взятого працівника.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Поради, як уникнути професійного вигорання


   Великі проблеми зауважуєш швидко, а от дрібні проблеми зі здоров’ям – щоденні стреси на роботі, перевтома – зауважуєш не одразу. А коли стає зрозуміло, що щось не так, вже буває запізно. Загроза професійного вигорання не така вже й безневинна, як може видатися на перший погляд. Розберемось, чому. І, звісно, поради, як уникнути професійного вигорання.

  Коли зникає бажання працювати, це означає, що ви емоційно та інтелектуально «вичахлись». А також фізично, бо організм в стресових ситуаціях використовує фізичні ресурси організму – наприклад, «під’їдає» білок з мускулатури, бо його легше розщепити на амінокислоти та отримати з них енергію, ніж займатися розщепленням ліпідів (тобто жирів). Або ж навпаки – організм старанно запасається жировою тканиною, бо людина в такі моменти може їсти, як не в себе.
  Як бачимо, що в одному випадку, що в іншому – причин для втіхи немає. Давайте ще згадаємо про шкідливі звички, які в такі моменти настирливо «чіпляються» до нас у вигляді вживання алкоголю (або, точніше, зловживання) та тютюнових виробів. Це також додатково б’є по організму. І в результаті стан справ тільки погіршується.
   Як протидіяти цьому? По-перше, фізична активність. Якщо ви працюєте на роботі, яка вимагає фізичної активності – чудово, ви і без фізичних вправ даєте організму чимало порухатися протягом дня. Якщо працюєте на малорухомій роботі – водієм, приміром – не забувайте про фізичну активність. І якщо ви вважаєте, що у вас немає часу на це, бо дорога не чекає і все ж у тому дусі – краще подумайте про свій організм, якої шкоди ви йому завдаєте, позбавляючи його щоденної фізичної активності. Загострення хронічних хвороб, проблеми з циркуляцією крові, біль у хребті – ці та інші проблеми тільки посилюють негативний ефект від професійного вигорання. Тому якщо ви працюєте водієм, вам варто робити зупинки не лише для того, щоб попити каву чи пообідати на заправці: приділіть час для фізичної активності.
   Мінімізація стресу.
   Розберіться у тому, що саме змушує вас надміру хвилюватись. Відчуваєте втому і роздратування при виконанні робочих обов’язків? Це може трапитися навіть тоді, коли займаєтеся улюбленою роботою. Можливо, ви давно не відпочивали і звикли брати роботу навіть на вихідні? Дозвольте собі перепочити, емоційно та психічно «перевантажитися» від роботи. Це потрібно робити час від часу усім нам.
   Більше свіжого повітря і прогулянок.
   Не забуваємо також, що у міжсезоння зростає ризик професійного вигорання, адже похмура погода теж впливає на багатьох людей негативно. І навіть в похмуру погоду піти прогулятися парком, набережною чи просто вулицями міста – вже позитивно діє на організм. Придумуйте собі цікаві завдання для щоденних прогулянок, позбавляйтеся таким чином від емоційної напруги, а також прокачуйте власну креативність: ніколи не знаєш, в який момент вона може знадобитися вам.
   Як щодо повноцінного сну?
   І наостанок ще один важливий компонент загального комплексного рецепту, як уникнути професійного вигорання – ваш сон. Якщо ви спите нормально, не пробуджуєтеся вночі, вам не сняться кошмари – ви вже маєте значні шанси для того, щоб у найкоротші терміни здолати негативні наслідки від професійного вигорання. Якщо ви вперто ігноруєте цілющу користь щоденного восьмигодинного сну – готуйтесь до того, що в якийсь момент організм почне серйозно «збоїти».
   Тому якісно висипайтесь, не забувайте приділяти час своєму тілу та розуму, і ви швидко відновитеся від професійного вигорання, якщо це вже трапилося.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту