pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Змініть це негайно!

Звичайно, набагато краще вирішити усі такі питання «на місці» та повернути ситуацію у свою сторону

• докладніше

Працюєшь в офісі - бережи свій шлюб?

 Крім того, більший відсоток зруйнованих шлюбів показали й чоловіки, що мають вищу освіту. Вони вдвічі частіше розлучалися, ніж їх однолітки, які не мали такий рівень освіти

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Через терни — до зірок


Через терни — до зірок


Шпальта газет та журналів майорять оголошеннями: «Продаж, сервіс…», «Завітайте, у нас найкращі ціни..» Реалізація цих пропозицій здійснюється менеджерами з продажу. Саме ці люди пропонують нам певні послуги та товари, при їх допомозі ми можемо вибрати саме те, що підходить нам за ціною та якістю. І само по собі зрозуміло, що саме з ними ми спілкуємось при виявленні недоліків, і саме вони несуть левову частку відповідальності за проданий неякісний товар, чи надану послугу.

Через терни - до зірок

Якщо Ви вважаєте себе людиною з великим запасом енергії, відчуваєте, що вам до снаги активно пропонувати послуги чи товари (переважно по телефону), ви досить комунікативні, вмієте організовувати людей, самостійно приймати рішення та швидко реагувати на зміни в бізнесі, в якому працюєте, тоді ви — природжений менеджер з продажу. В Україні досить велика кількість вищих навчальних закладів, що займаються підготовкою менеджерів різних напрямків продажів. На жаль, перед випускниками вищої школи надалі постає проблема: теоретичні знання, набуті в навчальних закладах, виявляються відірваними від реальної бізнесової практики. Найважливішим завданням стає подолання відстані між теорією і практикою. Зрозуміло, що на новому місці роботи претендент має настроюватись на більш високий темп роботи. Передусім, вміння легко навчатися, засвоювати нюанси професії. Фірми, що наймають менеджерів з продажу, можуть мати вже напрацьовану клієнтську базу даних, або працюватимуть з «нуля», розвиваючи новий напрямок продажів. В цьому випадку претенденту бажано мати власну базу клієнтів, або ж плідно працювати , щоб її створити. Аналізуючи попит на менеджерів з продажу за певними напрямками діяльності, можна схематично відтворити ситуацію, що склалася. Схема розподілу попиту на менеджерів представлена на діаграмі.

Аналіз даних свідчить, що найбільшою є потреба в менеджерах з продажу обладнання та запчастин - 20%.Вимоги до претендентів надто високі: вміння вести первинну документацію, складати договори, контролювати продажі, вести базу даних та статистику продажів, вік — від 25-30 років, вища освіта, досвід роботи на посаді з подібними функціональними обов’язками не менше одного року, знання ПК, бажання і здатність до навчання, відповідальність, цілеспрямованість, ініціативність, уважність, високі комунікативні здібності. Передбачається випробувальний термін. Оплата — від 200 у.о. та перспектива подальшого підвищення за рахунок відсотків від продажів. Робітник, що має досвід роботи в певному напрямку, набуває більше досвіду і має всі шанси блискуче просуватися службовими сходинками. На вакансії менеджерів з продажу промислових товарів припадає 16%. Вимоги до претендентів типові для професії: вміння спілкуватись по телефону та приваблювати клієнтів, коммунікативність, ініціативність. Віковий ценз — від 25 до 35 років. Оплата — ставка плюс відсотки від продажів.

Cхема разделения спроса на менеджеров по продажам


Майже в рівному співвідношенні знаходяться вакансії менеджерів з продажу: канцтоварів, книг та їх похідних; освітлювальної, побутової, сантехніки; нафтохімії; реклами та будівництва (в межах 13% — 10%). Вимоги до претендентів майже такі ж, що згадані вище, та обов’язково — наявність досвіду в цій сфері продажів, в залежності від напрямку — відповідна освіта, знання ПК. Віковий ценз — до 35 років, заробітна плата — від 200 у.о. плюс відсотки, інколи — додаткові умови. 8,18% припадає на менеджерів з продажу продовольчих товарів . Сюди входять лікеро-горілчана група товарів, продукти харчування, кондвироби, тютюнові вироби, та ін. Вимоги до претендентів: вищезгадані та бажано наявність власного автомобіля. Оплата — ставка плюс відсотки.

На менеджерів з продажу оргтехніки та комплектуючих, та мобільного та телефонного зв’язку припадає відповідно 5,03%, 3,77%. Пропонується варіант навчання, графік роботи різний, може бути робота поза офісом. Оплата за домовленістю, потижнева. Наразі, якщо плідно потрудитися, вивчити роботу, ймовірно в межах одного місяця (залежатиме від напрямку діяльності) вам поталанить знайти вашого покупця, а через пару місяців ви вже будете працювати, як справжній спеціаліст, заробляючи пристойні гроші, тобто, від $350 до 1000 на місяць. Якщо Вас цікавить різноманітна, динамічна, добре оплачувана робота, — спробуйте і досягайте висот! Хай вам щастить!
 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту