Якщо ви молода і рішуча людина, прагнете змін в своєму житті і змін в державі, зверніть увагу на оголошений нещодавно набір до патрульної столиці Києва. Подробиці читайте нижче.
Які вимоги до кандидатів у патрульні поліцейські?
Ось які вимоги висуваються кандидатам:
- Бути громадянином України;
- Вік від 18-ти років;
- Повна загальна середня або вища освіта;
- Мати водійське посвідчення категорії «В»;
- Вільно володіти українською мовою;
- Бути готовим до відряджень в межах України в зв’язку зі службовими обставинами.
З детальнішою інформацією можна ознайомитися, перейшовши на сайт патрульної поліції: patrolpolice.gov.ua. Тут ви також знайдете перелік міст, в яких триває набір, адже не лише столиця України потребує нових облич в своїх лавах. До речі, в Києві обіцяють найвищу зарплату патрульним. В інших містах заробітна плата стартує від 12 300 грн, а в деяких містах – Львові, Одесі, Борисполі, Чайках та Ізмаїлі – зп патрульного стартує від 14 500 грн.
Процедура працевлаштування складається з кількох кроків: кандидати подають всі необхідні документи, проходять тестування та медогляд, мають показати відповідний рівень фізпідготовки, пройти співбесіду з працівником поліції.
Матеріальне забезпечення патрульних поліцейських Києва наступні: зарплата стартує від 16-ти тисяч гривень, щорічна відпустка тривалістю від 30-ти днів, безкоштовне обслуговування поліцейських та членів їхніх сімей у закладах охорони здоров’я МВС. Також патрульні поліцейські можуть розраховувати на додаткову винагороду в розмірі до 30 тис. гривень на період дії воєнного стану згідно з постановою КМУ №168 від 28.02.2022 року. В разі ушкодження здоров’я під час несення служби теж обіцяють підтримати матеріальною допомогою.
Що входить в обов’язки патрульної поліції?
Бути патрульним – почесно і відповідально водночас. Поліцейські патрулі займаються публічною безпекою та порядком в містах і на дорогах, що є особливо важливим на період воєнного стану. Також в їхні обов’язки входить надання невідкладної допомоги громадянам, швидко та ефективно реагувати на правопорушення; виїжджати на виклики громадян, коли телефонують 102; залучаються до здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах. І, звісно, протидіють злочинності. Чимало поліцейських перебувають на сході країни і допомагають Збройним Силам протидіяти російській агресії. |