pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Чому йдуть віддані працівники?

 Якщо заробітна платня співробітників (реальна зарплатня) не збільшувалася на протязі одного року, це, у більшості випадків, також призводить до прийняття рішень щодо зміни роботи у багатьох співробітників

• докладніше

Чи будуть виплачуватися пенсії та зарплати в 2023 році?

  Поспішаємо заспокоїти всіх працівників соціальної сфери і не тільки – так, зарплати та пенсії будуть виплачуватися в наступному році. Які ж механізми та стратегії будуть задіяні нашим урядом для вирішення цього питання?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Київ потребує патрульних: оголошено про набір до патрульної поліції


 Якщо ви молода і рішуча людина, прагнете змін в своєму житті і змін в державі, зверніть увагу на оголошений нещодавно набір до патрульної столиці Києва. Подробиці читайте нижче.

Які вимоги до кандидатів у патрульні поліцейські?
Ось які вимоги висуваються кандидатам:
  1. Бути громадянином України;
  2. Вік від 18-ти років;
  3. Повна загальна середня або вища освіта;
  4. Мати водійське посвідчення категорії «В»;
  5. Вільно володіти українською мовою;
  6. Бути готовим до відряджень в межах України в зв’язку зі службовими обставинами.
 З детальнішою інформацією можна ознайомитися, перейшовши на сайт патрульної поліції: patrolpolice.gov.ua. Тут ви також знайдете перелік міст, в яких триває набір, адже не лише столиця України потребує нових облич в своїх лавах. До речі, в Києві обіцяють найвищу зарплату патрульним. В інших містах заробітна плата стартує від 12 300 грн, а в деяких містах – Львові, Одесі, Борисполі, Чайках та Ізмаїлі – зп патрульного стартує від 14 500 грн.
Процедура працевлаштування складається з кількох кроків: кандидати подають всі необхідні документи, проходять тестування та медогляд, мають показати відповідний рівень фізпідготовки, пройти співбесіду з працівником поліції.
Матеріальне забезпечення патрульних поліцейських Києва наступні: зарплата стартує від 16-ти тисяч гривень, щорічна відпустка тривалістю від 30-ти днів, безкоштовне обслуговування поліцейських та членів їхніх сімей у закладах охорони здоров’я МВС. Також патрульні поліцейські можуть розраховувати на додаткову винагороду в розмірі до 30 тис. гривень на період дії воєнного стану згідно з постановою КМУ №168 від 28.02.2022 року. В разі ушкодження здоров’я під час несення служби теж обіцяють підтримати матеріальною допомогою.
 
Що входить в обов’язки патрульної поліції?
Бути патрульним – почесно і відповідально водночас. Поліцейські патрулі займаються публічною безпекою та порядком в містах і на дорогах, що є особливо важливим на період воєнного стану. Також в їхні обов’язки входить надання невідкладної допомоги громадянам, швидко та ефективно реагувати на правопорушення; виїжджати на виклики громадян, коли телефонують 102; залучаються до здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах. І, звісно, протидіють злочинності. Чимало поліцейських перебувають на сході країни і допомагають Збройним Силам протидіяти російській агресії.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту