pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як не треба себе поводити на співбесіді

 В цілому, треба слідкувати за тим, що ви намагаєтесь сказати співрозмовнику, щоб ваші відповіді не ставали приводами до виникнення нових питань

• докладніше

Друга пенсія 2021

 Ця пенсія має бути сформована з тих відрахувань із заробітної плати працівника, які здійснюються протягом його трудової діяльност

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

В якому віці починати думати про пенсію?


  Відповідь очевидна – чим раніше, тим краще. Навіть не в тридцять, а в двадцять років. Дивно звучить, еге ж? Двадцятилітнім задумуватись про пенсію?.. Ніби більше нема про що думати! Але це реалії сьогодення, реалії нашої країни – більшість молодих людей (і не тільки молодь) не вміють правильно заощаджувати. Це сумно, але ні батьки, ні школа не навчають цьому. А така важлива в цивілізованому світі річ, як страхування життя і здоров’я, взагалі не числяться в обов’язковій статті витрат. А що вже казати про альтернативне пенсійне забезпечення, над яким всерйоз задумуються одиниці?

    Словом, з пенсійним питанням в Україні дуже і дуже непроста ситуація. Не вірите? Поцікавтеся у своїх знайомих, яка мінімальна пенсія в Україні, або як саме формується її розмір. Без сумнівів, багато людей замисляться над цими питаннями… і не зможуть відповісти. Для тих, хто не знає – мінімальна пенсія в нашій країні становить 1854 гривень. З першого грудня 2021 р. ця сума дещо зросте – до 2600 гривень. Так, сума мізерна, але навіть на таку пенсію ще потрібно заробити.
   До речі, ви просто зараз можете дізнатися розмір майбутньої пенсії, просто зазирнувши в свій особистий кабінет на сайті пенсійного фонду. Можна зробити це навіть зі смартфону. Розібралися з пенсійним калькулятором? І що вам нарахувало?
   Навіть якщо отримані цифри вас втішають, не поспішайте з висновками: швидше за все, майбутня пенсія буде меншою за розміром. Вся річ в так званому коефіцієнті заміщення. І якщо в Європі він становить 0,95% від зарплати, в Україні він становить всього лиш 0,29% (хоча раніше було 0,54%). А в майбутньому цей коефіцієнт заміщення ще зменшиться.
   Тому якщо ви вже в тридцять років задумалися над тим, як забезпечити собі достойну старість – це прекрасно. Так, можна надіятися, що через двадцять-тридцять років економічна ситуація в нашій країні суттєво покращиться, і наша країна в усіх цих показниках наблизиться до європейських стандартів – тобто зарплати та пенсії зростуть в рази, – але хіба не краще перестрахуватися заздалегідь?
   Тому працюючим неофіційно бажаємо працевлаштуватися офіційно, тому що такими діями ви самі себе позбавляєте права на соціальний захист та пенсійне забезпечення. Не забувайте, що для виходу на пенсію чоловікам потрібно відпрацювати 35 років, жінкам – 30. Тому чим раніше кожен громадянин України задумається над цим питанням, тим буде краще для нього самого.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту