pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Економна віддалена робота по американські

 Дослідження, що були проведені у США, продемонстрували, що віддалена робота допомогає економіти

• докладніше

Навчання ІТ-спеціальностям для всіх охочих – новий проєкт Мінцифри

 Міністерство цифрової трансформації планує за допомогою освітнього проєкту IT Generation навчити тисячу українців ІТ-спеціальностям. Це для початку – тисячу. На другому етапі проєкт планують масштабувати

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Скільки працевлаштованих до війни українців працюють у звичному режимі?


 Відповідь на це питання допоможе краще зрозуміти ситуацію на українському ринку праці на поточний момент. Пропонуємо вам ознайомитися із результатами соціологічного опитування групи «Рейтинг», проведеного 8-9 жовтня 2022 р. в рамках вісімнадцятої хвилі проєкту «Україна в умовах війни».

Отже, який відсоток українців повернувся до роботи у звичному режимі? Якщо вірити опитуванню, то 38% наших громадян, які мали роботу до війни, але втратили її, за вісім місяців війни змогли повернутися на роботу в звичному режимі. Ще 18% українців почали працювати дистанційно, а 7% опитаних знайшли собі нову роботу. Але великий відсоток опитаних, а саме третина, досі не змогли влаштуватися на роботу. І найбільше таких людей серед найстарших і наймолодших за віком, а також серед мешканців нині окупованих та прифронтових територій, які виїхали, рятуючись, до столиці чи інші регіони України. Серед опитаних спостерігається збільшення кількості тих, хто вимушено покинув місце проживання після початку повномасштабної російської агресії. Але водночас більшість респондентів (85%) планують повертатися в рідні місця; для порівняння – лише 6% опитаних не планують повертатися додому.
Наскільки точним і достовірним можна вважати дане опитування? Для формування відповідної статистики було опитано тисячу людей з усіх куточків України, не лише столиці. Звичайно, за винятком тих територій, які перебувають під тимчасовою окупацією росії, а також тих районів, де немає мобільного зв’язку.
Як бачимо, найбільші труднощі з роботою спостерігаються у внутрішньо переміщених осіб. Також багатьом переселенцям затримують виплату допомоги через безробіття та вагітність. У Мінсоцполітики також озвучили причину, чому утворився значний борг з виплати допомоги: за їхнім визначенням, це комплексна проблема, пов’язана з військовою агресією рф та неефективним менеджментом очільників Фонду страхових коштів.
І якщо ви, хто читає зараз цю статтю, маєте роботу – це чудово. Значить, у вас є як мінімум одна точка опори в цей час. Це важливо усвідомити навіть тим людям, яким їхня робота остогидла ще до війни. Подумайте над тим, що чимало українців з числа внутрішніх переселенців з радістю погодилися б помінятися із ними місцями. Тож цінуємо те, що маємо, і допомагаємо іншим, якщо є така можливість.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту