pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Хочете працювати водієм, але не маєте водійського посвідчення? Ось нова процедура їхнього отримання

  Є люди, які змалку не уявляють своє життя без автомобіля, без керма і коробки передач під рукою. І якщо ви належите до цих людей, але ще навчаєтеся у ВНЗ і хочете отримати права, щоб, можливо, в майбутньому працевлаштуватися водієм – візьміть до уваги, що з 24 липня в нашій країні набули чинності нові правила отримання водійських прав.


• докладніше

Як держава пробує долати безробіття під час війни?

 За оцінками Національного банку України, безробіття в Україні сягнуло 35%. Фактично кожен третій українець, який мав офіційну роботу, її втратив. Як держава пробує долати безробіття під час війни? Давайте з’ясуємо.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Лікарі та сучасні технології здоров'я


ЛІКАРІ ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗДОРОВ’Я


Новий час. Нові тенденції, нові спеціалізації. Не проминуло це і таку консервативну галузь як медицина. Чимало лікарів, які прагнули нових знань, нового досвіду почали шукати себе у сучасних суміжних напрямках медицини. Одним із них є наша співрозмовниця лікар-нутріціолог (спеціаліст із правильного харчування), а також фахівець, що досконало володіє методом біорезонансної терапії, Олена ТОЛКАЧ. Звичні поняття, пов’язані зі щоденним харчуванням, а також здоровим способом життя, набувають нового змісту, коли за справу береться людина неординарна і небайдужа.

Лікарі та сучасні технології здоров'я
Олена ТОЛКАЧ, лікар-нутріціолог

-
Якими оздоровчими методиками Ви володієте і як вони можуть конкретно допомогти пацієнтові у тих чи інших випадках?
-
Існує багато різних способів оздоровлення. Серед них як авторські методики, розроблені на основі результатів останніх медичних досліджень, так і народні, де рецепти перевірялися багаторічною практикою системи очищення організму. Для прийняття остаточного рішення щодо конкретного способу лікування ми проводимо комплексне обстеження. Такий підхід є цілісною технологією, яка охоплює різноманітні параметри організму пацієнта.


-
А що являє собою сама діагностика і за яким принципом вона проводиться?
-
На тілі людини є так звані біологічно активні точки, які містять інформацію про стан здоров’я тих чи інших органів тіла. За допомогою спеціального приладу ми знімаємо необхідні показники. Автором цього методу в минулому столітті був німецький лікар Фолль. Наступним кроком є добір оздоровчої програми, завдяки якій можна відкоригувати наявні патології. Ми застосовуємо трави, біологічно активні добавки, інформотерапію, гомеопатію, а також біорезонансну терапію.


-
Розкажіть про останній метод докладніше.
-
Суть його полягає в тому, що при наявності певних умов відбувається енергетичний виплеск, який може руйнувати матеріальні об’єкти. У нашому випадку визначається частота патогенної мікрофлори, наприклад, частота випромінювання вірусу або бактерії. Впливаючи відповідними частотами на грибки, бактерії, віруси та інші небажані мікроорганізми, ми знищуємо їх за допомогою наявного резонансу. Метод є абсолютно нешкідливим, оскільки лікар не може вплинути ні на що інше, крім збудника захворювання. Однак і тут потрібен індивідуальній підхід. Не можна всім назначати одну й ту саму процедуру без урахування стану здоров’я пацієнта.


-
Чому саме Ви звернули увагу на метод біорезонансної терапії?
-
Ця терапія привернула мою увагу, коли я зрозуміла, наскільки ефективно цей метод дозволяє справлятися з внутрішньоклітинними паразитами (хламідіями, токсоплазмою, вірусами). Застосування БРТ технології скорочує удвічі-тричі термін розв’язання таких проблем. Це важливий чинник. У наш час не кожна людина може дозволити собі займатися здоров’ям протягом багатьох місяців.


-
А скільки разів необхідно пройти подібний курс для повного одужання?
-
Все залежить від організму: чим більше у нього сил, тим менше йому необхідна допомога для відновлення. Нечасто вдається досягти необхідного результату за один курс, реально — за два-три курси. Більша кількість сеансів БРТ також застосовується досить рідко. Але є і такі випадки. У цей період важливо насичувати клітини поживними речовинами, зокрема, вітамінами. Нас, як правило, ніде не вчать культурі здоров’я, правильного харчування і водного режиму, але ж відомо, що організм людини на 70-80% складається з води. Тому важливо знати, як правильно пити воду, і яку саме. Тож застосування очищеної води може допомогти вирішити більшу частину проблем. Як говорять китайці, лише недалекоглядні люди починають копати колодязь тоді, коли хочеться пити. Лікувати хворобу необхідно до того, як вона почалася.


-
А спеціалісти?
-
На даний момент на нашій фірмі відкриті вакансії менеджера по роботі з клієнтами, лікаря-фолліста (робота за методикою доктора Фолля), а також медсестри-регістратора. З вимогами до персоналу можна ознайомитися на сайті parazitius.narod.ru. Ми знаходимося у Центрі краси і здоров’я «Цілющі грязі Криму», що розташований по вул. Великій Васильківській, 91-Б.


 
Інтерв'ю провела Вікторія ІВЧЕНКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту