pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як зробити так, щоб робота приносила і задоволення, і заробіток?

  Розглянемо деякі постулати продуктивних людей. Чому продуктивних? Якщо хочете, щоб робота приносила і задоволення, і пристойний заробіток, потрібно набути таку навичку, як продуктивність.

• докладніше

Як без стресу адаптуватися на новій роботі (частина друга)?

  Продовжуємо цю важливу тему. Перша частина – тут, а ми продовжимо з’ясовувати, як без стресу, та ще з вигодою для себе, полегшити процес адаптації на новій роботі.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Безоплатні курси для українців з кібербезпеки, а також проєкт Projector Mentorship Platform


 Бажаєте реалізуватися в новій для себе професії? Технологічний SET University анонсував старт навчання з кібербезпеки, який дасть можливість опанувати цю новітню професію на рівні молодшого спеціаліста.

Кому адресована ця навчальна програма?
Перш за все випускникам старших класів та студентам перших курсів вищих навчальних закладів. Також до навчання запрошуються представники технологічних спеціальностей початкового рівня кваліфікації.
Коли старт?
Поспішайте подати заявку, адже навчання розпочнеться після 16-го травня, а набір студентів триватиме до 13-го травня. Опанування курсу розраховане на три місяці – тобто до середини серпня.
Які вимоги до майбутніх студентів?
Навчальна програма ідеально підійде вам, якщо ви:
  • Володієте англійською на рівні В1,
  • Знаєте комп’ютер на рівні досвідченого користувача,
  • Володієте базовими математичними та технічними знаннями.
Особливо актуальним курс буде для тих українців, хто планує змінити основну професію та розглядає кібербезпеку як перспективну для себе галузь.
Навчання організовується наступним чином: студенти переглядають лекції в live-форматі, які також будуть доступні для повторного перегляду; після засвоєння тематичних блоків студенти проходять обов’язкові тестування, а після завершення навчання – проходження фінального тесту. Комунікувати з іншими студентами та викладачами можна буде в спеціально створених чатах.
Як подати заявку на участь?
Для реєстрації доступні два варіанти: або ви заповнюєте спеціальну Google-форму, або ж переходите безпосередньо на сайт проєкту setuniversity.tech (кнопка «Подати заявку»).
 
Також українцям став доступний благодійний проєкт від Мінцифри, де ви можете обрати ментора зі сфери дизайну, маркетингу чи менеджменту за донат на підтримку нашої країни в цей нелегкий час. Якщо ви плануєте взяти участь в якості учня, переходьте на сайт Projector Mentorship Platform і обирайте потрібного вам ментора. Бронюйте з ним зустріч в GoogleMeet, попередньо завантаживши квитанцію про донат в благодійну організацію. Розмір пожертвування – по вашим можливостям, а задонатити можна, приміром, у фонд «Повернись живим» або Національний банк України. Кошти будуть витрачені на закупівлю необхідних речей для військовослужбовців ЗСУ.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту