pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Основные повседневные правила успешных женщин

 Почти каждая современная женщина живет планами об успешной работе и завоевании мира. Некоторым все же удается этого добиться. Эти успешные женщины с радостью готовы поделиться повседневными правилами, с помощью которых им удалось добиться высот в профессиональной сфере. Уж у них точно есть свои секретики для вас, как быть успешным.

• докладніше

Нова Пошта створює нові робочі місця

 Нова Пошта – нові робочі місця. І не абиякі, а на сучасному автоматизованому сортувальному терміналі, який розташується біля міжнародного аеропорту Бориспіль. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Фінанси у стосунках – яких помилок не потрібно припускатися


 Фінансове питання зруйнувало не одну закохану пару – і на стадії романтичних зустрічей, і вже після створення сім’ї. Розбираємося, яких фінансових помилок у стосунках не потрібно припускатися.

 
Ви завжди платите за двох
І не тільки платите за двох після відвідування ресторанів та кав’ярень, а й усюди платите за кохану людину. Ви ніби й хочете показати свою щедрість, робити великі жести для неї чи нього, але подумайте, яку небезпеку це несе в перспективі. Повністю брати на себе фінансове забезпечення коханої людини означає, що ви перетворитеся для неї на джерело фінансів, і про велику любов між вами уже складно буде говорити. Ще один негативний момент – ви можете з часом почати «качати права», вважаючи, що «хто платить за музику, той її і замовляє». Усе це призведе до небажаних конфліктів і навіть розставання.
 
Ви весь час змушені підлаштовуватися під його/її звички
Ця проблема часто супроводжує стосунки тих людей, які мають різний рівень доходів. І в результаті той, хто бідніший, може підлаштовуватися під звички багатшого партнера і потерпати при цьому. Типова ситуація: вони їдуть на спільний відпочинок, на дорогий курорт, звісно, а після повернення бідніший партнер сідає на сувору дієту, бо проблеми з фінансами. Якщо на такі жертви іде тільки одна людина, стосунки досить швидко зруйнуються.
 
Ви ігноруєте фінансову недалекоглядність партнера
Це досить легковажно – залишати у стосунках фінансове питання без уваги. Мовляв, до чого тут фінанси, адже йдеться про велике і чисте почуття, її величність любов? Хотілося б, щоб було саме так, але реальність, на жаль, інша. Хочете ви цього чи ні, але рано чи пізно доведеться звернути на це питання увагу, і якщо ваш партнер є недалекоглядним у фінансовому плані – тобто не цінує грошей, не вміє чи не хоче їх заробляти, легковажно витрачає значні суми на речі, без яких можна обійтися – це означає, що конфлікту між вами не минути. Рано чи пізно терпець урветься, і щоб не доводити ситуацію до вибуху, краще одразу проговорити усе, що вас хвилює чи непокоїть у партнері.
 
Не ставайте поручителем
Закохані люди припускаються дуже великої фінансової помилки – беруть на себе непід’ємні кредити, бо кохана людина захотіла дороге авто, дорогий смартфон чи ще якусь дорогу річ. У партнера грошей на подібну розкіш немає, тому ви, подумки пітніючи і мліючи від думки, скільки це коштує, оформлюєте на себе кредит. І справедливо при цьому вважаєте, що робите велике благо.
Але ніхто не може гарантувати вам, що ваші стосунки триватимуть не те що усе життя, а навіть найближчі п’ять-десять років. Тому ставати поручителем, влазити в кредитну кабалу – не потрібно в жодному разі. Щоб потім тисячу разів не пошкодувати про це.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту