pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как строить и поддерживать партнерские соглашения

 Партнерские отношения – один из способов управления и организации предпринимательской деятельности, которая основана на объединении имущества нескольких владельцев. Партнерские отношения нужно уметь строить и поддерживать, так как от этого зависит слаженная работа всей компании.

• докладніше

"Робочі завали" - розгрібаємо ефективно

 Розподілить свої сили та чесно зрозумійте що ви зможете встигнути зробити

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вікові обмеження в медицині


ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ В МЕДИЦИНІ
працевлаштування після 40


Сорок років — зрілий вік молодості.П’ятдесят — молодість зрілого віку.
Віктор Гюго, французький поет, драматург, прозаїк, політик

Вікові обмеження в медицині
Любов САВЧЕНКО, фармацевт КП «Фармація» при Українському НДІ кардіології ім. М.Д. Стражеско

Вікові обмеження при працевлаштуванні присутні в кожному третьому оголошенні роботодавців. І медицина, як сфера діяльності, не виняток. При тому, що спеціалісти-фармацевти посідають одну із перших позицій, що користуються попитом на ринку праці України, роботодавці рідко запрошують на співбесіду кандидатів старших 35 років, хоча головним критерієм добору залишаються обов’язкова спеціальна освіта та досвід роботи. Чи мають шанси досвідчені фармацевти знайти роботу в 40 річному віці? Власним досвідом ділиться Любов САВЧЕНКО, фармацевт КП «Фармація» при Українському НДІ кардіології ім. М.Д. Стражеско.

— Під час навчання у Київському медичному училищі № 2 я планувала зробити вдалу професійну кар’єру. Але, як у більшості молодих жінок, за життєвих обставин все склалося по-іншому. Я працювала в державних аптеках Києва, і коли переводилася до аптеки при шпиталі для інвалідів ВВв була впевнена, що працюватиму на цьому робочому місці до пенсії. Постійна зміна місць роботи у ті часи взагалі сприймалася з осудом, а з двома дітьми на руках ризикувати бажання не було. Та змінилися часи і погляди людей. З появою комерційних структур я вирішила знайти більш високооплачуване місце роботи. Влаштувалась в аптечний кіоск, що знаходився у приміщенні гастроному, та за умов постійного переохолодження і протягів захворіла і втратила місце. Ще три роки проминули на іншій фірмі. Стабільності та задоволення від роботи не з’явилось, але залишалась надія та віра.

Першою проблемою при пошуках нового робочого місця виявився вік. Звичайно, не має сенсу переконувати роботодавця, що ви людина ще молода й енергійна, до того ж маєте достатній досвід і знання не тільки медикаментів, що випускаються в Україні давно, а й новітніх препаратів фармацевтичного ринку. Якщо керівник налаштований на створення молодіжного колективу, або ж сам молодий за віком — його вимоги зрозумілі, але іноді отримуєш відмову безпідставно. Із таким песимістичним настроєм я шукала роботу впродовж трьох місяців. І сьогодні рада, що тоді не працевлаштувалась, бо завдяки знайомим прийшла до цієї аптеки, де працюю два роки, і відчуваю себе і молодою, і професіоналом.

Колектив складається з 18 співробітників різної спеціалізації і різного віку. Працюємо у будні дні з 9 години ранку до 16 дня з обідньою перервою. До посадових обов’язків входить робота на різних ділянках: стерильний блок, стіл рідин, реалізація медикаментів у кіоску. Заробітна плата фармацевта складає 600 грн плюс стандартний соціальний пакет: оплачуваний лікарняний лист та щорічна відпустка. Усіх, хто втратив надію, запевняю, ваш пошук триватиме рівно стільки, скільки ви будете вірити в позитивний результат. Я знайшла своє місце, де навіть сьогодні при пошуках асистента фармацевта і провізора керівництвом не висуваються вікові вимоги до претендентів, а лише обов’язкова фахова освіта.

Восени я стала пенсіонеркою, але із задоволенням працюю далі. Можливо, люди мого покоління так внутрішньо настроєні — відчуття віку приходить тільки тоді, коли зупиняєшся. От і мені здається, доки я працюю — я молода, а потім... Потім — інший ритм життя та інтереси. Роботодавцям хотілося б побажати: будьте об’єктивнішими під час складання оголошень про вільні вакансії на вашій фірмі, адже кваліфікований спеціаліст і дівчина до 25 років — ці вимоги не завжди співпадають. А найголовніше — людяність, адже кожному з вас буде і 30 років, і 50...
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
фото автораЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту