pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Карьерный консультант и зачем он нужен

 Необходимость принять решения в вопросах жизненного характера заставляет любого человека нервничать и переживать. Это вполне нормально, ведь любой из нас переживает о завтрашнем дне и своем будущем. Очень часто нам просто не хватает совета или взгляда на ситуацию со стороны, иными словами консультанта

• докладніше

Пять признаков того, что вам мало платят

Если вас стали посещать мысли о том, что работодатель вам не доплачивает за работу, то, возможно, вам стоит разобраться так ли это, ведь чувство неоцененности – одно из самых гнетущих и неприятных. Практически для всех специалистов заработная плата и ее размеры – показатель того, что они выполняют свою работу грамотно и правильно. Поэтому если специалист не наблюдает изменений в заработной плате больше чем полгода, пора узнать в чем проблема.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вікові обмеження в медицині


ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ В МЕДИЦИНІ
працевлаштування після 40


Сорок років — зрілий вік молодості.П’ятдесят — молодість зрілого віку.
Віктор Гюго, французький поет, драматург, прозаїк, політик

Вікові обмеження в медицині
Любов САВЧЕНКО, фармацевт КП «Фармація» при Українському НДІ кардіології ім. М.Д. Стражеско

Вікові обмеження при працевлаштуванні присутні в кожному третьому оголошенні роботодавців. І медицина, як сфера діяльності, не виняток. При тому, що спеціалісти-фармацевти посідають одну із перших позицій, що користуються попитом на ринку праці України, роботодавці рідко запрошують на співбесіду кандидатів старших 35 років, хоча головним критерієм добору залишаються обов’язкова спеціальна освіта та досвід роботи. Чи мають шанси досвідчені фармацевти знайти роботу в 40 річному віці? Власним досвідом ділиться Любов САВЧЕНКО, фармацевт КП «Фармація» при Українському НДІ кардіології ім. М.Д. Стражеско.

— Під час навчання у Київському медичному училищі № 2 я планувала зробити вдалу професійну кар’єру. Але, як у більшості молодих жінок, за життєвих обставин все склалося по-іншому. Я працювала в державних аптеках Києва, і коли переводилася до аптеки при шпиталі для інвалідів ВВв була впевнена, що працюватиму на цьому робочому місці до пенсії. Постійна зміна місць роботи у ті часи взагалі сприймалася з осудом, а з двома дітьми на руках ризикувати бажання не було. Та змінилися часи і погляди людей. З появою комерційних структур я вирішила знайти більш високооплачуване місце роботи. Влаштувалась в аптечний кіоск, що знаходився у приміщенні гастроному, та за умов постійного переохолодження і протягів захворіла і втратила місце. Ще три роки проминули на іншій фірмі. Стабільності та задоволення від роботи не з’явилось, але залишалась надія та віра.

Першою проблемою при пошуках нового робочого місця виявився вік. Звичайно, не має сенсу переконувати роботодавця, що ви людина ще молода й енергійна, до того ж маєте достатній досвід і знання не тільки медикаментів, що випускаються в Україні давно, а й новітніх препаратів фармацевтичного ринку. Якщо керівник налаштований на створення молодіжного колективу, або ж сам молодий за віком — його вимоги зрозумілі, але іноді отримуєш відмову безпідставно. Із таким песимістичним настроєм я шукала роботу впродовж трьох місяців. І сьогодні рада, що тоді не працевлаштувалась, бо завдяки знайомим прийшла до цієї аптеки, де працюю два роки, і відчуваю себе і молодою, і професіоналом.

Колектив складається з 18 співробітників різної спеціалізації і різного віку. Працюємо у будні дні з 9 години ранку до 16 дня з обідньою перервою. До посадових обов’язків входить робота на різних ділянках: стерильний блок, стіл рідин, реалізація медикаментів у кіоску. Заробітна плата фармацевта складає 600 грн плюс стандартний соціальний пакет: оплачуваний лікарняний лист та щорічна відпустка. Усіх, хто втратив надію, запевняю, ваш пошук триватиме рівно стільки, скільки ви будете вірити в позитивний результат. Я знайшла своє місце, де навіть сьогодні при пошуках асистента фармацевта і провізора керівництвом не висуваються вікові вимоги до претендентів, а лише обов’язкова фахова освіта.

Восени я стала пенсіонеркою, але із задоволенням працюю далі. Можливо, люди мого покоління так внутрішньо настроєні — відчуття віку приходить тільки тоді, коли зупиняєшся. От і мені здається, доки я працюю — я молода, а потім... Потім — інший ритм життя та інтереси. Роботодавцям хотілося б побажати: будьте об’єктивнішими під час складання оголошень про вільні вакансії на вашій фірмі, адже кваліфікований спеціаліст і дівчина до 25 років — ці вимоги не завжди співпадають. А найголовніше — людяність, адже кожному з вас буде і 30 років, і 50...
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
фото автораЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту