pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Вопросы работодателю, как возможность получить вакансию

 Вопросы на собеседовании – классическая форма общения работодателя и соискателя. Поэтому, и соискатель, и работодатель должны готовиться заранее на собеседование и готовить ряд интересующих их вопросов. Многие из соискателей не готовят вопросы заранее, ориентируясь на обстоятельства, но работодатели утверждают, что повлиять на ход собеседования и решение работодателя могут даже вопросы, заданные в процессе беседы.

• докладніше

Тижневий дайджест новим сфери праці

Що відбувається на ринках праці України та світу 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Безробітним – майже 100 000 гривень на власну справу


    З настанням 2022-го року окремі категорії безробітних громадян зможуть отримати майже 100 тисяч гривень на створення та розвиток власної справи. Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики України.

    Для реалізації цієї програми держбюджетом передбачено близько 100 млн. гривень. Марина Лазебна, голова Мінсоцполітики, переконана, що надання цієї допомоги посприяє появі в Україні від двох до трьох тисяч нових підприємців малого бізнесу. Програма базується на успішному досвіді пілотного проекту «Рука допомоги», який протягом декількох років реалізовувався у декількох областях України та декількох територіальних громадах. Понад 90% учасників пілотного проекту наразі успішно працюють та розвивають свій бізнес (зауважимо, учасників – більше 230 чол.).
      Які умови надання допомоги?
    Кошти, виділені безробітному за цією програмою, потрібно буде повернути після трьох років ведення бізнесу. Розмір – до п’ятнадцяти мінімальних зарплат (на початок 2022-го року – 97 500 грн.). Допомога – безвідсоткова, і надаватиметься у безготівковій формі. Учасник програми зможе закупити за ці гроші необхідні матеріали та обладнання, а також оплатити рахунки. Ще один суттєвий момент – розмір поверненої допомоги буде меншим на розмір сплачених за цей час податків.
     Що цікаво, в окремих випадках ці кошти взагалі не потрібно буде повертати. Це стане можливим, якщо:
     Учасник програми за ці три роки сплатив податків на суму, яка перевищує розмір допомоги;
    Підприємець зумів у перший же рік роботи працевлаштувати ще двох безробітних членів малозабезпечених сімей, тим самим посприявши зменшенню рівня безробіття в Україні.
     Як отримати допомогу?
    Кошти можуть одержати тільки ті особи, які офіційно зареєстровані в Центрі зайнятості як члени малозабезпечених сімей. Для участі в конкурсі потрібно написати відповідну заяву за місцем проживання. Окрім того, в Центр зайнятості потрібно подати бізнес-план майбутньої справи і довідку про відсутність судимості. Якщо із бізнес-планом труднощі, в його розробці допоможуть працівники Центрів зайнятості, які нададуть консультації та організують безкоштовне навчання.
   Після схвалення бізнес-плану та зарахування кандидата до участі в програмі, потрібно протягом 30 днів зареєструватися як ФОП або юридична особа, а також укласти угоду з регіональним та місцевим відділами Центру зайнятості. Для отримання коштів учасник програми пред’являє в місцевий Центр зайнятості рахунки та угоду між ним і постачальниками обладнання та матеріалів, а вже регіональний Центр зайнятості, розглянувши ці документи, дає дозвіл на оплату рахунків.
   В Мінсоцполітики зазначили, що така ініціатива допоможе розвитку територіальних громад, адже кожен успішний підприємець, який почне діяти на території громади завдяки отриманій допомозі – це нові робочі місця та нові платники податків до місцевих бюджетів.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту