pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О том, как прощаться с коллегами

 Если ваша работа в компании подходит к концу, не расстраивайтесь, лучше позаботьтесь о том, чтобы уйти достойно. А это значит, что нужно уметь попрощаться правильно с коллегами и передать свои дела своим приемникам. Сегодняшняя наша статья о том, как правильно уходить с рабочего места после увольнения.

• докладніше

На які вакансії запрошують українців роботодавці Польщі та Чехії?

 Навіть пандемія COVID-19 не надто вплинула на трудову міграцію українців до сусідів, тому давайте розглянемо, які гарячі вакансії пропонують закордонні роботодавці просто зараз.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Навіть IT-сектор


ІТ-сектор, завжди вважався таким, що найменш впливовий щодо негативних наслідків будь-яких криз. Саме тут, фахівці завжди мали змогу знайти собі не лише зайнятість але й гідну її оплату. Навіть у вітчизняному напрямку високих технологій. Заробітні плати завжди суттєво відрізнялися від більшості інших сфер діяльності.

Наразі, під час впливу кризи, що викликана карантинними заходами, які мали протидіяти пандемії коронавірусу, що шириться світом, й така сфера, як ІТ відчуває певні труднощі. Принаймні у цьому напрямку все частіше спостерігаються випадки зменшення заробітків та урізання заробітних плат, що були узгоджені між замовниками роботи та виконавцями.

З одного боку, за підсумками минулого липня кількість вакансій в ІТ-секторі на вітчизняному ринку праці не зменшував свого активного зростання та, навіть, почав виходити на докризовий рівень показників появи нових пропозицій роботи. Однак, при цьому, вже протягом першого півріччя більшість працівників сектору відчули помітне зменшення власних доходів. Такі данні виявило опитування, що проводила одна з міжнародних платформ для пошуків роботи та персоналу в Україні.

Виявилося, що у першому півріччі близько 7% респондентів, які прийняли участь в дослідженні, заявили про те, що їхні очікувані заробітні платні було знижено. Наприклад,  минулого року, під час подібних опитувань, частка працівників цього сектору, які скаржилися на зменшення заробітків становила від 1,2% до 2% .

Серед фахівців цього важливого напрямку, найбільш погана динаміка була відмічена у середовище представників таких вузько спрямованих спеціальностей, як:

  • «HR і Designer», де, майже 10% опитаних розповіли про урізання очікуваної зарплати;
  • «Senior SE», де таких фахівців нарахували до 8%, а минулого року їх не нараховували й 2%;
  • «Junior SE», до таких робітників виявили більш, ніж 4% респондентів.

Щодо появи нових вакансій у цьому напрямку, то протягом липня їх було нараховане 5 011 пропозицій роботи. Це, також, на 10% менше, аніж у той самий період минулого 2019 року. Трохи заспокоює те, що рівень появи нових пропозицій роботи, встиг вийти на середні показники минулого 2019 року. Потягом травня, вітчизняні роботодавці цієї галузі подали на 18% вакансій більше, ніж у червні, та після різкого падіння ринку знадобилося три місяці на відновлення докризових темпів.

Також, дослідники, що проводили опитування звернули увагу на те, що у секторі спостерігається зменшення кількості вакансій для фахівців, що лише розпочинають власну трудову діяльність. Такий спад спричинив суттєве збільшення кількості відгуків на вакансії від шукачів. Вже у поточному липні на одну розміщену вакансію про роботу у такому напрямку, в середньому припадало до 40 відгуків від тих претендентів, які мали досвід роботи менш, аніж один рік.

Більш за все, конкуренція торкнулася таких технічних напрямків, як:

  • Front-end, де зафіксували 16,6 відгуків на одну пропозицію;
  • Java , де на одну пропозицію відгукнулося до 13 шукачів;
  • Android, із показником у 9 відгуків від шукачів на одну розміщену пропозицію роботи.

Проте, навіть при тому, що у порівнянні з груднем минулого року значного зростання зарплат не спостерігалося та наявності такого спаду нових вакансій та випадків урізання заробітних плат, середня медіанна зарплата фахівців, лише в українському ІТ-секторі, із врахуванням сплати усіх належних податків становить 2 300 долларів США на місяць.

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту