pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О чем спрашивать на собеседовании

 Хороший шанс для многих соискателей узнать больше информации о работодателе – собеседование, но не все специалисты грамотно используют его. В большинстве случаев причиной является незрелость и неопытность. Многим соискателям неудобно расспрашивать работодателей, но необходимо понимать, чем больше вы узнаете о работодателе, тем скорее сможете определиться на счет этого рабочего места. 

• докладніше

Майже "новий дивний світ"

 Знайди своє професійне життя у новому світі

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Майбутня мама і робота


Майбутня мама і робота


Спочатку все було просто і ясно: одержати освіту, мати цікаву роботу, завести сім’ю, народити дитину, та й не одну. А коли це все склалося, голова пішла кругом. Як поєднати ранкові нездужання і ранній підйом? Кар'єру зі зростаючими потребами того, хто тепер завжди поруч? Кабінети лікарів із виконанням термінової роботи? Отже, що дозволено, а від чого доведеться відмовитися майбутнім мамам?

Майбутня мама і робота

Усі лікарі передусім звертають увагу на проблеми і здоров’я майбутньої дитини, а від нього вже переходять до здоров’я матері. І, як з'ясувалося, нормальному розвитку дитини, так само, як і повноцінному здоров'ю матері, робота, а особливо нормована восьмигодинна, категорично протипоказана.

Зважте, як правило, ранній підйом, незважаючи на токсикоз, ослаблення організму й утому. Сніданок зазвичай поспіхом. Робоча «уніформа», найчастіше — строгий діловий костюм, що підкреслює статуру: ні в якому разі не показувати живіт, поки це можливо. Синтетика, високі підбори. А потім дорога. Якщо власна машина, отже, постійна психічна і фізична напруга, вихлопні гази і стреси в дорожніх пробках, або громадський транспорт з усілякими мікробами. А робоче приміщення? Або задушливе, або з протягами. І ще де-небудь що-небудь свіжопофарбоване. Отже, цілий букет подразників — у наявності. А при цьому треба зосередитися і працювати. Повноцінно працювати. Хоча думки — зовсім про інше. І так хочеться з ким-небудь поділитися. Але не час і не місце.

До того ж найчастіше вісить домоклів меч про звільнення, невдоволення начальства. Багато жінок до останнього воліють приховувати свою вагітність від співробітників. А це означає приховувати погане самопочуття, перепади настрою, викликані гормональною перебудовою, радісні чи тривожні думки, природні і вкрай необхідні потреби — поміняти позу, зробити перерву, попоїсти, подихати свіжим повітрям.

Що ж порадити? Насамперед, краще все-таки поставити керівництво до відома і якомога раніше: пам’ятайте, що перші три місяці — найважливіші і багато в чому самі складні, зазначають лікарі. Спробуйте попросити поблажливого ставлення до себе — трохи пізніша, але пунктуальна поява на роботі, можливість улаштовувати 2 - 3 десятихвилинні перерви крім загального обіду тощо. Домовившись із керівництвом, виключіть із вашого розпорядку раннє вставання. Різкий підйом за будильником тепер не для вас. Навіть якщо ви входите до числа тих щасливиць, яким незнайомі ранкові нездужання, треба пам’ятати, що в цей час енергетичний тонус знижений. Необхідно знайти можливість хоча б 15 – 20 хвилин поніжитися у постілі після пробудження. Думайте про приємне. Якщо вас мучить токсикоз, намагайтеся, щоб з вечора біля вашого ліжка були приготовані сухарі, мигдаль, нехай вам відразу принесуть у постіль чай з лимоном. Дуже добре приготувати відвар із шипшини. Він багатий вітаміном С й ідеально сприяє очищенню організму. Відведіть час і на повноцінний сніданок. Зайнявшись власним гардеробом, спробуйте дотриматися двох правил: перше — вам має бути зручно, друге — одяг не повинен бути тісним.

Немає необхідності відмовлятися від макіяжу. Гарна косметика з натуральними компонентами не зашкодить ні вам, ні майбутній дитині. Навпаки, для вас зараз так важливо підкреслити власну доглянутість, відчути свою привабливість. Любіть себе! І пам’ятайте, ще є і чоловік, який, навіть і не говорить, але заздалегідь болісно переживає можливі ваші зміни. Йому приємно бачити, що кохана дружина, як і раніше, красива і приваблива. Робочий день вагітної жінки, незалежно від її терміну, не повинен перевищувати 6 годин. Це — максимум, — застерігають лікарі. Категорично не рекомендується майбутнім мамам робота з хімічними речовинами, перебування в прокуреному приміщенні, робота за комп'ютером. Буде краще, якщо ви зумієте на ці місяці відмовитися від користування мікрохвильовою піччю і мобільними телефонами.

Піти з роботи в передпологову відпустку майбутня мама повинна як мінімум за два місяці до появи маляти на світ. Їй потрібно встигнути пройти всі обстеження, відвідати допологові центри, курси майбутніх мам, багато гуляти, зайнятися лікувальною чи оздоровчою фізкультурою, записатися в басейн, пройтися по дитячих магазинах, обміркувати, як виглядатиме кімната чи куточок маляти. Ну самі подумайте, чи можна все це сполучити з нормованим робочим днем?
 
Світлана Ханенко











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту