pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Правильний старт" на новій роботі

 Під час випробувального терміну, досить складно одразу діяти «гармонійно» та не скоювати помилок

• докладніше

Фейки про вакцинацію та дефіцит «робочих рук» – як це пов’язано?

     Опитування, проведені серед українців, свідчать про наступне – близько третини опитаних взагалі не планує вакцинуватися. А от обов’язкова вакцинація стане бар’єром для 41% працюючих українців. І це значна цифра, яка свідчить про те, що незабаром на ринку праці України може виникнути значний дефіцит «робочих рук».


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Комірник чи володар запасів?


КОМІРНИК ЧИ ВОЛОДАР ЗАПАСІВ?
У сиву давнину їх називали ключниками, це були майже перші особи при будь-якому господарстві, але стати ключником могла тільки та людина, якій безмежно довіряв господар. І якщо такої людини не знаходилось, зберігав ключі від усіх стратегічних запасів господар особисто.

Комірник чи володар запасів?
Олена ЖУК, менеджер з добору персоналу мережі супермаркетів «Велика Кишеня»

Зараз професія, метою діяльності якої є «організація правильного збереження матеріальних цінностей, обробка одержаних продуктів та іншого майна і підготовка їх до видачі» називається комірник. Не секрет, що на складі можна проводити різні маніпуляції, які виходять за межі законності. Тому, крім підвищення заходів безпеки, роботодавці значну увагу приділяють моральним якостям кандидатів на вакансію. Про те, які вимоги висуваються до претендентів та як можна визначити відповідність людини тій посаді, на яку вона претендує, розповідає Олена ЖУК, менеджер з добору персоналу мережі супермаркетів «Велика Кишеня» тел. 539-09-32.
-
На відміну від добору персоналу на посади продавців чи касирів, яких ми можемо приймати на роботу без освіти та досвіду, до комірників ми висуваємо жорсткіші вимоги. По-перше, для працівників складу обов’язковими є торгова або економічна освіта та досвід роботи з групами продуктів харчування. Людина повинна орієнтуватися в особливостях роботи з продуктами, які швидко псуються. Якщо у кандидата немає необхідного досвіду роботи з такими товарами, ми пропонуємо певний час попрацювати продавцем-консультантом, аби людина мала можливість досконаліше вивчити властивості продукції та особливості роботи з нею. По-друге, всі працівники складу — матеріальновідповідальні особи, тому серед головних вимог, крім освіти та досвіду, висуваємо і відповідальність, обов’язковість та акуратність.


-
Освіту або рівень кваліфікації претендента перевірити можна. А як визначити таку рису характеру як порядність?
-
Визначити ступінь порядності людини після співбесіди звичайно важко, але можливо. Важливим фактором є причини, за яких пошукач покинув попереднє місце роботи, як ставиться до своєї репутації. Ми пильно придивляємось до невербальних проявів, зокрема, звертаємо увагу, наскільки людина нервується, відповідаючи на запитання, чи немає у відповідях розбіжностей або суперечностей, чи не бігають очі, чи не занадто швидко та багато говорить та на інші секрети мови жестів. Усі кандидати працюють з випробувальним терміном, і навантаження на роботі досить велике: у комірника багато обов’язків, тому негативні риси людини (якщо вони є) виявляються швидко.


-
Чи не бояться люди йти на посаду комірника, адже робота пов’язана з матеріальною відповідальністю, до того ж не зовсім престижна?
-
На такі посади в основному йдуть люди, які вже працювали та добре знайомі з цією роботою. Тому вони не бояться, а навпаки, відчувають впевненість, їм це цікаво. На складі все дуже красиво — високе та величезне приміщення без вікон, схоже на замок. У ньому знаходяться холодильники та полиці з величезною кількістю товарів, постійно приїжджають машини з новим вантажем. А комірники та товарознавці відчувають себе повноправними господарями в своєму замку, тому що керують усім процесом. Для людей амбіційних це один з хороших варіантів самореалізації. Можна назвати професію як завгодно, не зважаючи на те, чи вважає суспільство її престижною чи ні, головне, як сама людина ставиться до розуміння своєї функції, своєї задачі. Можна відчувати себе простим комірником, а можна — диригентом складу і тоді від того, як диригувати, так лунатиме музика в усьому магазині.


-
Певно, ніхто в дитинстві не мріяв стати комірником. Які люди обирають цю спеціальність?
-
Люди, серед рис характеру яких є «домовитість», жага до упорядковування. Певно, з такими рисами просто народжуються. Пам’ятаєте, як казав Маленький Принц: «Проснувся вранці, приведи в порядок себе та свою планету». Загалом, по людині одразу видно, буде вона добрим господарем чи ні.


-
Вважається, що комірник — нудна робота, адже кожен день людина виконує майже однакові дії?
-
Багато залежить від характеру людини: декому подобається працювати «на конвеєрі», автоматично виконуючи роботу, декому — творити, навіть, в межах одного складу. Допомагає фантазія: навіть якщо робота одноманітна, наприклад, обточування деталей, то можна бачити лише, як ти свердлиш отвір у залізі, а можна і в іскрах металу побачити північне сяйво. До того ж, зовсім необов’язково залишатися комірниками назавжди: ті, хто вміли працювати і прагнули кар’єри, вже працюють у нас керівниками магазинів.


 
Інтерв'ю провела Анна КРУПКО
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇ











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту