pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Столичний ринок праці: хто потрібен зараз

 В окремих напрямках діяльності та деяких професійних сферах столичного ринку праці, існує й більш висока конкуренція серед кандидатів

• докладніше

Родинне підприємство на Київщині вирощує печериці для військових

 Сімейний бізнес родини Ільчуків був започаткований ще в 2009 році. На початок військової агресії рф потужність їхнього виробництва складала близько 120 тонн вирощених печериць щомісяця. Початок війни, зрозуміло, порушив виробничі процеси. Попри всі труднощі, родина Ільчуків вирішила не залишати свій бізнес напризволяще, і надалі вирощувати смачні гриби. Тепер уже для того, щоб готувати гарячі обіди для військових та тероборони.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію: що відповів Президент?


   Петиція під назвою «Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію» була створена на сайті Електронних петицій ще 12 серпня. Її підтримали навіть більше голосів, ніж необхідно – майже 26,7 тис. українців з 25 тис. необхідних голосів.

   У тексті петиції, зокрема, йдеться про те, щоб застосовувати покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до п’яти років – за примусову вакцинацію працівників. Дане рішення пояснюється некомпетентністю української медичної системи. Річ у тому, що перед вакцинацією медики не обстежують людину на наявність хронічних захворювань та онкології; державні установи чинять тиск на працівників, погрожуючи звільненням або відстороненням від виконання робочих обов’язків. Ситуація з вакцинуванням також ускладнюється тим, що медики, на жаль, не можуть гарантувати якість самої вакцини: зважаючи на високий рівень корупції в Україні, можна припустити, що частина препаратів може бути сумнівної якості. Тому й не дивно, що значна кількість українців виступає проти вакцинації, а деякі з них, як бачимо, виступають навіть за введення кримінальної відповідальності за примусову вакцинацію.
    Як відповів на петицію Президент України Володимир Зеленський?
   «Я звернувся до Голови Верховної Ради України з проханням організувати опрацювання викладених у петиції пропозицій та інформування про результати. З огляду на те, що Міністерство охорони здоров’я України відповідно до затвердженого в установленому порядку Положення є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я, і його діяльність спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України, я також звернувся з аналогічним листом до Прем’єр-міністра України», – йдеться у відповіді Президента.
    Нагадаємо, що зараз в Україні наступає пік епідемії, а за таким печальним показником, як добова смертність від коронавірусу, наша країна перебуває в трійці «лідерів» – разом з Румунією та РФ. А в світовому «рейтингу» за добовою смертність від COVID-19 Україна посідає четверте місце.
    За словами Олексія Данілова, секретаря Ради нацбезпеки і оборони України, небезпечний вірус і його штами відбиратимуть життя в більш ніж тисячі українців щодоби (на піку епідемії). Причому більшість з тих, хто знаходиться у важкому стані в лікарнях – невакциновані. Данілов переконаний у тому, що потрібно виходити на рівень 350-400 тисяч вакцинованих за добу, інакше великих проблем не уникнути.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту