pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Віддалена робота: остаточне встановлення тренду

 Зараз, найчастіше шукають спеціалістів з просування брендів у Instagram, віддалених офіс-менеджерів, операторів різних процесів та, «вічних» менеджерів з продажу.

 

• докладніше

Вакцинація згортає дистанційну роботу?

 Проте, з часом думки щодо віддаленої форми праці почали змінюватися

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію: що відповів Президент?


   Петиція під назвою «Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію» була створена на сайті Електронних петицій ще 12 серпня. Її підтримали навіть більше голосів, ніж необхідно – майже 26,7 тис. українців з 25 тис. необхідних голосів.

   У тексті петиції, зокрема, йдеться про те, щоб застосовувати покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до п’яти років – за примусову вакцинацію працівників. Дане рішення пояснюється некомпетентністю української медичної системи. Річ у тому, що перед вакцинацією медики не обстежують людину на наявність хронічних захворювань та онкології; державні установи чинять тиск на працівників, погрожуючи звільненням або відстороненням від виконання робочих обов’язків. Ситуація з вакцинуванням також ускладнюється тим, що медики, на жаль, не можуть гарантувати якість самої вакцини: зважаючи на високий рівень корупції в Україні, можна припустити, що частина препаратів може бути сумнівної якості. Тому й не дивно, що значна кількість українців виступає проти вакцинації, а деякі з них, як бачимо, виступають навіть за введення кримінальної відповідальності за примусову вакцинацію.
    Як відповів на петицію Президент України Володимир Зеленський?
   «Я звернувся до Голови Верховної Ради України з проханням організувати опрацювання викладених у петиції пропозицій та інформування про результати. З огляду на те, що Міністерство охорони здоров’я України відповідно до затвердженого в установленому порядку Положення є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я, і його діяльність спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України, я також звернувся з аналогічним листом до Прем’єр-міністра України», – йдеться у відповіді Президента.
    Нагадаємо, що зараз в Україні наступає пік епідемії, а за таким печальним показником, як добова смертність від коронавірусу, наша країна перебуває в трійці «лідерів» – разом з Румунією та РФ. А в світовому «рейтингу» за добовою смертність від COVID-19 Україна посідає четверте місце.
    За словами Олексія Данілова, секретаря Ради нацбезпеки і оборони України, небезпечний вірус і його штами відбиратимуть життя в більш ніж тисячі українців щодоби (на піку епідемії). Причому більшість з тих, хто знаходиться у важкому стані в лікарнях – невакциновані. Данілов переконаний у тому, що потрібно виходити на рівень 350-400 тисяч вакцинованих за добу, інакше великих проблем не уникнути.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту