pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Есть ли жизнь после отпуска?

Легко и непринужденно настроиться на рабочий лад в первые дни после отдыха удается немногим. Большинство, окунувшись в атмосферу трудовых будней, поначалу пребывает в легкой прострации, и лишь спустя некоторое время начинает полноценно трудиться. По мнению психологов, подобная «раскачка» вполне естественна: отпускнику после длительной и приятной паузы ничегонеделанья необходимо адаптироваться в рабочих условиях. Но руководитель ждет от него прилива энтузиазма. А его нет и в помине. Как быть?

• докладніше

Государство поддержит украинские стартапы

 На данный момент, Фонд сообщал о готовности финансировать стартапы в таких стратегических направлениях, как агропромышленность, энергетика, ракето – судо – авиастроение, нанотехнологии, медицина, фармацевтика и роботостроение

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Будувати з людьми і для людей


БУДУВАТИ З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ
специфіка українського будівництва


Сфера будівництва в Україні розвивається. Змінюються темпи, технології і персонал. Поряд з державними організаціями, з обов’язковою для сучасного бізнесу жорсткою конкуренцією, плідно працюють і приватні фірми. За схемою роботи, статусом і місцем на ринку всі будівельні організації різняться так само, як і в пошуках персоналу, — кожен керівник має свої перевірені і дієві способи. Про специфіку формування бригад будівельників розповідає Віктор ТАМТУРА, генеральний директор МПП «Тенер».

Будувати з людьми і для людей

— У 1992 р. команда професійних будівельників прийняла рішення заснувати приватну фірму. Я маю освіту інженера, досвід роботи каменяра і на той час працював викладачем у ПТУ №21. Саме тому легко зібрав колектив і організував роботу нової фірми. Починали власний бізнес самотужки з однієї бригади у 8 робітників. Зізнаюся, що добирав на роботу тільки тих людей, котрих знав як відповідальних і професіональних виконавців у різних спеціалізаціях на будівництві. І до сьогодні переконаний, що жодне анкетування чи тестування не допоможе дізнатися про людину правду. А от особиста довіра, повага, визнання — найліпші показники. Тому рекомендації у працевлаштуванні в будівельну бригаду мають вирішальну роль.

Спершу ми отримували замовлення на будівництво від іноземних фірм, переважно з Прибалтики. Для них — українські будівельники були менш витратною робочою силою. Поступово якість нашої роботи зіграла рекламну роль і пішли вітчизняні замовлення: від Київського Метробуду, броварських організацій та фірм. За цей час побудували чимало, і що найголовніше, просто по-людськи, пишаємося своєю роботою: перший у Києві Макдональдс, станції метро «Печерська», «Лук’янівська», «Дружби народів», «Осокорки», «Позняки», понад 50 гаражів, церква в с. Поштова, численні житлові будинки.

Роботи багато — було б бажання у людей працювати. У наші будівельні бригади може працевлаштуватись і людина зі спеціальною освітою та досвідом роботи, і випускник ПТУ. Всі кандидати проходять випробувальний термін — місяць, і , коли людина з’ясовує, що їй підходять і умови роботи, і графік, а ми переконуємося в ефективній працездатності претендента — робітник зараховується. Бувають випадки, коли людина і в 40 років починає нову для себе діяльність і залишається на будівництві. Плинності кадрів у будівництві немає, існує інше поняття — сезонні колективи, які за попередньою домовленістю працюють вахтовим методом до пізньої осені, два тижні через два. Середня заробітна плата складає 1000 грн за два тижні.

Постійний штат: зварювальник, каменяр, штукатур, муляр, плиточник та інші спеціалісти, залежно від замовлення. Щодо організації роботи, я постійно пам’ятаю, що поряд зі мною люди, і слідкую, аби кожен працівник був забезпечений спецодягом, робочим інструментом, мав стабільний обідній час та пристойні умови проживання на виїзних об’єктах за межами Києва. Робота з людьми передбачає піклування про своїх підлеглих. Так на одному з об’єктів в умовах договору було передбачене надання квартир для будівельників і за результатами роботи наша фірма отримала п’ять квартир. Тому не завжди слід ставити за мету отримання чистого матеріального прибутку. Інші працівники мають можливість закупівлі будівельних матеріалів без відсоткової надбавки — це все і є дієвими засобами заохочення до якісної роботи. Велика кількість моїх співробітників відкрили власні приватні фірми. Це природно — прагнути розвиватися далі, мати власну справу. А ринок будівництва все розставить по своїх місцях: комусь не вистачає досвіду і ділових зв’язків, інші відстають у темпах та якості. Сьогодні в будь-якій сфері бізнесу України лідерами стають сильніші і мудріші керівники.

У цілому ж будівництво — галузь, яка дає стабільний прибуток і внутрішнє задоволення тим, що в цьому житті ти щось створюєш власноруч, на багато десятиріч, для своїх нащадків. Повірте, робота, яка приносить і матеріальне, і моральне задоволення варта того, аби не звертати увагу на якісь недоліки у комфорті. Втім, я переконаний: кожен обирає ту позицію в суспільстві, на яку заслуговує. І якщо вам чогось не вистачає, шукайте інше місце роботи.
 
Марина ДОЛИНЕЦЬЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту