pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О дружбе с коллегами

 Дружественные отношения с коллегами помогают создать успешную Dream Team. Она поможет создать внутри коллектива доверительные отношения и сблизит сотрудников. Можно держаться и обособленно, не строя отношений внутри коллектива, но тогда необходимо быть высоко квалифицированным специалистом, чтобы никак не взаимодействовать с коллективом и не просить помощи и поддержки.

• докладніше

Які сфери були "активними" у першому кварталі

 Фахівці з кадрового порталу «мисливців за головами» проаналізували перший квартал поточного року та зробили висновки щодо активності різних сфер діяльності на ринку праці країни

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Кар'єра для кур'єра


КАР’ЄРА ДЛЯ КУР’ЄРА


Професія кур’єра вважається не тільки малооплачуваною, але й безперспективною в плані кар’єри. Проте чимало успішних людей починали саме з цієї сходинки. Щоб переконатися, що українські компанії дійсно надають можливість професійно розвиватися всім кур’єрам, ми звернулися до керівника кур’єрської служби однієї з провідних компаній — Ігоря ДАШИЄВА та Людмили ТІБІЛОВОЇ, завідувачки канцелярським відділом, яка координує дії кур’єрської служби.

Кар'єра для кур'єра
Ігор ДАШИЄВ, керівник кур’єрської служби

     І.Д. — У нашій компанії створено досконалу програму поетапного кар’єрного підвищення працівників. На початковому етапі кур’єри виконують нескладні завдання щодо доставки документів і паралельно навчаються за спеціальною програмою. З часом завдання ускладнюються, кур’єри виходять на другий рівень, починають спілкуватися із замовниками, проводити консультації. Розпочинаючи кур’єром, згодом можна стати лідером доставок, лідером команд, а далі потрапити в інші відділи: Інтернет-відділ, відділ прямих продажів, у кадрову агенцію тощо.

     Л.Т. — Ця професія вчить роботі з документами, спілкуванню з офіційними замовниками. Саме тому в перспективі працівник може стати консультантом, агентом, менеджером із реклами. При роботі з бухгалтерськими документами кур’єри отримують початкові знання з бухгалтерії. Наступний крок — навчитися працювати безпосередньо з замовниками, з текстами оголошень. Працівники пізнають схеми оформлення рахунків та документів.

-
Які основні критерії добору персоналу?
-
І.Д. — Жорстких вимог не висуваємо. Показовою для кандидатів є співбесіда: звертаємо увагу на інтелект, чому прийшов саме на цю посаду. За результатами співбесіди та анкетними даними приймаємо остаточне рішення. Перевагу віддаємо людям з базовою освітою: середня — обов’язково, бажано — спеціальна технічна. Щодо статі, то перевага — чоловікам. Ми не проти дівчат, але пересуватися по місту з вантажем їм важко.

Кар'єра для кур'єра
Людмила ТІБІЛОВА, завідувачка канцелярським відділом
Л.Т. — Одним із критеріїв добору є київська прописка, адже кур’єри працюють з важливою документацією. Бажаний вік кандидатів — до 25 років, в цей період людина ще «шукає себе», їй легко вчитися. Звісно, згідно зі специфікою роботи, кур’єрові необхідно достатньо швидко долати великі відстані, тому він має бути не тільки витривалим, але й уміти планувати маршрут пересування, логічно мислити. Край важливо бути комунікабельним, ввічливим, кур’єр — обличчя нашої компанії, посередник між нами та замовником.


-
Яка форма оплати праці і чи існує соціальний пакет?
-
І.Д. — Зарплатню кур’єри отримують щомісяця, ставки мають стажери на випробувальному терміні «для підтримки» та лідери команд. У всіх інших оплата праці відрядна згідно з планом доставок. Це стимулює заробляти більше, а для цього потрібно і більше працювати. Кур’єрам видаються проїзні квитки на всі види транспорту, телефонні картки і мобільні телефони для команд. Кур’єри мають оплачувану відпустку. Студенти, які навчаються, на період сесії відпускаються. Наші працівники можуть відвідувати спеціальні тренінги. Існують дні, коли на фірмі йде найбільш напружена робота, тоді для персоналу надаються безкоштовні обіди.


-
Хто приходить на цю посаду, хто на ній лишається?
-
Л.Т. — Середній вік кандидатів 22 роки. Приходять до нас студенти-заочники; молодь із середньою технічною освітою; хлопці після армії, але більша частина — випускники ПТУ. Влітку чимало студентів шукають тимчасовий підробіток. Кандидатів багато, але проходить співбесіду приблизно чверть із них, залишається на постійну роботу ще менше. Згодом дехто переходить в інші відділи, на інші посади або йде зовсім. Тому плинність кадрів існує і пошук кандидатів відбувається безперервно.

І.Д. — Траплялося, коли працівники йшли від нас, але згодом поверталися: це є певним показником. У нас працівники самостверджуються і реалізують свої здібності. Хибна думка, що кур’єр — безперспективна посада, адже «глухих» посад не буває, є безініціативні працівники.


 
Інтерв'ю провела Анна КРУПКО
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту