об изданиях Контакты размещение объявления
в еженедельникe
вакансии и
объявления
подписка на
издания
карта сайта рекрутинговое агентство
"Пропоную роботу"
интервью и
статьи
Резюме

Онлайн журнал

Советы по трудоустройству

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• подробнее

Собеседование на "раз, два, три..."

 Как попасть на собеседование...

• подробнее

Смотри еще:

Аренда залов в Украине

Тренинги в Украине

Должностные инструкции

Вакансии в Украине

Резюме в Украине

Вакансии и Резюме


интервью и статьи |

Нечоловіча справа очима професіонала


НЕЧОЛОВІЧА СПРАВА
очима професіонала


Подумай, як важко змінити самого себе, і ти усвідомиш, наскільки мізерні твої шанси змінити інших.
Вольтер

Нечоловіча справа очима професіонала

Умовно всі професії розподіляються на універсальні, чоловічі та жіночі. Поділ за статтю спеціалістів у більшості випадків зумовлений фізичними навантаженнями, додатковими ризиками тощо. Але існують ще й людські стереотипи, які часто-густо спрямовують загальну думку щодо конкретної професії. Наприклад, бути моделлю, дизайнером жіночої білизни, нянею в дитячому садку, майстром із вишивки бісером чоловіки стати не прагнуть. Хоча статистика останнього десятиріччя стверджує — все змінюється...

У березні на українському телебаченні розпочато показ нового серіалу «Торгаші», в якому одну із ролей виконував відомий у різних сферах життя Сергій Богуславський. Це не перші його зйомки в кіно, але насправді впізнати його легко, завдяки успішній кар’єрі української моделі. Чоловіки-моделі не рідкість у сучасному світі моди, але змінити сферу діяльності у зрілому віці, а потім вчитися і працювати, щоб вдосконалюватися у новому амплуа? На такий ризикований крок здатні не всі чоловіки.

Питання професійної міграції у модельний бізнес коментує СЕРГІЙ БОГУСЛАВСЬКИЙ, менеджер комерційної служби радіостанції «Європа FM».
—Я працював у сфері дуже далекій від модельного бізнесу, але покази чоловічого одягу завжди із задоволенням переглядав. Таємно від родини і співробітників спробував якось пройти кастінг, і пройшов. Але продовжував жити звичним життям. Потім трапився зі мною, як я його називаю — доленосний випадок. Я був фізично травмований, психологічно розбитий і вирішив кардинально змінити все своє життя. Не вистачало впевненості у собі, в тому, що все ще не втрачено і я лишаюся чоловіком розумним і привабливим.

Представники агенції «Лінія 12» запропонували спробувати себе професійно у якості моделі. Але навчатися я почав не одразу — були різні підробітки, в тому числі і вантажником... Після навчання у модельному бізнесі обрав образ сучасного ділового чоловіка. Якщо одяг дизайнера відповідає моєму внутрішньому стану — це приємно, а от вийти в плавках, чи в одязі хіпі ніколи не погоджуюсь. Можливо, втрачаю додаткові гроші, але після 30 річного рубежу більше починаєш замислюватися над тим, що ти робиш і для чого. Вдалий старт нової кар’єри посприяв замовленню на зйомки в рекламних роликах, для флаєрів і листівок. Згодом, ролі у кіно. Але модельний бізнес завжди був і буде для мене замалий в плані самореалізації. Тому я працював і продовжував пошуки далі. Влаштувався у приватну фірму експедитором, і нарешті за порадою друзів перейшов у комерційний відділ радіостанції «Європа FM».

Я не можу сказати, хто я за професією більше — менеджер чи модель, але переконаний, що у мене цікава і плідна робота. Звичайно, фах моделі допомагає створювати позитивний імідж і в роботі з клієнтами. З іншого боку, знання менеджменту вирішує, які рекламні пропозиції має сенс розглядати. Все пов’язано: і зовнішність, і навички, і знання психології. Тим, хто прагне сьогодні реалізуватись у модельному бізнесі, необхідно усвідомити, що не можна бути просто привабливим і заробляти цим гроші упродовж життя. Сучасна людина має бути гнучкою у професійному плані — вміти віднайти кілька напрямків для діяльності. І що саме цікаве, стати професіоналом, універсалом, а не знати потроху про все на світі.

Впевненість у собі, прагнення досягти своєї мети — це все не надається при народженні, я виховав в собі ці якості. А життя віддячило сторицею — любити обидві свої роботи, таке почуття випадає не всім. Шукайте і знайдете!
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
фото автора

© 2002-2018 "Пропоную роботу"