об изданиях Контакты размещение объявления
в еженедельникe
вакансии и
объявления
подписка на
издания
карта сайта рекрутинговое агентство
"Пропоную роботу"
интервью и
статьи
Резюме

Онлайн журнал
№23
18.06.2018

Советы по трудоустройству

Пражский торг

Богемский хрусталь, Карловы Вары, «Стобашенная» Прага, две тысячи феодальных замков, всемирно известное пиво… Как минимум, «пять причин», чтобы посетить Чехию. Но не только осмотр местных достопримечательностей привлекает тысячи украинцев в этот «Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в короне мира», — как живописал страну великий Гете. Многие наши соотечественники уезжают в Чехию, привлеченные возможностью трудоустройства и открытия малого бизнеса. И в этом ракурсе стоит присмотреться к сказочной стране повнимательнее.

• подробнее

Что такое оплачиваемая стажировка?

Очень часто молодежь, которая недавно закончила учебу или или же еще учится, ищет возможности найти хорошую работу с достойной зарплатой. Однако сделать это без опыта работы, соответствующих знаний и знания английского очень нелегко. Отличным вложением в будущее может стать практика за границей. О

• подробнее

Смотри еще:

Аренда конференц залов

Тренинги в Украине

Должностные инструкции

Вакансии в Украине

Резюме в Украине

Вакансии и Резюме


интервью и статьи |

Нечоловіча справа очима професіонала


НЕЧОЛОВІЧА СПРАВА
очима професіонала


Подумай, як важко змінити самого себе, і ти усвідомиш, наскільки мізерні твої шанси змінити інших.
Вольтер

Нечоловіча справа очима професіонала

Умовно всі професії розподіляються на універсальні, чоловічі та жіночі. Поділ за статтю спеціалістів у більшості випадків зумовлений фізичними навантаженнями, додатковими ризиками тощо. Але існують ще й людські стереотипи, які часто-густо спрямовують загальну думку щодо конкретної професії. Наприклад, бути моделлю, дизайнером жіночої білизни, нянею в дитячому садку, майстром із вишивки бісером чоловіки стати не прагнуть. Хоча статистика останнього десятиріччя стверджує — все змінюється...

У березні на українському телебаченні розпочато показ нового серіалу «Торгаші», в якому одну із ролей виконував відомий у різних сферах життя Сергій Богуславський. Це не перші його зйомки в кіно, але насправді впізнати його легко, завдяки успішній кар’єрі української моделі. Чоловіки-моделі не рідкість у сучасному світі моди, але змінити сферу діяльності у зрілому віці, а потім вчитися і працювати, щоб вдосконалюватися у новому амплуа? На такий ризикований крок здатні не всі чоловіки.

Питання професійної міграції у модельний бізнес коментує СЕРГІЙ БОГУСЛАВСЬКИЙ, менеджер комерційної служби радіостанції «Європа FM».
—Я працював у сфері дуже далекій від модельного бізнесу, але покази чоловічого одягу завжди із задоволенням переглядав. Таємно від родини і співробітників спробував якось пройти кастінг, і пройшов. Але продовжував жити звичним життям. Потім трапився зі мною, як я його називаю — доленосний випадок. Я був фізично травмований, психологічно розбитий і вирішив кардинально змінити все своє життя. Не вистачало впевненості у собі, в тому, що все ще не втрачено і я лишаюся чоловіком розумним і привабливим.

Представники агенції «Лінія 12» запропонували спробувати себе професійно у якості моделі. Але навчатися я почав не одразу — були різні підробітки, в тому числі і вантажником... Після навчання у модельному бізнесі обрав образ сучасного ділового чоловіка. Якщо одяг дизайнера відповідає моєму внутрішньому стану — це приємно, а от вийти в плавках, чи в одязі хіпі ніколи не погоджуюсь. Можливо, втрачаю додаткові гроші, але після 30 річного рубежу більше починаєш замислюватися над тим, що ти робиш і для чого. Вдалий старт нової кар’єри посприяв замовленню на зйомки в рекламних роликах, для флаєрів і листівок. Згодом, ролі у кіно. Але модельний бізнес завжди був і буде для мене замалий в плані самореалізації. Тому я працював і продовжував пошуки далі. Влаштувався у приватну фірму експедитором, і нарешті за порадою друзів перейшов у комерційний відділ радіостанції «Європа FM».

Я не можу сказати, хто я за професією більше — менеджер чи модель, але переконаний, що у мене цікава і плідна робота. Звичайно, фах моделі допомагає створювати позитивний імідж і в роботі з клієнтами. З іншого боку, знання менеджменту вирішує, які рекламні пропозиції має сенс розглядати. Все пов’язано: і зовнішність, і навички, і знання психології. Тим, хто прагне сьогодні реалізуватись у модельному бізнесі, необхідно усвідомити, що не можна бути просто привабливим і заробляти цим гроші упродовж життя. Сучасна людина має бути гнучкою у професійному плані — вміти віднайти кілька напрямків для діяльності. І що саме цікаве, стати професіоналом, універсалом, а не знати потроху про все на світі.

Впевненість у собі, прагнення досягти своєї мети — це все не надається при народженні, я виховав в собі ці якості. А життя віддячило сторицею — любити обидві свої роботи, таке почуття випадає не всім. Шукайте і знайдете!
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
фото автора© 2002-2018 "Пропоную роботу"   
<