pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как безболезненно сменить работу

 Самое первое с чего необходимо начать – это найти работу. Настоятельно не рекомендуем вам увольняться, пока вы окончательно не нашли новое место работы и вам не предложили работу в нем. Самый лучший вариант, когда вы находите работу и уже тогда увольняетесь, переходя с одного места на другое без потери денег и времени на поиски трудоустройства. Таким образом вы просто меняете работу, а ваши функции могут даже остаться прежними.

• докладніше

О дружбе с коллегами

 Дружественные отношения с коллегами помогают создать успешную Dream Team. Она поможет создать внутри коллектива доверительные отношения и сблизит сотрудников. Можно держаться и обособленно, не строя отношений внутри коллектива, но тогда необходимо быть высоко квалифицированным специалистом, чтобы никак не взаимодействовать с коллективом и не просить помощи и поддержки.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чим можна швидко роздратувати колег


Розповідаючи про те, як швидко та без зайвих нервів влитися до нового колективу, зазвичай дають багато порад.

Але, все ж таки, слід виділяти такі, слідування яким, гарантовано забезпечить нормальне сприймання вас ,як нової особи у будь-якому колективі.

Для цього, треба пам’ятати, які речі та поведінка дратують оточуючих більш за все. Пам’ятати та уникати цих речей.

Якщо, ви бос, то забагато правил поведінки та жорсткий контроль над робітниками, звісно, не зроблять вам популярності серед підлеглих. Зрозумійте, що й до вашого появлення люди працювали, й тому, вводити «драконівський» контроль можливо, якщо для цього є підстави чи бажання керівництва.

Перебуваючи у стані «звичайно працівника», не забувайте, що зайвий галас та шум, як й постійні балачки «ні про що» можуть заважати оточуючим працювати. Тому, свої якості «душі компанії» краще демонструвати на перекурах та корпоративах, поза робочим процесом.

Не менш дратують людей й інтригани, з їх постійними плітками та обговорюванням іншим поза їх спинами. Не треба принижуватися до такого рівня й навіть, якщо вам дійсно треба про щось поспілкуватися з колегами, краще робити це максимально прозоро та чемно.

Не треба воювати й за контроль над кондиціонером у приміщенні. Не диво, що комусь з ваших колег буде душно, а комусь, навпаки, холодно, але з цим треба порозумітися, знайдучи «золоту середину».

Суцільний безлад на робочому, не «творчому», столі, зокрема такий безлад, який заважає вам виконувати свою роботу та може заважати й іншим – теж «гарний» привід зіпсувати враження про себе.

До речі, така неприємність, як… поганий запах, що може надходити від людей чи їх їжі – суттєвий стимул до бойкоту та ігноруванню такого колеги й колективом,керівництвом.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту