pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

На що очікувати ринку праці у поточному році

Якщо говорити про загальний вплив процесів, які відбуваються на ринку праці, на економіку України, то вони мають «більш позитивний характер»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

За підтримку агресора пропонують звільняти: деталі нового законопроєкту


 У Верховній Раді на початку вересня було затверджено проєкт закону, який встановлює додаткову підставу для звільнення з ініціативи роботодавця. А саме за колабораціонізм, тобто співпраця з агресором і вчинення дій, які завдають шкоду державі та її національній безпеці.

Чому це важливо?
Приміром, новина за 10 вересня 2022 року. Правоохоронці Дніпра викрили працівницю одного із стратегічно важливих підприємств (ракетно-космічна галузь), яка працювала на росію і виконувала обов’язки коригувальниці вогню. Звісно ж, надавала також інформацію з місця роботи, яка стосувалася оборонних замовлень, і не тільки.
І таких зрадників, як ця працівниця, на жаль, вистачає. А подібний законопроєкт дозволить звільняти таких людей швидко і без зайвого клопоту. Звичайно, така підстава для звільнення не повинна втрачати чинності й після завершення війни, адже кожен колаборант повинен знати і усвідомлювати, чим він ризикує, виказуючи потенційному ворогу секретну інформацію.
 
Деталі законопроєкту
Власне, деталей як таких небагато, а саме – внесення зміни до 41-ї статті КзпП України. Якщо коротко, роботодавець має право звільнити працівника, який здійснив проступок, несумісний з подальшим виконанням його робочих обов’язків. Проступок стосується підтримки держави-агресора.
Коли депутати ВР проголосують за його затвердження, цей закон набере чинності після дня його публікації. Інша важлива деталь – цей закон стосується працівників об’єктів держвласності, які мають стратегічне значення для нашої країни. В пояснювальній записці є цікава деталь, яка роз’яснює важливість внесення відповідних поправок до Кодексу законів про працю: «…продовження роботи колаборантів на об’єктах критичної інфраструктури становить загрозу інтересам та безпеці не лише України, а і усього світу». Всього світу, не лише України.
Ініціатори законопроєкту, а це група депутатів, переконані, що без подібного реформування законодавства в трудовій сфері неможливо ефективно протидіяти колабораціоністам в тих сферах діяльності, які мають надважливе значення для національної безпеки України. І світу.
Також уточнюється, які саме держоб’єкти та сфери діяльності можна віднести до стратегічно важливих. Зокрема, це сфери охорони здоров’я, фармацевтика та виготовлення вакцин; електронні комунікації та фінанси, транспорт, оборонні підприємства та критична інфраструктура; космічні технології та хімічна промисловість.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту