pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Польза от сотрудника

В некоторых организациях есть сотрудники, которые бесполезны – от них и вреда никакого нет, но и пользы тоже. Таких людей сложно заметить среди всех сотрудников. Они: всегда изображают деятельность: делают лишние движения, суетятся или сидят с глубокомысленным взглядом около компьютера, открыв множество непонятных окошек в Интернете.
 

• докладніше

Як "придбати", навіть, коли ти у пошуку роботи

 Заняття спортом та спілкування з екс-колегами, також стануть у нагоді, створюючи необхідний розпорядок дня, у звичній вашому напрямку роботи, атмосфері

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Стильні дрібнички


Стильні дрібнички


Діловий стиль — це завжди стриманість і строгість. Але зовсім необов’язково сухість. Ділова жінка залишається все таки жінкою, і вона знає, як бути привабливою навіть у суто офіційній і діловій обстановці. Ретельно дібрані стильні дрібниці: сумочка, годинник, мобільний телефон, ручка, візитниця, органайзер — можуть стати саме тим інструментом, який доповнить імідж бізнес-леді і навіть змінить його до невпізнанності.

Стильні дрібнички

СУМОЧКА

Які тільки оди не співали цьому аксесуару. Жінки шукають цю супутницю по всіх магазинах і країнах, ставлячи багаточисленні критерії для відбору: колір, форму, довжину ручки, кількість кишеньок, матеріал, із якого вона має бути виготовлена, і ще багато чого. А між іншим ділова, хоча і жіноча, сумка має бути символом стабільності. Основні вимоги до ділової сумки — чітка форма за рахунок жорстких стінок і корпуса. Довжина ручок і розмір сумки добираються ще й у відповідності до конституції тіла власниці. Тому непогано знати правило: чим масивніша фігура, тим ширшою може бути ваша сумка, і навпаки, якщо ви маєте тендітну фігуру, вам більше пасуватиме невелика вузенька сумочка.

ГОДИННИК

У класичному діловому стилі перевага надається елегантним механічним годинникам зі стрілками, на шкіряному ремінці. Кварцові годинники практичніші та простіші в користуванні, але механічні престижніші. Електронні годинники в діловому світі неприпустимі. Ну і, звичайно, годинник має бути солідної марки.

МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН

Ваш голосистий друг може бути якої завгодно марки і скільки завгодно поліфункціональним, головне, про що необхідно пам’ятати: під час ділової зустрічі він не повинен розливатися трелями вашого улюбленого папужки чи спотворено відтворювати популярні або класичні мелодії. Забарвлення вашого мобільного телефону не повинно бути ультрасучасним, а чохол, при наявності такого, з натуральної шкіри. У ділових колах телефон не носять на шнурку на шиї.

РУЧКА

Ручка, як елемент ділового стилю, теж повинна бути фірмовою. Разом зі швейцарськими годинниками і вишуканими окулярами, хороша ручка належить до розряду речей, які можуть розкрити справжній соціальний статус свого хазяїна. Серед престижних фірм, які випускають дорогі авторучки, найбільшою популярністю у нас користуються фірми Parker, Sheatter, Waterman, Mont Blanc. Дорога перова ручка вважається ознакою високого статусу її володаря. Колір корпуса ручки бажано добирати в одній кольоровій гамі з органайзером, беручи до уваги ще і розмір вашої руки і товщину ручки.

ВІЗИТНИЦЯ

Варто пам’ятати, що металеві візитниці хоча й мають непоганий вигляд, однак не завжди зберігають його тривалий час. Матові та рифлені візитниці слугують набагато довше. Прекрасний варіант — шкіряна візитниця, яка за стилем і кольором відповідає органайзеру.

ОРГАНАЙЗЕР

При величезному виборі кольорових гам органайзер краще за все обрати традиційно діловий: коричневий, чорний, бежевий, темно-синій, бордовий. Презентабельний вигляд має органайзер, який виконано у корпоративному стилі і на ньому логотип вашої фірми. Шкіряний органайзер чи у крайньому випадку, який має шкіряну обкладинку, — як завжди, поза конкуренцією.

Отже, які б дрібниці не стали доповненням вашого ділового стилю, це перед усім дрібниці, і перевантажувати ними ваш образ не слід. А намагаючись поєднати їх між собою, дотримуйтесь правила, що метал, якщо він є в аксесуарах, має бути однаковим, шкіряні вироби — одного стилю і кольору, і все це повинно поєднуватися з вашим іміджем, статусом вашим особисто та організації загалом.
 
Світлана ХАНЕНКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту