pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Когда работать лучше

 Резюмируя ответы участников опроса, лидером среди «времени для работы» смело можно назвать утро осеннего вторника

• докладніше

Хочете опанувати ІТ-спеціальність? Отримайте підтримку від уряду

 Йдеться саме про фінансову підтримку. Про таке рішення розповів Денис Шмигаль під час одного з останніх засідань Кабінету Міністрів. Бюджет програми чималий – 10 мільярдів гривень на рік, а підтримку урядовці планують надавати як українцям, так і українським стартапам.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Шукаєте роботу в Європі чи Україні? Будьте обачними та уникайте шахраїв


 Поки найкращі сини та доньки України обороняють нашу країну на передовій, в тилу з’являються ті, хто охоче нагріє руки на людському горі та біді. Тож будьте обачними, шукаючи роботу в умовах війни, щоб не натрапити на шахраїв, про яких піде мова нижче.

На сайті Генпрокуратури України 4 жовтня з’явилося повідомлення про викриття злочинної групи з тринадцяти осіб, яка ошукувала українців, пропонуючи фіктивні послуги з працевлаштування в країнах ЄС. Як повідомляє слідство, злочинці ще в березні поточного року взялися реалізовувати свій злочинний намір, розробивши спільний план дій з виманювання коштів у населення. Їхній план полягав у тому, щоб пропонувати послуги посередників через новостворений вебсайт. Комунікація з жертвами їхніх злочинних дій здійснювалась через call-центр.
До реалізації плану зловмисники підійшли вкрай виважено і ґрунтовно. Для комунікації використовувалися підставні нікнейми, спілкування в текстовому форматі велося за допомогою різних інтернет-месенджерів, а на сайті шахраїв майбутня жертва могла почитати фальшиві відгуки «працевлаштованих» та вдячних клієнтів. 
Чіткий розподіл обов’язків між учасниками злочинного угрупування та професійний, скажімо так, підхід до справи призвів до того, що за декілька місяців їм вдалося виманити в громадян України понад 10 млн. гривень. У прицілі злочинної діяльності опинилося чимало вимушених переселенців, які віддавали чи не останні гроші на працевлаштування за кордоном. Після отримання від ошуканих людей 250 євро шахраї зникали та уривали з ними зв’язок. Отримані кошти виводилися через підставних осіб за допомогою численних банківських карток.
В рамках розслідування даної злочинної діяльності працівники правоохоронних органів провели обшуки в «офісах» та за місцями проживання шахраїв. Під час обшуків правоохоронці вилучили понад сотню одиниць комп’ютерної техніки та мобільних телефонів, переведені у готівку частину коштів, банківські картки та записи, що слугують доказом протиправної діяльності. Майже всім учасникам угрупування обрано запобіжні заходи.
Як бачимо, наявність вебсайту та «офісу» – чи офісів – ще не слугує свідченням того, що та чи інша компанія надає реальні послуги. Тож ретельно перевіряйте інформацію про компанію, яка надає відповідні послуги, якщо плануєте шукати роботу в країнах ЄС. Зайва пильність не зашкодить, особливо в наш час.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту