pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Грішить" кожне друге підприємство

 Минулого року в Україні працевлаштували до 600 000 офіційно безробітних

• докладніше

Чим зайнятися студентам, окрім навчання – цікаві події тижня в столиці

  Частина зимових свят уже промайнула, учні шкіл і студенти вийшли на навчання. Декілька тижнів вихідних і плідного відпочинку – це чудова пора, щоб набратися сил і з наснагою взятися за навчання. Якщо ви – енергійні та ініціативні, і навчального навантаження вам недостатньо, пропонуємо вашій увазі добірку цікавих подій тижня в столиці, ініційованих Київським молодіжним центром для активної і креативної молоді.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Украинские студенты-правоведы демонстрируют знания


Украинские студенты-правоведы демонстрируют знания


Студенты юридического факультета Киевского государственного университета имени Т.Шевченко Тамара Мазур, Наталья Соломахина и Богдан Ваколюк победили на 1-ом этапе Всеукраинской студенческой олимпиады по специальности «Правоведение».

А в конце февраля 2005 года в Высшем хозяйственном суде Украины прошел национальный отборочный тур на участие в международном конкурсе имени Филиппа Джессапа, который состоится весной 2005 года в Вашингтоне (США). Украину на этом старейшем и самом престижном конкурсе по международному праву будут представлять победители состязаний — Виктор Антонов и Сергей Петухов.

В конкурсе студенты-юристы будут демонстрировать свои познания по международному праву и мастерству судебной речи. И по форме, и по сути конкурс полностью отражает процесс рассмотрения дела в Международном суде ООН.

Конкурс основан в 1959 году в США и сейчас в нем участвует более 1600 студентов из 300 университетов мира. Подобные отборы проходят в Украине уже 10 лет. В этом году в отборочных соревнованиях участвовали семь команд ведущих учебных заведений Украины. Победа в финале досталась команде юридического факультета Киевского национального университета имени Тараса Шевченко.

С украинской командой в международном конкурсе имени Филиппа Джессапа будут состязаться более 100 команд из 80 стран мира.


 
Галина ПАЛЮХЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту