pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Родинне підприємство на Київщині вирощує печериці для військових

 Сімейний бізнес родини Ільчуків був започаткований ще в 2009 році. На початок військової агресії рф потужність їхнього виробництва складала близько 120 тонн вирощених печериць щомісяця. Початок війни, зрозуміло, порушив виробничі процеси. Попри всі труднощі, родина Ільчуків вирішила не залишати свій бізнес напризволяще, і надалі вирощувати смачні гриби. Тепер уже для того, щоб готувати гарячі обіди для військових та тероборони.

• докладніше

А ви задумувались над тим, чому за все цінне доводиться в житті платити?

 Наш інформаційно-пошуковий портал «Пропоную роботу» не схильний публікувати статті на такі, здавалося б, сумнівні теми. Але чи справді тема, винесена в заголовок статті, така сумнівна?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Украинские студенты-правоведы демонстрируют знания


Украинские студенты-правоведы демонстрируют знания


Студенты юридического факультета Киевского государственного университета имени Т.Шевченко Тамара Мазур, Наталья Соломахина и Богдан Ваколюк победили на 1-ом этапе Всеукраинской студенческой олимпиады по специальности «Правоведение».

А в конце февраля 2005 года в Высшем хозяйственном суде Украины прошел национальный отборочный тур на участие в международном конкурсе имени Филиппа Джессапа, который состоится весной 2005 года в Вашингтоне (США). Украину на этом старейшем и самом престижном конкурсе по международному праву будут представлять победители состязаний — Виктор Антонов и Сергей Петухов.

В конкурсе студенты-юристы будут демонстрировать свои познания по международному праву и мастерству судебной речи. И по форме, и по сути конкурс полностью отражает процесс рассмотрения дела в Международном суде ООН.

Конкурс основан в 1959 году в США и сейчас в нем участвует более 1600 студентов из 300 университетов мира. Подобные отборы проходят в Украине уже 10 лет. В этом году в отборочных соревнованиях участвовали семь команд ведущих учебных заведений Украины. Победа в финале досталась команде юридического факультета Киевского национального университета имени Тараса Шевченко.

С украинской командой в международном конкурсе имени Филиппа Джессапа будут состязаться более 100 команд из 80 стран мира.


 
Галина ПАЛЮХЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту