pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Еще раз об "угрозе трудовой миграции"

 Учитывая, что на подконтрольной Украине территории физически проживает, примерно, 30 000 000 человек, такие размеры «оттока кадров» действительно выглядят угрожающими

• докладніше

Текучість кадрів: які напрямки "втратили" а минулий рік

 На тлі масової текучості кадрів, аналітики впевнені, що нічого дивного у ситуації немає.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Роботи на службі в людини


Автоматизація різних послуг, процесів виробництва та бізнес-процесів, яка почала поширюватися ще напередодні виникнення коронавірусної хвороби, а згодом, через пандемію набула статусу необхідності, суттєво зачепила не лише вищевказані аспекти людської діяльності, а й розповсюдилася й на сферу надання послуг.

Наприклад, близько двох тисяч світових ресторанів, із задоволенням використовують спеціальних роботів, замінив саме на них офіціантів-людей. Цікаво, що прототипом такого прислужника стала не людська істота, а… кішка.

BellaBot – саме так звуть унікальне створіння китайської компанії PuduTech. Робот, який на своєму екрані завжди демонструє котячу мордочку, може самостійно пересуватися залами ресторанів, розвозлячи їжу та напої клієнтам. Якщо гості не помічають робота, або зайняті та зволікають із тим, щоб забрати своє замовлення, робокішка починає нявкати, нагадуючи про себе.

Цікаво реагує пристрій й на спроби погладити себе за вухом. Як, й справжнім котам, гаджету доволі приємна така увага, й у відповідь, BellaBot говоритиме про те, що «рука господаря тепла». Проте, якщо такої уваги стане забагато, «кішка» може й розлютитися, нагадуючи відвідувачам, що вона «на роботі» та вимагаючи не затримувати її.

Минулого року, у 2020-у, цей пристрій був продемонстрований на виставці у Лас-Вегасі. Винахідники сподівалися зацікавити гаджетами суто китайські ресторани, але несподівано, пристрій набув шаленої популярності по всьому світу.

Україна намагається не зволікати з подібними оновленнями власного ринку праці, й принаймні, у столичній бібліотеці Українського дому, вже також працює подібний електронний бібліотекар.

Робот НП Лукаш, якого вигадали та застосовують для перевезення вантажів на Новій Пошті, став популярним співробітником, який працює із відвідувачами на першому поверсі Українського дому. Саме цій пристрій, пересуваючись поверхом може рекомендувати та надавати книжки для читання своїм відвідувачам, після котрих, він також й прибирає книжки.

Сканування QR-коду, який завантажує на мобільний пристрій спеціальний додаток, дозволить пройти реєстрацію, щоб «спілкуватися із роботом-бібліотекаром. А кілька запитань, на які треба відповісти під час реєстрації, дозволять роботу рекомендувати вам саме ту літературу, яка вам подобається.

Прочитав книгу у лаундж-зоні Українського дому, треба залишити її на столику, щоб кмітливий робот міг потім забрати її та відвезти до іншого відвідувача.

 

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту