pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что делать если конкуренты переманивают сотрудников?

 Любой работодатель может столкнуться с ситуацией, в которой конкуренты переманивают сотрудников. Конкуренты предлагают работу лучшим из лучших, мотивируя зарплатой выше, чем на данный момент. Что делать, если вы узнали, что ваших работников переманивают конкуренты? Как вести себя соискателю, которому сделали лучшее предложение конкуренты?

• докладніше

Українська IT сфера опинилася під загрозою

 Щорічний попит на нових ІТ-фахівців в Україні, вже складає від 30 000 до 50 000 спеціалістів-айтишників

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Київська осінь-2022 в сфері освіти та праці – якою вона буде?


 Розглянемо останні важливі новини з життя столиці, які стосуються сфери освіти та праці.

 
Будівельні майданчики під час повітряної тривоги
Розпочнемо цей міні-огляд київської осені-2022 з нововведення, яке запроваджується в столиці з 1-го вересня. Під час повітряних тривог будівельні роботи на будмайданчиках повинні припинятися. Таке рішення було ухвалено нещодавно Радою оборони міста Києва, і продиктоване воно двома моментами. По-перше, створення умов для безпеки працівників на будівництві, по-друге, зменшення рівня тривоги серед мешканців столиці, адже гучні звуки з будівельних майданчиків під час повітряної тривоги створює додаткову напругу та лякає людей.
 
Дитячі садки – тільки для працюючих батьків
Щоб уникнути перевантаження дитсадків та посилити безпеку дітей, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський повідомив громадськості про наступне рішення Київської міської держадміністрації. Дитячі садки зможуть відвідувати діти лише працюючих батьків, яким доведеться засвідчити це документально, причому працювати повинні обидва батьки. Або ж якщо батьки служать в ЗСУ чи правоохоронних структурах.
Валентин Мондриївський зазначив, що в наших реаліях, в умовах війни, краще виховувати дітей вдома, якщо є така можливість.
 
Змішана форма навчання
Перед освітянами столиці теж чимало викликів зараз. І перше та найважливіше – надати максимальну безпеку дітям і повернути їх до навчання, яке б по максимуму нагадувало їхнє звичне довоєнне життя. За словами того ж Валентина Мондриївського, всі школи столиці (а це 421-а школа) готові до старту навчального року-2022. Але не всі заклади забезпечені укриттями, лише 77%. Інші навчальні заклади можуть перейти в онлайн чи укласти договір із сусідніми будівлями, які могли б стати бомбосховищами на час повітряної тривоги. Зауважимо, що 183 тисячі дітей готові вчитися офлайн.
 
Ініціатива «Виходь на світло!»
Спеціалісти центру зайнятості продовжують інформаційну кампанію «Виходь на світло!», метою якої є переконувати роботодавців укладати формальні трудові договори з працівниками. За останні два місяці було проведено чимало семінарів – 32 в онлайн-режимі та 12 офлайн. Особливий акцент під час семінарів робиться на перевагах офіційного працевлаштування як для роботодавців, так і для їхніх працівників.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту