pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Жити та працювати без стресу

 Намагайтеся відпочивати та робіть це повноцінно. За умов гарного відпочинку, ваша робота отримує нову енергію, для того щоб її виконати добре

• докладніше

Декілька питань до себе після невдалої співбесіди

 У будь-якому разі, ви отримаєте або відверті висловлювання щодо ваших можливостей, чи будете впевнені, що вибір не у ваш бік стався з причин певної ангажованості самого інтерв’ю

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Виставка «СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ – 2005»


Виставка «СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ – 2005»


23 березня 2005 року об 11.00 в Експоцентрі «Олімпійський» (м. Київ, вул. Матеюка, 4) відбулося урочисте відкриття восьмої Міжнародної виставки навчальних закладів «СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ — 2005». Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, виставкова фірма «КАРШЕ».
Виставка «СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ – 2005»
Фото із архіву виставкової компанії «КАРШЕ»

Слушатели

Профессия визажист-стилист в последнее время пользуется большой популярностью. К нам приходят учиться не только новички, но и специалисты, уже имеющие специальные знания. Они хотят изучить новые технологии. Небольшое количество слушателей в группе, взаимосвязь теории и практики — особенность обучения в нашей школе. Какие знания нужны нашему слушателю, мы всегда определяем только в индивидуальном порядке.


Виставковий звіт

Виставку відкрив міністр освіти і науки України Станіслав Миколайович Ніколаєнко, перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Миколайович Гуржій, президент Академії педагогічних наук України Василь Кремінь, президент виставкової фірми «КАРШЕ» Олександр Карпов та директор виставки «Сучасна освіта в Україні — 2005» Зінаїда Софронова.

Слід зауважити, що вже протягом восьми років виставкова фірма «КАРШЕ» є співорганізатором таких дыйств і здійснює забудову виставок «Сучасна освіта в Україні» за європейським рівнем архітектури та дизайну.


Конкурс малюнку

Вже стало доброю традицією в рамках міжнародних виставок навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні» проводити конкурс на кращу студентську роботу — малюнок академічної постановки. Виставкова компанія «КАРШЕ» взяла на себе пошук і підтримку молодих талантів. Студенти-переможці конкурсу академічного малюнка щомісяця отримують річні стипендії у розмірі 100, 75 та 50 гривень та нагороджуються заохочувальними преміями. Переможці конкурсу минулих років сьогодні вже працюють викладачами кафедри малюнку Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури й інших вузів і проводять виставки власних робіт.

Переможцями стали студенти Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури: I премія – Роман Прохоров, II премія – Олександр Гречановський, III премія – Леся Балан.

З ініціативи Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України вперше на виставці «Сучасна освіта в Україні — 2005» був проведений Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка за темами: «Казковий світ дитинства», «Моя чарівна Україна», «Моя сім’я». На адресу оргкомітету було надіслано понад 1200 малюнків з усіх куточків України.

До складу журі входили провідні фахівці Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, Київського національного університету технологій та дизайну, Київської дитячої академії мистецтв визначило наступних переможців:

І місце – Антон Радецький, 6 років, Дитяча школа мистецтв, м. Київ
ІІ місце – Христина Власенко, 9 років, ДХШ №7, м. Київ
ІІІ місце – Марина Ястреб, 10 років, м. Лохвиця, Полтавська обл.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та заохочувальними призами.


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту