pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Час збільшувати зарплатню

 Якщо, у якості спеціаліста ви маєте попит на ринку праці, теж, сміливо розмовляйте про підвищення ваших здобутків

• докладніше

Ринок праці: зарплата та тенденції

 Попри зниження показників, січнева заробітна плата все одне, виявилася у 2,1 рази більше, аніж встановлена мінімальна зарплата

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Збережені місця та зарплати: як рятують ринок праці України


Увірвавшись до життя планети, коронавірусна пандемія встигла наробити чимало шкоди не лише здоров’ю людей а й налагодженим економічним системам багатьох країн. Не стала виключенням й Україна, де завдяки карантинним обмеженням суттєво постраждали чимало представників середнього а малого бізнесу.  

Необхідність рятувати економіку відчув й вітчизняний уряд, й уряди інших країн, що отримали потужного удару від сучасної пошесті. Й, певні кроки, що були здійсненні, зуміли таки, зменшити вплив кризи на економіку. Так, наприклад, урядова програма по частковому безробіттю, дозволила отримати роботодавцям необхідні виплати та врятувати 384 000 робочих місць для українців. .

На фінансування програми, наразі, витрачено вже понад 1,636 млрд гривень, й наступний етап цього фінансування за цією програмою відбудеться 27 липня. Серед лідерів за кількістю поданих заявок від підприємців на отримання допомоги за програмою зараз є роботодавці Харківської, Львівської, Донецької, Сумської та Чернівецької областей.

Наразі, Держслужба зайнятості повідомляє, що існуюча ситуація з реєстрацією безробітних громадян, вже починає демонструвати тенденцію до стабілізації: з самого початку дії карантину через центри зайнятості зареєстровано понад 380 000 безробітних громадян України.

Понад 210 000 українців вже змогли працевлаштуватися після втрати роботи через зупинку підприємств під час карантинної паузи. Більшість працевлаштувалася в першу чергу в таких галузях:

·         в агробізнесі та сільському господарстві – майже 50% від усіх працевлаштованих;

·         у напрямках переробної промисловості - 13%;

·         у торгівельній сфері - 12%.

Загалом, з початку року було працевлаштоване понад 360 000 безробітних українців, а до співпраці у цьому напрямку з державними органами залучилися майже 78 000 роботодавців.

Також, доволі серйозний відсоток роботодавців в Україні відклали заплановані зміни щодо переогляду заробітних плат працівників, які мали здійснити у менший бік. Зазвичай, не всі роботодавці відклали таке зменшення, де хто проводив врізання зарплат для певних категорій працівників.

До речі, найчастіше зменшення відсотка перегляду зарплат відбулося для топ-менеджерів та працівників офісу, а збільшення – для численних працівників сфери виробництва.

Не зважаючи на те, що криза вплинула на можливе скорочення персоналу, лише 14% опитаних протягом останніх досліджень роботодавців, відзначили, що мають здійснити скорочення принаймні в однієї категорії співробітників. У той самий час, більш ніж 64% компаній планують підтримувати наявну поточну чисельність власних співробітників, уникаючи скорочень штату взагалі.

Також, згідно з результатами досліджень можна побачити, що близько 63% організацій планують або вже провели перегляд об’єму роботи для персоналу в зв'язку з пандемією й спадом економіки. Хоча це й обумовлює меншу зарплатню для їх співробітників, проте має зберегти робочі місця останніх. 44% опитаних роботодавців впевнені, що їх організація здатна виконати наявний план діяльності на 2020 рік.

Задля швидкого виходу з карантину та відновлення повноцінної роботи роботодавці повідомляють про наявність спеціальних антикризових планів. До речі:

·        більш ніж 80% компаній просто зараз розробляють або вже розробили плани таких заходів;

·         9% - ще не починали працювати в цьому напрямку.

Зокрема, в якості таких антикризових дій більшість компаній анонсує нову організацію офісної роботи та переобладнання приміщень для можливості соціального дистанціювання співробітників, посилення заходів безпеки, забезпечення власних  працівників додатковими засобами захисту та повного чи часткового переходу до постійної дистанційної роботи працівників.

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2025 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту