pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Таке бажане підвищення

 Чому ми прагнемо підвищеня? Дехто з підвищених осіб, навіть не здогадувався про таку можливість, а дехто - мріяв, щоб це сталося, вже давно

• докладніше

Які поради можна дати безробітному другу?

  Якщо ваш друг чи подруга втратили роботу, перед вами може постати делікатне питання – як підтримати його чи її так, щоб не образити? Або ж які тактовні поради можна дати безробітному другу? Давайте з’ясуємо.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

А ви задумувались над тим, чому за все цінне доводиться в житті платити?


 Наш інформаційно-пошуковий портал «Пропоную роботу» не схильний публікувати статті на такі, здавалося б, сумнівні теми. Але чи справді тема, винесена в заголовок статті, така сумнівна? Хіба дійсно не доводиться в житті за все цінне розплачуватися не менш цінними речами – здоров’ям, матеріальним добробутом чи роками життя? І чому чим раніше ви збагнете, що за все вартісне в цьому житті доведеться розплатитися – одразу чи згодом – тим швидше ви зможете взяти себе, образно висловлюючись, «за шкірку», – і, мов той Мюнгаузен, самого себе потягнути з болота життя?

Сир і раніше в мишоловці коштував не так вже й дешево, а зараз і поготів. Так, ми люди – не миші, хоча геніальний Джон Стейнбек непогано заміксував людей і мишей в одну повість. Ми маємо на увазі всесвітньовідому «Про мишей і людей», почитайте якось цю прекрасну повість, пізнавально і змістовно проведете свій час. І ця повість теж, до речі, яскраво демонструє той факт, що за все в житті доведеться платити.
І з цього твердження випливають для нас декілька важливих речей:
Забудьте про те, щоб всюди і все і завжди уривати на халяву. За цю халявку доведеться заплатити, але хтозна-коли і незнамо в який спосіб;
За дійсно важливі речі треба платити теж чималими ресурсами. Приміром, дорога освіта. Потребує вона часу та матеріальних ресурсів? Та звісно, ще й яких. А планування сім’ї, одруження, заробляння грошей на сім’ю – потребує тих самих людських ресурсів від подружжя, чи ні? Звісно що так. Той, хто думає, що зможе в когось добре на шиї пригрітися і прилаштуватися – він так і зробить, звісно, тобто пригріється та прилаштується. Але все одно в якийсь момент так станеться, що життя виставить за це рахунок. Ми не знаємо – ніхто не знає – як, коли і за яких умов це відбудеться. А заплатити доведеться, будьте певні, з відсотками.
Ось такі цікаві філософські спостереження від людей, життєвий покажчик яких добігає до сорока років. А сорок років – це вже певний рубіж, який дає змогу багато речей осягнути, якщо прискіпливо озирнутися і оцінити зроблене. І, що теж важливо, незроблене.
Тому якщо вам зараз 20-25 чи 30 років, і ви читаєте ці рядки – вважайте, вам пощастило. Ви ще зможете переосмислити певні речі в своєму житті і відмовитися від сумнівної халяви, а натомість віднайти десь на дорозі гарну таку підкову, прибити її до одвірка… і почати наполегливо працювати над собою. І повірте, тоді ви опануєте будь-яку професію і влаштуєтеся на роботу мрії, скільки б часу це не забрало – пів року, рік чи навіть трохи більше.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту