pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что ожидать от МЗП в наступившем году?

 Она повышается....

• докладніше

Кто виноват: версия НБУ

 Эти кризисные последствия, как правило, становятся логичным итогом растущей диспропорции между существующим «спросом и предложением» на рынке труда Украины

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Поради про власну справу, які краще проігнорувати


 Працюєте на звичайній роботі, але мрієте відкрити власну справу? В такому разі зважте на поради нижче, які сміливо можна віднести до найгірших порад про бізнес, які отримували відомі підприємці.

Гроші понад усе? Ні!
Не секрет, що більшість людей мріють про свій бізнес як спосіб заробити в рази більше грошей, ніж вони отримують на звичайній роботі. Так, важливою складовою успішного бізнесу є, власне, прибуток. Але найбільшою цінністю кожного бізнесу повинне бути бажання приносити людям користь. Напевно, ви бодай раз чули від когось зі своїх друзів чи колег, що вони мріють відкрити, приміром, власний ресторанчик, кав’ярню чи суші-бар? Говорячи це, вони швидше за все уявляли не велику купу грошей, яку зароблятимуть щомісяця, а радісних клієнтів і бажання робити це місце класним, затишним і позитивним.
 
«Прагніть до швидкого зростання» – наскільки доречною є ця порада?
Люди, які мріють розпочати власну справу, досить часто мріють і про те, щоб їхній бізнес розвивався шаленими темпами. Але якщо в мріях відбувається все гладко і без проблем, то в реальності так не вийде в жодному разі. Тим паче, прагнення до швидкого зростання може штовхати молодого підприємця на необдумані і надто ризиковані вчинки. Відкриваючи власну справу, краще зосередитися на тому. Щоб отримати на початковому етапі максимальний досвід. І якщо ви все робитимете правильно, застосовуючи в правильних пропорціях свою кмітливість та винахідливість, ваша справа неодмінно зростатиме з часом.
 
«Займатися тим, що вам до вподоби» – що тут не так?
Загалом це непогана порада, але тут є один нюанс. На жаль, смаки аудиторії, швидше за все, розминуться з вашими власними вподобаннями. Тому що в цьому полягає специфіка ринку, для якого важливо те, що любить аудиторія. Ідеальний вихід з цієї ситуації – знайти актуальну нішу на ринку, а вже в цій ніші відшукувати те, що подобається саме вам. Це чудовий варіант, щоб не «прогоріти» на старті.
 
«Роби все сам, ніколи не помилишся»
Ще одна шкідлива порада, яку може отримати людина, яка мріє відкрити власну справу. Її шкідливість полягає в тому, що такий підхід до справ не гарантує помилки з вашого боку. Контролювати все неможливо, тому пошук і найм компетентних працівників як порада звучить значно краще, ніж та, що винесена в підзаголовок вище.
А які шкідливі поради підприємцям-початківцям назвете ви?
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту