pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• докладніше

Если командная работа – не ваш конек

 Несмотря на то, что на собеседовании каждый специалист отвечает, что с легкостью работает в команде, на самом же деле, не каждый горит желанием и вообще понимает ее суть. Поэтому, чаще всего, специалисты обучаются командной работе уже в процессе ее выполнения. Большинство специалистов, столкнувшись с командной работой, соглашаются, что это не их конек. Но что поделать, работа не волк и выполнять ее необходимо.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Інформація для дівчат та жінок, які виїжджають за тридев’ять земель шукати щастя


Інформація для дівчат та жінок,
які виїжджають за тридев’ять земель шукати щастя


Документи, що засвідчують вашу особу, повинні бути завжди з вами. Ніхто не має права вилучити їх у вас. Тримайте паспорт постійно при собі. Людина, яка має український паспорт, знаходиться в межах нашого законодавства під захистом нашої держави.

Інформація для дівчат та жінок, які виїжджають за тридев’ять земель шукати щастя

Якщо ви вирішили поїхати за кордон на роботу чи навчання або просто відвідати друзів, то варто запам’ятати кілька корисних порад:

Ніколи і нікому не віддавайте свого паспорта!

Документи, що засвідчують вашу особу, повинні бути завжди з вами. Ніхто не має права вилучити їх у вас. Тримайте паспорт постійно при собі. Людина, яка має український паспорт, знаходиться в межах нашого законодавства під захистом нашої держави. На випадок втрати чи вилучення паспорта звертайтеся до українського посольства (консульства), де можна отримати посвідчення на повернення.
 • Перед виїздом зробіть ксерокопії своїх документів. Один комплект залишіть вдома, інші копії візьміть з собою і зберігайте їх серед особистих речей. Це допоможе ідентифікувати вашу особу в поліції та в українському посольстві (консульстві).
 • Залишіть рідним і близьким таку інформацію:
  1. Копію закордонного паспорта, візи і контракти;
  2. Нещодавно зроблену свою фотокартку;
  3. Адреси і номери телефонів, де ви збираєтесь зупинитися;
  4. Адресу, номери телефонів і факсу працедавця за кордоном;
  5. Адреси і номери телефонів знайомих за кордоном, а також посольства (консульства) України.
Візьміть за правило телефонувати рідним у домовлений час.
Потурбуйтесь, щоб контракт було написано зрозумілою вам мовою. Кілька разів перегляньте пункти, що обумовлюють місце, час, умови майбутньої праці або навчання. Якщо необхідно, проконсультуйтеся з юристом. Ще перед від’їздом з’ясуйте номери телефонів посольств та консульських представництв України. Вивчіть елементарні фрази, необхідні для спілкування у чужій країні. Не забувайте, що навіть елементарне знання іноземної мови значно полегшить ваше перебування за кордоном та врятує вас у скрутну хвилину.

Термін вашого перебування на території іноземної держави позначений у візі. Порушення візового режиму зробить неможливим ваш наступний виїзд за кордон. Ніколи, ні за яких обставин не намагайтеся перетнути державний кордон нелегально або за фальшивими документами. Пам’ятайте — це злочин! Перед тим, як прийняти остаточне рішення про виїзд за кордон, обов’язково зверніться за консультацією до юриста або психолога.

ЯКЩО ВАМ ЗАГРОЖУЄ НЕБЕЗПЕКА ЗА КОРДОНОМ

Вам допоможуть, якщо ви звернетеся:      * До посольств та консульств. Вони допоможуть у не менш важливому — в отриманні документів, які засвідчать вашу особу та допоможуть повернутися на Батьківщину.
     * До жіночих, правозахисних та благодійних організацій; до притулків для жінок.
     * Ви можете отримати допомогу в церкві, монастирі, релігійній громаді.
     * В українському посольстві в разі втрати паспорта ви отримаєте посвідчення для повернення в Україну.
 
Світлана ХАНЕНКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту