pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Ринок праці: тренд на шукачів без досвіду

 Роботодавці акцентували  інтерес лише на шукачах, які не мають досвіду роботи та тих, хто має мінімальні зарплатні вимоги

• докладніше

Освітян попросили не брати «вимушені» відпустки

 Педагогів України застерігають від того, щоб не підписувати відпустки без збереження зарплатні. Така практика набула поширення в березні, коли навчальні заклади не могли працювати з усім відомих нам причин.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Гендерна гармонія: статистика та курйози


Намагання наблизитися до гармонійної «гендерної рівності» часто стає причиною виникнення доволі дивних ситуацій у сучасному суспільстві. Принаймні, це часто трапляється у сфері професійних відносин.

Наприклад, цілих дев’яносто тисяч євро має сплатити мерія французької столиці саме за таке «гендерне порушення». Під час перевірки, виявилося, що в даній установі на посадах всіляких керівників працює «занадто багато жінок», й мерія міста має бути оштрафована за прояви «дискримінації по гендерним ознакам».

Саме так закінчився експеримент із оголошеним два роки тому, конкурсом, коли міська влада шукала для роботи в установі шістнадцять нових співробітників на керівних посадах. Як виявилося, в решті решт, одинадцять посад з запланованих, було зайнято жінками, й лише на п’яти з них посіли 5 чоловіки.

Наразі, Міністерство державної служби Франції ставиться до факту «нерівності», як до справжнього порушення правила щодо гендерного паритету. У Міністерстві наголошують, що «згідно з законами» на подібних посадах має працювати щонайменше 40% представників однієї статі. При цьому, у злісно відомій мерії Парижа така частка чоловіків-керівників склала лише 31%, при тому, коли жінок виявили — цілих 69%.

У той самий час, на українському ринку праці, також відбувається певне «захоплення» жінками тих посад, які ще недавно чомусь вважалися «чоловічими».

Згідно з досліджень однієї з компаній, в українському ІТ-секторі, кількість жінок-працівників, за останні дев’ять років зросла, не менш як в 3 рази.

Так, на початку 2012 року в ІТ-індустрії нараховували близько 7% жінок, а у поточному 2021-му, їх вже нарахували понад 22%.

Крім того, виявляється що:

  • 40% від загальної кількості всіх нетехнічних позицій в українській IT-галузі зайняти жінками( маркетологинями, менеджерками, дизайнерками, бізнес-аналітикинями, технічними перекладачками, тощо);
  • 33% українських тестувальників та аж 8% розробників — також жінки, що співпадає з даними світової статистики, які кажуть, що «розробниць в світі» — так само 8%.

Ну а, у цілому, сама сфера IT в нашій країні стає більш «гендерно-збалансованою» - відзначають спеціалісти.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту