pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Чужий серед своїх": ознаки "некомандних" гравцев

У вас, можливо, є усі загальні ознаки «відірваного від команди» співробітника 

• докладніше

Купувати франшизу чи ні – ділимося міркуваннями

 Якщо вам набридло працювати на когось, а не на себе, і ви подумуєте, яким бізнесом зайнятися – зверніть увагу на франчайзинг. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Якщо ви зібралися за кордон


ЯКЩО ВИ ЗІБРАЛИСЯ
ЗА КОРДОН


Якщо ви вважаєте, що проблема торгівлі живим товаром зникла одразу по війні між Півднем і Північчю в США, — глибоко помиляєтесь! Відлуння найприбутковішого бізнесу у видозміненій формі існує і зараз. На жаль, головними постачальниками рабів стали країни Східної та Центральної Європи. Сьогодні мало кого здивує так званий Ринок Рабів (Slavery Market), що поблизу Праги, де за безцінь можна найняти будь-якого працівника.

Якщо ви зібралися за кордон

Проте існує більш жорстокий бізнес, який перетворив Східну Європу на справжній караван-сарай: у торгівлю жінками втягнуто майже всі постсоціалістичні країни. Красуні-слов’янки, охоплені романтичними мріями чи пошуками належного заробітку, виїздять за кордони своєї батьківщини, але, на жаль, дуже часто кінцевим пунктом їхньої подорожі стає секс-клуб і убога «кар’єра» повії.

За статистикою про такий фінал знають лише 15-20 % жінок! Решта стає жертвами обставин чи власного невігластва. Масштаби сексуальної торгівлі набули небаченого розмаху. В умовах катастрофічного зубожіння, безробіття (до речі, 80% безробітних — жінки) деякі МП, СП та й просто «одинокі вовки» пропонують працевлаштування за кордоном. У щоденних рекламних газетах до десятка подібних оголошень «Робота жінкам за кордоном», «Робота домогосподаркам в американських сім’ях» і подібне, і навіть «Потрібен танцювальний колектив для роботи... в Туреччині».

Усі ці оголошення не викликали б жодних сумнівів, коли б не стало відомо про те, що у бордель потрапила навіть Харківська балетна група, якій «добрий дядечко» організував зарубіжні гастролі; там же опинилися і дівчата, що їхали збирати овочі на Кіпр, чи хотіли подивитися в очі американському «нареченому». Однак усе це зовсім не смішні історії, бо ж ідеться про насильство, жорстокість, приниження, моральне і фізичне виснаження, хвороби, а часто й насильницьку смерть. До того ж, через прибутковість цього бізнесу (а він займає III місце після торгівлі зброєю та наркотиками) у складний ланцюг втягнуті як державні органи, так і недержавні структури. Ніхто не має повного уявлення про реальні масштаби сексіндустрії, не кажучи вже про допомогу чи, принаймні, гуманне ставлення до самих жертв.

В Європі ситуація найкраще контролюється у Німеччині і Нідерландах. І хоча статистичні дані насторожують (лише в Амстердамі — 3000 повій, проте там починають розуміти переваги легальної проституції, бо тих, хто на виду, легше контролювати). Як не дивно, але саме тут (у Нідерландах) і зародилася ідея створення неурядової організації по запобіганню торгівлі жінками у країнах Центральної та Східної Європи. Пам’ятаєте, у Фелліні, La strada — дорога життя, що змушує жінку віддавати і віддаватися? Цікаво, що ініціаторами створення організації стали самі жінки, що вирішили боротися з патріархальним укладом суспільства, де жінка — це лише мати, лише сестра, домогосподарка. І річ не в тому, що у нас мало емансипованих жінок, їх якраз чимало. Основна причина «жіночих проблем» полягає в тому, що суспільна орієнтація спрямована на виховання жінки, головна функція якої — лише здорове потомство. В Україні майже не було програм, які б допомагали соціальній орієнтації жінки в суспільстві. Скажімо курс Тейдерної теорії чи історії фемінізму тощо. Для сучасної леді, що в період кризи опинилася за бортом суспільної уваги, головним шляхом матеріальних прибутків чи сталого становища стало заміжжя. Жінка звикла в усьому, що стосується соціальних питань, покладатися на чоловіка. Саме через це горе-шукачки заморських пригод потрапляють до секс-бізнесу, становлять ізольовану й безініціативну групу, зазнаючи всіх форм найжорстокішого насильства. Та якщо й пощастить красуні вирватися з хибного кола, на цьому її невдачі не закінчуються. Найкращий вихід — депортація, коли жінок збирають групами на кордонно-пропускних пунктах, транспортуючи у напрямку рідних берегів. У гіршому — вулиця, жебрацтво, смерть від сутенерів, хвороб чи самогубство. Але у будь-якому випадку не лише насильство, а й жахливе приниження.

Саме тому міжнародна організація «La Strada» взяла на себе не лише функцію освітню — впровадження навчальних програм, а й надання конкретної юридичної, медичної і соціальної допомоги потерпілим жінкам. Скажімо, в Нідерландах жертви секс-шантажу можуть звернутися до «La Strada», де їм нададуть тимчасове житло, харчування, оплатять лікування і допоможуть повернутися на батьківщину, у Чехії для повій видаються ще й спеціальні пам’ятки, де зазначені контактні телефони організацій і установ, готових надати їм допомогу. «La Strada» вже діє і в Україні — потужному донорові «живого товару». Фінансується вона програмою демократичного розвитку ФАРЕ-ТАСІС Європейського співтовариства. І хоч період становлення організації в Україні пов’язаний більше з навчально-пропагандистською метою, співробітники її готові уже сьогодні надати необхідну допомогу потерпілим жінкам. Поштова адреса «La Strada»: Київ - 40, а/с 45.
 
Світлана ХАНЕНКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту