pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как показать, что вы можете работать в команде

 Работа в команде – важное умение, которому должен научиться любой специалист. Многие технические профессии построены на работе всей команды, где каждый ее член выполняет свою какую-либо функцию, а результат работы оценивается в целом.

• докладніше

Не лише заробити гроші, а й не втратити їх: як протидіяти кіберзловмисникам?

 За даними Національного банку України, в минулому році було виявлено 4,5 тис. шахрайських ресурсів, які маскуються під офіційні сайти. І частина українців, повівшись на оманливу «замануху», втрачають кошти з банківської картки, своїми ж руками надаючи до них доступ стороннім особам.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Завдяки рішенню Київради працівники ОСН отримуватимуть зарплату


 Якщо не знаєте, що означає ця абревіатура, ОСН розшифровується як «органи самоорганізації населення». Цим рішенням депутати Київради засвідчили важливість такого явища в українському суспільстві. Адже саме завдяки потужній і натхненній самоорганізації населення вдалося згуртуватися для взаємної підтримки після 24 лютого, щоб надавати допомогу тим жителям столиці, які б не вижили самотужки.

Так, війна скорегувала роботу очільників ОСН в іншому напрямку, адже до війни їхнім першочерговим завданням було представляти інтереси жителів, які вибрали їх, в органах державної влади та місцевого самоврядування. Проблеми, вирішенням яких займалися ОСН до війни, це охорона довкілля та благоустрій територій, збереження пам’яток історії та культури, будівництво і ремонт доріг, комунальних комунікацій. Депутатка Київської міської ради Юлія Ярмоленко наголосила, що керівники органів самоорганізації населення відіграють важливою ланкою в процесі залучення мешканців до участі як у прийнятті, так і в реалізації рішень, спрямованих на покращення соціально-економічного та культурного середовища столиці.
Очільники ОСН, наголосила Юлія Ярмоленко, також займаються обліком громадян, контролем якості надання житлово-комунальних послуг, визначають пріоритетні напрямки витрат коштів, які виділяються на благоустрій територій. Організація безпосереднього виконання робіт, укладання відповідних угод – теж сфера їхніх обов’язків.
А оскільки виконання всіх цих завдань потребує власного часу і зусиль, це означає, що цю роботу теж потрібно оплачувати. Що й було ухвалено на нещодавньому засіданні Київради, коли рішення про визначення посадових окладів для працівників ОСН підтримали 72 депутати.
Про практичні результати роботи окремих ОСН можна довідатися, поцікавившись, приміром, діяльністю квартального комітету «Шулявка». Його незмінною керівницею є Алла Солоненко, яка змогла скоординувати роботу багатьох людей, які після 24 лютого активно надавали допомогу всім, хто її потребував. Зокрема і домашнім тваринам, коли в певні дні була налагоджена роздача корму для тварин біля Київського зоопарку, що на Шулявській. В активі добрих справ комітету – допомога дітям-сиротам з Броварів, підтримка харків’ян в найгарячіші дні боїв на Харківщині і пошиття білизни пораненим… Словом, не злічити тих добрих справ, які встигли зробити з початку війни київські ОСН. А подібна ініціатива від Київради, безумовно, додасть їхнім очільникам сил і наснаги на безліч добрих справ.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту