pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Українці лідирують у кількості нелегалів "гостарбайтерів" у Чехії

 Не зважаючи на низькі показники у рейтингах фінансової грамотності, де-які українці зуміли здобути інше сумне лідерство

• докладніше

Гарно там, де нас нема? То ми їдемо до вас

 Вітчизняне МЗС, вже виказував занепокоєння такою трудовою міграцією, що невтримно перетворюється на міграцію звичайну

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

До Києва завітав президент французької фірми Peggy Sage


До Києва завітав президент французької фірми Peggy SageДо Києва завітав президент французької фірми Peggy Sage

У 2005 році косметики Peggy Sage виповнюється 80 років. Це досить великий строк. За ці роки косметика придбала багато шанувальників не тільки серед тих, чия професія — створювати красу, але й у тих жінок, що хочуть виглядати на всі 100% протягом всього дня.

Тепер вже в XXI столітті Peggy Sage є визнаним фахівцем в області нарощування нігтів, манікюру, педикюру, макіяжу, косметики «сонячна лінія», догляду за обличчям, за тілом (New! чоловіча лінія). Вся косметика є гіпоалергенною (вона зовсім не викликає алергію). Її унікальна технологія розроблена фахівцями.

Системи нарощування косметики Peggy Sage мають визнаний авторитет серед майстрів. Акрил не жовтіє при тривалому використанні, а після зняття нігті мають здоровий вигляд!

З 18 по 20 лютого Київ відвідав президент фірми «Peggy Sage» Андре Колломб. Звичайно ж, головною метою приїзду почесного гостя було знайомство з роботою київських колег. І тому, насамперед, він побував у головному офісі компанії Peggy Sage в Україні.

Мсьє Колломб залишився задоволений роботою українських співробітників. І це не дивно. Адже за 4 роки існування компанії Peggy Sage в Україні було зроблено багато! В першу чергу, розроблена навчальна програма, відкриті представництва в багатьох містах нашої країни. Крім того, компанія регулярно проводить 15 числа кожного місяця майстри-класи, конкурси, бере участь у спеціалізованих виставках.

Школа навчання «Peggy Sage» вже зарекомендувала себе на українському ринку як навчальний заклад, що випускає професійних фахівців вищої категорії. Навчатися можуть усі бажаючі, незалежно від віку, навичок, таланту, які хочуть придбати нову цікаву професію.

Учні школи працюють в елітних салонах і косметичних бутіках. За випускниками школи затвердився імідж висококласних фахівців і професіоналів. Навчання проводиться на французькій косметиці «Peggy Sage», яка надається учням безкоштовно під час навчання.

Здійснюють навчання в школі «Peggy Sage» сертифіковані фахівці, які успішно закінчили спеціальні школи «Peggy Sage», що організовані в усіх європейських столицях. Макіяж викладає Іванова Юлія — чемпіон Кубка Києва 2003 року в номінації «Фантазійний макіяж». Нарощування викладає Колісник Людмила — ведучий викладач і фахівець «Peggy Sage» з манікюру, педикюру та нарощуванню нігтів.

У процесі навчання педагоги роблять усе, щоб допомогти розкритися таланту учнів. Щоб реалізувати індивідуальний підхід, кількість учнів у групах обмежена, не більше 5 — 6 чоловік. Невелика кількість учнів у групах дає можливість дати максимум знань кожному. Навчання проводиться в затишних навчальних приміщеннях, де створенні всі умови для плідної роботи.

По закінченню навчання учні складають іспит, після чого учні отримують диплом французького зразка фірми «Peggy Sage», що цінується роботодавцями не тільки в Україні, але й у країнах СНД та Європи. Крім того, учні, які закінчили навчання, одержують постійну знижку 20 — 30% на придбання косметики.

Бажаєте стати професіоналом — працюйте з Peggy Sage!

Наша адреса: ст. м. «Позняки», вул. Григоренка, будинок 38, офіс. 118,
тел.: (044) 572-9960, 209-8262


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту