pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Инновации, необходимые современному управлению человеческими ресурсами

 К этим умным изобретениям, необходимо прикладывать не менее умные человеческие головы, умеющие и понимающие, как работать с человеческими ресурсами в условиях современного, быстро изменяющегося мира.

• докладніше

"Кожна друга українка": невдоволення та причини

 Серед головних причин такої думки вітчизняних представниць прекрасної статі, немає нічого «нового»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Мікрогранти для безробітних на власну справу: пояснюємо деталі


 Минає другий місяць, як у нашій країні запрацювала система видачі мікрогрантів від держави. Мікрогранти в розмірі від 50 до 250 тис. можуть отримати безробітні, які мають бізнес-ідею та план її реалізації. Деталі – нижче.

Як справи у Києві з мікрогрантами?
До речі, саме Київ зберігає лідерство за підприємцями-початківцями, які вже скористалися послугами цієї програми – близько третини поданих заяв припадає на столицю. І це не дивно, адже до Києва переїхало багато переселенців, які шукають роботу. Скориставшись урядовою програмою отримання мікрогранту на свою справу, вони можуть забезпечити роботою не лише себе, а й створити додаткові робочі місця.
Нагадуємо, що програма діятиме до кінця року, тож у вас ще є час, щоб перетворити бізнес-ідею в свій власний бізнес. І йдеться, до слова, не лише про безробітних українців. Долучитися до програми може кожен громадянин України, який не займався веденням бізнесу на території ворожих нам держав росії та білорусі (і окуповані території теж).
Давайте пригадаємо процедуру отримання мікрогранту:
  • спершу подається заява (разом із бізнес-планом) на порталі «Дія». Заповнюєте анкету, додаєте бізнес-план та інформацію, як плануєте використати отримані кошти;
  • наступний етап – фахівці центрів зайнятості перевіряють вашу ділову репутацію, відсутність судимостей і т.д., потім з вами проводять співбесіду, після якої буде вирішуватися – надавати мікрогрант чи ні.
Ще одна умова отримання коштів за цією програмою – створити бодай одне робоче місце впродовж пів року. За створення одного робочого місця сума мікрогранту зростає до 150 тис. грн., а якщо ваш бізнес-план передбачає створення 2-х і більше робочих місць – ви отримаєте на рахунок до 250 тис. грн.
Нагадуємо, що стати учасником програми просто зараз ще не пізно. В середині серпня приймалися заявки 4-го періоду програми видачі мікрогрантів, а всього їх передбачено 12.
Сфери, які найчастіше обирають підприємці-початківці:
  • гуртова і роздрібна торгівлі,
  • ремонт автомобілів та мототехніки,
  • переробна промисловість,
  • сфера харчування.
Чи бувають відмови, і з чим вони пов’язані?
Так, відмови трапляються. Фахівці перевірятимуть кредитну історію, чи не здійснювала людина в минулому корупційних дій, чи не відкриті кримінальні провадження, чи не відкрита справа про банкрутство і т.д. І взагалі, умови перевірки подекуди можуть видатися жорсткими, але такий підхід має свою логіку.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту