pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як не треба себе поводити на співбесіді

 В цілому, треба слідкувати за тим, що ви намагаєтесь сказати співрозмовнику, щоб ваші відповіді не ставали приводами до виникнення нових питань

• докладніше

Ризики розробників та їхніх роботодавців, якщо перші працюють на двох роботах

  Багато розробників, полюючи за ще більшою зарплатою, примудряються виконувати фул-тайм обов’язки на двох роботах. А то й більше. Але з якими ризиками стикаються вони і їхні роботодавці? Давайте поговоримо про це.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Інститут підготовки кадрів промисловості України


Інститут підготовки кадрів промисловості УкраїниДержавний вищий навчальний заклад був заснований у 1949 році. За довгі роки успішної роботи він став головним навчальним закладом з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Міністерства промислової політики України. Інститут акредитований за III вищим навчально-кваліфікаційним рівнем Міністерства освіти та науки України.
Інститут підготовки кадрів промисловості України
Ректор Інституту підготовки кадрів промисловості Інна Петрівна Палій

У 2001 році став номінантом альманаху «Золота Книга української еліти», а в 2002 році — Лауреатом Міжнародного Академічного Рейтингу популярності та якості «Золота Фортуна» в номінації «За професіоналізм та значний внесок у справу підвищення кваліфікації керівних кадрів підприємств промислового комплексу України».

Навчальний заклад має ліцензію на проведення навчальної діяльності з перепідготовки фахівців (з отримання другої вищої освіти) за спеціальностями:

«Фінанси»
«Облік та аудит»

Усі бажаючі, що мають диплом про вищу освіту (рівня «спеціаліст»), можуть отримати другу вищу освіту на факультеті перепідготовки (денна та очна-заочна форма навчання). Слухачі навчаються за комплексною програмою, яка включає в себе:

Цикл гуманітарних дисциплін
Цикл фундаментальних дисциплін
Цикл професійно-орієнтованих дисциплін

Графік навчання складений з максимальним врахуванням можливостей студентів. Випускники інституту отримують диплом про вищу освіту державного зразка, вони є конкурентноздатними на сучасному ринку праці. Висококваліфіковані викладачі факультету допомагають студентам за короткий термін опанувати обрану спеціальність.

У 2001 році було створено новий підрозділ — інститут з підготовки молодших фахівців, в якому випускники 11-х класів загальноосвітніх шкіл можуть навчатися за спеціальностями:

«Бухгалтерський облік»
«Фінанси»

на денній (2 роки) та заочній (2,5 роки) формах навчання. Зарахування на навчання проводиться за результатами співбесіди та тестування.

В інституті працюють висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід практичної роботи займаються науковою діяльністю.

Інститут має: навчально-методичну лабораторію, велику бібліотеку, аудіотехніку, конференц-зал, комп’ютерний клас, доступ до мережі Інтернет.

Інститут співпрацює з навчальними та науковими закладами США, Німеччини та Польщі, що дозволяє активно та швидко обмінюватися необхідною інформацією. Також інститут піклується про культурний розвиток своїх студентів, постійно проводить інтелектуально-розважальні ігри. Студенти змагаються в конкурсах серед факультетів, КВК, «Рейн-ринг», «Міс Інситуту», ходять у походи та на екскурсії.

Після закінчення навчання випускники одержують диплом державного зразка.

Ласкаво просимо до нашого інституту!


 
Фото із архіву Інституту підготовки кадрів промисловостіЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту