pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Справжні погані керівники

 Бути керівником не просто. А, бути гарним керівником – це, майже, талант.

• докладніше

Які найзатребуваніші спеціалісти на сучасному ринку праці?

  Аж не віриться, що вже минає п’ятий місяць героїчного опору українського народу в підлій війні, розв’язаній кремлівським режимом. За цей час на ринку трудових відносин відбулися структурні зміни. Зрозуміло, що війна так чи інакше зачепила всі сфери на ринку праці. Але представників яких професій можна назвати влітку 2022 р. найзатребуванішими?


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Інститут підготовки кадрів промисловості України


Інститут підготовки кадрів промисловості УкраїниДержавний вищий навчальний заклад був заснований у 1949 році. За довгі роки успішної роботи він став головним навчальним закладом з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Міністерства промислової політики України. Інститут акредитований за III вищим навчально-кваліфікаційним рівнем Міністерства освіти та науки України.
Інститут підготовки кадрів промисловості України
Ректор Інституту підготовки кадрів промисловості Інна Петрівна Палій

У 2001 році став номінантом альманаху «Золота Книга української еліти», а в 2002 році — Лауреатом Міжнародного Академічного Рейтингу популярності та якості «Золота Фортуна» в номінації «За професіоналізм та значний внесок у справу підвищення кваліфікації керівних кадрів підприємств промислового комплексу України».

Навчальний заклад має ліцензію на проведення навчальної діяльності з перепідготовки фахівців (з отримання другої вищої освіти) за спеціальностями:

«Фінанси»
«Облік та аудит»

Усі бажаючі, що мають диплом про вищу освіту (рівня «спеціаліст»), можуть отримати другу вищу освіту на факультеті перепідготовки (денна та очна-заочна форма навчання). Слухачі навчаються за комплексною програмою, яка включає в себе:

Цикл гуманітарних дисциплін
Цикл фундаментальних дисциплін
Цикл професійно-орієнтованих дисциплін

Графік навчання складений з максимальним врахуванням можливостей студентів. Випускники інституту отримують диплом про вищу освіту державного зразка, вони є конкурентноздатними на сучасному ринку праці. Висококваліфіковані викладачі факультету допомагають студентам за короткий термін опанувати обрану спеціальність.

У 2001 році було створено новий підрозділ — інститут з підготовки молодших фахівців, в якому випускники 11-х класів загальноосвітніх шкіл можуть навчатися за спеціальностями:

«Бухгалтерський облік»
«Фінанси»

на денній (2 роки) та заочній (2,5 роки) формах навчання. Зарахування на навчання проводиться за результатами співбесіди та тестування.

В інституті працюють висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід практичної роботи займаються науковою діяльністю.

Інститут має: навчально-методичну лабораторію, велику бібліотеку, аудіотехніку, конференц-зал, комп’ютерний клас, доступ до мережі Інтернет.

Інститут співпрацює з навчальними та науковими закладами США, Німеччини та Польщі, що дозволяє активно та швидко обмінюватися необхідною інформацією. Також інститут піклується про культурний розвиток своїх студентів, постійно проводить інтелектуально-розважальні ігри. Студенти змагаються в конкурсах серед факультетів, КВК, «Рейн-ринг», «Міс Інситуту», ходять у походи та на екскурсії.

Після закінчення навчання випускники одержують диплом державного зразка.

Ласкаво просимо до нашого інституту!


 
Фото із архіву Інституту підготовки кадрів промисловостіЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту