pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Коли "любов" до вашої роботи вже минула

 Подивиться на це з гумором. Доля вирішила за вас й ви маєте примусовий шанс на отримання нових можливостей. Це не так вже й погано. То, скористайтеся цим. Й все буде добре

• докладніше

Старт реєстрації для участі в НМТ – що для цього потрібно?

  Стартувала реєстрація для участі в мультипредметному тесті. Реєстрація триватиме до 3 травня, і ось що потрібно зробити для успішної реєстрації в НМТ.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Австрія відкриває ринок праці для іноземців


 Слідом за Німеччиною, правила працевлаштування для іноземців спрощує Австрія. Звичайно, це стосується й численних українських заробітчан. Катастрофічний брак робочих рук змусив уряд країни вдаватися до таких поступок іноземним робочим мігрантам.

Наразі, у країні вже зареєстровано більш ніж 730 000 іноземних спеціалістів, що працюють на австрійських підприємствах. З цього числа, 430 000 – це працівники з країн, що входять до складу Європейського Союзу. Але, як виявилося, цього недостатньо й тому, ринок праці Австрії очікує на нові правила.

Сьогодні, загальний дефіцит країни, що стосується фахівців з робітничих спеціальностей, нараховують мінімум у 160 000 осіб. При цьому, більш ніж 60% цих відкритих вакансій, місцеві роботодавці не можуть «закрити» вже більш, ніж півроку. Й, це лише офіційні данні.

У той же час, дослідження міжнародної компанії Ernst & Young демонструє ще більш негативну картину. За результатами їх роботи, понад 83% австрійських компаній мають скарги на нестачу фахівців, а 40% з них, вже заявили про зниження продажів товарів та послуг, що відбувається завдяки цьому браку.

Австрійці впевнено підходять до вирішення своїх проблем. Так, один лише бюджет організації, що відповідає за залучення іноземців на ринок праці країни, буде збільшено майже вдвічі: з 4 300 000 євро до 7 000 000 євро.

Незважаючи на те, що перші етапи залучення робітників до країни пройдуть серед іноземців, які є громадянами країн-учасників ЄС, зокрема Польщі, Румунії, Болгарії, Греції та Хорватії, країни поза межами Євросоюзу, гарантовано «стоять на черзі». Спеціалісти, що вивчають австрійський ринок праці впевнені у тому, що залучення тільки громадян країн ЄС, допоможе закрити не більш, ніж половину існуючих вакансій.

Тож, в австрійському уряді не заперечують те, що нестачу робітників вони готові поповнити за рахунок робочої сили з «третіх країн», у тому числі, з України. Головна тенденція, яка зараз триває в австрійському уряді – це презентація країни не тільки, як об’єкту для інвестицій але як ефективного ринку праці для іноземних фахівців.

На теперішній момент, країні дуже потрібні висококваліфіковані фахівці, що мають спеціальну та вищу освіту. Наприклад, це інженери, кваліфіковані будівельники, зокрема ті, що вміють працювати із покрівлею, дипломовані медичні сестри та сертифіковані соціальні працівники, що мають досвід доглядання за літніми та хворими особами.

Не зважаючи на те, що українським заробітчанам офіційно пропонують саме такі роботи, багато фахівців-аналітиків впевнені, що у майбутньому, українцям стануть доступні й менш вимогливі вакансії. Але, при цьому, вони зауважують те, що у цьому разі, мова може не йтись про офіційне працевлаштування, що чревате проблемами, як для законодавства країни, так й для тих працівників, хто погодиться на такі порушення австрійських законів.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту