pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как добиться увеличения оклада

Любой бухгалтер когда-нибудь задумывался о «прибавке к жалованью» и задавал себе вопрос: «А не маловато ли мне платят?» Вроде бы дальнейшие действия сотрудника, которого терзают подобные сомнения, очевидны. Всего-то и нужно зайти к директору и попросить о повышении зарплаты

• докладніше

Кругообіг кадрів на українському ринку праці

 При тому, є й сфери, що закінчують поточний рік із суттєвим кадровим «плюсом».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працюємо вдома


Працюємо вдома


Виховання дитини — процес цікавий і захоплюючий: перша посмішка, перші кроки, перші вимовлені слова... Звичайно, народження і виховання дитини для жінки — одні з основних складових її життя.

Працюємо вдома

Виховання дитини — процес цікавий і захоплюючий: перша посмішка, перші кроки, перші вимовлені слова... Звичайно, народження і виховання дитини для жінки — одні з основних складових її життя. Але часом молодій інтелектуально розвинутій жінці хочеться реалізуватися не тільки як матері чи дружині. Тому рано чи пізно перед нею постає питання про роботу. Дитина підростає, у матері з’являється вільний час. Час шукати роботу, яку можна було б виконувати вдома. Але перед тим, як купувати газету чи журнал з оголошеннями, визначтеся зі своїми бажаннями (чого хочете?), здібностями (що вмієте?), обмеженнями (що можна собі дозволити?), зручним часом (коли працювати?). Якщо все це обмірковано, то пошук — продуктивніший.

Наприклад, у вас вдома є комп’ютер. Уміння користуватися Word, Excel, Access, Outlook, PageMaker, Photoshop значно полегшить надомну роботу. Можна застосувати свої знання і вміння у різних видах діяльності, але все залежатиме від вашого рівня як користувача: більше вмієте — більше заробите. Якщо вибір зупинився на наборі текстів, то для початку можна освоїти сліпий десятипальцевий метод друкування. «Тренажери клавіатури» знаходяться на будь-якому сервері безкоштовного програмного забезпечення. Можна запропонувати «Соло на клавіатурі», «Віртуоз». Це навчання не займає багато часу: головне, — старанність і терпіння. Після цього можна розклеювати оголошення біля навчальних закладів і чекати.

Безперечно, набір текстів приносить прибуток, але треба враховувати те, що знайти замовлення важко, зокрема, восени і майже неможливо влітку, бо основні замовники — студенти, дипломники, дисертанти. З наближенням сесії попит на набір зростатиме. Але в цій роботі є і недоліки: витрати на картриджи, постійно працюючий принтер, мерехтіння від літер в очах, перевтома і стовпотворіння вдома, де знаходиться маленька дитина. Ще один спосіб заробити — навчати «неофітів» працювати за комп’ютером (початкові навички роботи з Windows, Word, Excel, Access, основні програми: Photoshop, Adobe Illustrator). Це необхідно людині перед співбесідою, тому оголошення такого типу краще розклеїти біля бірж чи агентств, що займаються працевлаштуванням.

Виховуючи дитину, можна займатися і коректурою та редагуванням. Коректорська правка — виправлення синтаксичних і орфографічних помилок. Редагування — це вже значно складніше: воно буває технічне, літературне, наукове. Часом треба скорочувати текст, знаходити логічні помилки, рецензувати. На сьогодні чимало таких пропозицій, бо правити тексти необхідно і в Інтернеті. Тут умови ідеальні для молодої, заклопотаної домашніми справами матусі, але така робота вимагає вродженої або набутої грамотності, навичок правки, уважності та охайності і, як правило, вищої філологічної чи редакторської освіти. У цьому випадку краще шукати роботу у видавництвах чи на біржах праці.

А ось журналістика дає не тільки чудовий прибуток, а й приємні відчуття від творчості. Умови дві — вміння писати і «пробивна сила», бо статті свої треба буде пропонувати головному редакторові, досить серйозній і зайнятій людині. Тому писати листи з пропозицією про співпрацю — найкращий варіант спілкування з редакцією. Оптимальною для молодої мами є посада позаштатного кореспондента чи автора. Оплата (гонорари) здійснюється за обсяг. Практично в усіх журналах є сторінки, присвячені новинкам книг, фільмів чи аудіокасет, дисків. Ви постійно вдома, прочитайте, подивіться і напишіть про це. Подзвоніть до редакції і дізнайтеся про умови співпраці. Пропозицій багато, але будьте уважними, аби не потрапити у халепу.

Підробляти можна і перекладачем, якщо, звичайно, володієте іноземними мовами. Краще мати за плечима певний досвід, щоб робота не перетворилася на муку. Для отримання замовлень розмістіть оголошення в один із інтернет-сайтів. Цікаво, що саме у цій професії ефективно працює «циганська пошта»: людина, якій сподобався переклад, обов’язково порекомендує вас іншим. Якщо рівень знання мови високий, краще працювати з видавництвом напряму. Ще одна можливість — це репетиторство — універсальний спосіб підробітку. Цим займаються всі — від студента старшого курсу до пенсіонера. Вимоги до репетиторів різні: комусь подобаються молоді, хтось віддає перевагу досвідченим викладачам. Труднощі, як правило, виникають із місцем проведення занять.

Цим перелік робіт, які можна виконувати вдома, не обмежується. Залишилося ще багато цікавого і різноманітного — це і в’язання, і обробка кореспонденції, і дизайнерська робота тощо. Але в будь-якій діяльності є свої нюанси, тому треба бути обережною та обачною.
 
Софія ЖУРАВСЬКАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту