pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

О других "трех китах" человеческого успеха

 Поэтому, если вы, безо всяких явных на то причин, вдруг почувствовали напряжение в общении с окружающими вас коллегами, то, как правило, это означает, что вы тащите на себе, одного из трех распространенных и опасных «китов».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працюємо вдома


Працюємо вдома


Виховання дитини — процес цікавий і захоплюючий: перша посмішка, перші кроки, перші вимовлені слова... Звичайно, народження і виховання дитини для жінки — одні з основних складових її життя.

Працюємо вдома

Виховання дитини — процес цікавий і захоплюючий: перша посмішка, перші кроки, перші вимовлені слова... Звичайно, народження і виховання дитини для жінки — одні з основних складових її життя. Але часом молодій інтелектуально розвинутій жінці хочеться реалізуватися не тільки як матері чи дружині. Тому рано чи пізно перед нею постає питання про роботу. Дитина підростає, у матері з’являється вільний час. Час шукати роботу, яку можна було б виконувати вдома. Але перед тим, як купувати газету чи журнал з оголошеннями, визначтеся зі своїми бажаннями (чого хочете?), здібностями (що вмієте?), обмеженнями (що можна собі дозволити?), зручним часом (коли працювати?). Якщо все це обмірковано, то пошук — продуктивніший.

Наприклад, у вас вдома є комп’ютер. Уміння користуватися Word, Excel, Access, Outlook, PageMaker, Photoshop значно полегшить надомну роботу. Можна застосувати свої знання і вміння у різних видах діяльності, але все залежатиме від вашого рівня як користувача: більше вмієте — більше заробите. Якщо вибір зупинився на наборі текстів, то для початку можна освоїти сліпий десятипальцевий метод друкування. «Тренажери клавіатури» знаходяться на будь-якому сервері безкоштовного програмного забезпечення. Можна запропонувати «Соло на клавіатурі», «Віртуоз». Це навчання не займає багато часу: головне, — старанність і терпіння. Після цього можна розклеювати оголошення біля навчальних закладів і чекати.

Безперечно, набір текстів приносить прибуток, але треба враховувати те, що знайти замовлення важко, зокрема, восени і майже неможливо влітку, бо основні замовники — студенти, дипломники, дисертанти. З наближенням сесії попит на набір зростатиме. Але в цій роботі є і недоліки: витрати на картриджи, постійно працюючий принтер, мерехтіння від літер в очах, перевтома і стовпотворіння вдома, де знаходиться маленька дитина. Ще один спосіб заробити — навчати «неофітів» працювати за комп’ютером (початкові навички роботи з Windows, Word, Excel, Access, основні програми: Photoshop, Adobe Illustrator). Це необхідно людині перед співбесідою, тому оголошення такого типу краще розклеїти біля бірж чи агентств, що займаються працевлаштуванням.

Виховуючи дитину, можна займатися і коректурою та редагуванням. Коректорська правка — виправлення синтаксичних і орфографічних помилок. Редагування — це вже значно складніше: воно буває технічне, літературне, наукове. Часом треба скорочувати текст, знаходити логічні помилки, рецензувати. На сьогодні чимало таких пропозицій, бо правити тексти необхідно і в Інтернеті. Тут умови ідеальні для молодої, заклопотаної домашніми справами матусі, але така робота вимагає вродженої або набутої грамотності, навичок правки, уважності та охайності і, як правило, вищої філологічної чи редакторської освіти. У цьому випадку краще шукати роботу у видавництвах чи на біржах праці.

А ось журналістика дає не тільки чудовий прибуток, а й приємні відчуття від творчості. Умови дві — вміння писати і «пробивна сила», бо статті свої треба буде пропонувати головному редакторові, досить серйозній і зайнятій людині. Тому писати листи з пропозицією про співпрацю — найкращий варіант спілкування з редакцією. Оптимальною для молодої мами є посада позаштатного кореспондента чи автора. Оплата (гонорари) здійснюється за обсяг. Практично в усіх журналах є сторінки, присвячені новинкам книг, фільмів чи аудіокасет, дисків. Ви постійно вдома, прочитайте, подивіться і напишіть про це. Подзвоніть до редакції і дізнайтеся про умови співпраці. Пропозицій багато, але будьте уважними, аби не потрапити у халепу.

Підробляти можна і перекладачем, якщо, звичайно, володієте іноземними мовами. Краще мати за плечима певний досвід, щоб робота не перетворилася на муку. Для отримання замовлень розмістіть оголошення в один із інтернет-сайтів. Цікаво, що саме у цій професії ефективно працює «циганська пошта»: людина, якій сподобався переклад, обов’язково порекомендує вас іншим. Якщо рівень знання мови високий, краще працювати з видавництвом напряму. Ще одна можливість — це репетиторство — універсальний спосіб підробітку. Цим займаються всі — від студента старшого курсу до пенсіонера. Вимоги до репетиторів різні: комусь подобаються молоді, хтось віддає перевагу досвідченим викладачам. Труднощі, як правило, виникають із місцем проведення занять.

Цим перелік робіт, які можна виконувати вдома, не обмежується. Залишилося ще багато цікавого і різноманітного — це і в’язання, і обробка кореспонденції, і дизайнерська робота тощо. Але в будь-якій діяльності є свої нюанси, тому треба бути обережною та обачною.
 
Софія ЖУРАВСЬКАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту