pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Собеседование: вопросы со скрытым смыслом

 Сегодня мы предлагаем вам не только узнать, что это за вопросы, но и разобрать, какой срытый смысл они в себе содержат. Это поможет вам не только на слух выделять вопросы подобного рода, но и машинально подбирать нужные работодателю ответы и вам.

• докладніше

Студентам на замітку – які професії будуть найзатребуваніші в майбутньому?

  Інформація, викладена в цій статті, буде корисна не лише студентам та без п’яти хвилин абітурієнтам перших курсів. Якщо ви читаєте цю статтю і вам за сорок чи за п’ятдесят, і ви маєте дітей – радимо уважно ознайомитися з найзатребуванішими професіями в майбутньому. Якщо хочете, щоб ваші діти були фінансово незалежними, працювали і розвивалися в обраному напрямку – читайте далі.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Конкурс: Мій шлях до успіху


Конкурс:
Конкурс: Мій шлях до успіху


«Хочу изучить несколько иностранных языков…»


С самого детства я уже знала, кем хочу быть. И если многие мои сверстники только в 10 – 11 классе задумывались о своем будущем, я уже с детства точно знала, что буду учителем английского языка. Сейчас я студентка филологического факультета Киевского славянского университета. Но помимо английского я изучаю и польский язык.
«Хочу изучить несколько иностранных языков…»
В изучении иностранных языков важно не лениться

Чтобы получить образование, я устроилась на работу, так как родители не в состоянии оплачивать мое обучение, а, как известно, оно сейчас не дешевое. За один год учебы я плачу 3000 гривен, а за 6 лет общая сумма составит 18000 гривен. Я благодарна судьбе за то, что я учусь не только в престижном вузе, но и сама зарабатывают себе на образование и жизнь.

В ближайшее время я планирую пойти на компьютерные курсы, так как компьютер — не только неотъемлемая часть достижения успеха в поиске работы, но и хорошая помощь в ее выполнении.

Стоимость курсов составляет 200 – 400 гривен за месяц обучения, а срок обучения – от 1 до 6 месяцев в зависимости от уровня знаний.

Мне очень нравятся иностранные языки, и я хочу изучить еще французский и испанский языки. Говорят, что, изучив один язык, следующий дается намного легче.

Сейчас я работаю не по специальности, но после окончания 4-го курса собираюсь устроиться в какую-нибудь фирму, где бы я могла применить свои знания иностранных языков. Постепенно, совершенствуя свои знания, буду подниматься по карьерным ступенькам. Это раньше считалось, что карьеру могут сделать только мужчины, а женщины должны исполнять роль хранительницы очага. Но время не стоит на месте, все меняется.

В жизни бывают и взлеты, и падения, но всегда нужно учиться на ошибках, верить в себя и в свои силы, не лениться и тогда обязательно все получиться.


Наталия АНДРОЩУК, 21 год,
студентка Киевского славянского университета
Фото Екатерины ТОЛМАЧЕВОЙ
«Мрію знятися у кінофільмі відомого режисера...»

З дитинства я бажала стати відомим дизайнером. Мрію пошити дуже багато одягу та подарувати його тим людям, у яких немає можливості купити навіть звичайні речі. Але я цікавлюсь різними речами: займалася гімнастикою, баскетболом, анімацією, карате, музикою, вивчала психологію. А зараз професійно займаюсь мистецтвом. Мій девіз: «Чим більше людина знатиме, тим більше вона отримає від життя (успіх, гарну кар’єру, сім’ю)».


Мій план успіху

По-перше, я планую закінчити середню та художню школи. Про кошторис навчання в середній школи не буду писати (якщо не враховувати класні кошти, ремонт кабінету, прибирання, купівлю підручників, зошитів). Художня школа платна, але ціна досить доступна — 30 гривень на місяць.

По-друге, я маю надію на американський табір, де я викладаю малювання. Я дуже мрію навчатися за кордоном. Я знаю, що наша освіта набагато краща, але закордонні дипломи значно перспективніші у виборі роботи з високою платнею.

По-третє, після того, як я закінчу дві школи, я планую поїхати навчатися за кордон (за програмою обміну студентами). Але якщо цей задум не вийде, вступлю до університету на спеціальність «дизайнер», і паралельно буду працювати.

По-четверте, я планую кожне літо працювати кур’єром. Таким чином я зможу заробляти приблизно 150 гривень на тиждень та оплачувати своє навчання.

По-п’яте, я планую (сподіваюсь, що якнайскоріше) відкрити своє модельне агентство та декілька навчальних закладів.

А ще я мрію написати дуже цікаву книжку та знятися у фільмі відомого режисера.

Гроші на всі мої проекти я планую заробити. Я знаю, що це нелегко. Але я сподіваюсь, що у мене буде гарний чоловік, який поділятиме мої погляди на життя і допоможе мені.


PS: Лише час покаже, чого я досягну і чи немарно я працювала.


Дарія, учениця київської середньої школи № 182«Мрію відкрити художню галерею, видати книжку, написати дисертацію»

Справи житейські...

Насамперед, моя мета – закінчити університет. Я навчаюсь за спеціальністю «Міжнародна економіка та менеджмент» на другому курсі. Можна сказати, що за плечима досить непоганий старт, а попереду кілька років плідного навчання. КНЕУ (Київський національний економічний університет) має тісні зв’язки з Німеччиною, а саме, з місцем Констанца, куди я планую поїхати за програмою обмінну студентами. Для цього мені потрібно удосконалити знання з німецької мови.

У Констанці я планую зав’язати знайомства з людьми, які стануть мені у пригоді для моїх подальших планів. Після кількох років роботи на державному підприємстві я планую перейти у приватну туристичну фірму, хочу працювати менеджером туристичного бізнесу, тому досвід німецьких економістів стане мені у пригоді. До того ж популярність України в Європі та світі зростає, а значить український туристичний бізнес стає міцнішим.

Звичайно, важливо у гонитві за «кар’єрними цінностями» не забувати і про цінність сімейних стосунків. Час, необхідний для продовження свого роду, я планую використати для самовдосконалення, для самоосвіти і роботи над собою, на підготовку до активної діяльності. Вік, що найбільше підходить для цього – 21 – 22 роки. Після народження дитини я планую активно діяти і не лише заради матеріального збагачення.


Справи духовні…

Однією із моїх мрій є відкриття сучасної художньої галереї. Спочатку її можна було б розташувати у Будинку художника. На сьогоднішній день оренда одного квадратного метра коштує один долар на добу. Якщо справи підуть добре, можна буде купити приміщення для галереї на Андріївському узвозі. В моїй галереї будуть виставлятися картини художників, які, на мою думку, працюють за принципом «творити нове», а не «руйнувати старе». Картини художників мають залишати приємні спогади, наштовхувати на роздуми. Перевагу я віддаватиму художникам, які відображають загальносуспільні теми. Особливо мені симпатичний Олекса Кот. Якщо він не змінить стиль буде одним із перших фаворитів.

Отже, щоб орендувати 40 квадратних метрів виставкового приміщення потрібно 211 гривень на день. Або 1058 гривень на 5 днів (термін виставки). Звичайно, без сторонньої допомоги не обійтися, однак через 6 — 8 років, вважаю, у мене вже буде постійне джерело доходів. Хочу додати, що вже зараз я 10% відсотків із своїх доходів жертвую на видавництво просвітницької літератури та на релігійні збори і ще 10% — на допомогу бідним, інвалідам та у дитячі будники.

Але на цьому моя діяльність в галузі культури не закінчується. Я планую видати власну книгу. Вже зараз я подала свої вірші на розгляд видавця Тараса Федька (видавництво «Факт») для літературної серії «Зона Овідія».

Для того, щоб видати книжку обсягом 100 сторінок тиражем 1 тисяча потрібно 1000 гривень. Я планую залучити власні ресурси, допомогу рідних та друзів, зацікавлених осіб.

Досягши намічених цілей, я не планую зупинятися, а вже зараз думаю про наукову кар’єру. Мене цікавить проблема: «Україна: шлях у майбутнє». Я хочу написати наукову роботу, використавши комплексний підхід та знання з футурології, філософії, психології, соціології, релігієзнавства тощо.


Мої захоплення

Я щоденно вивчаю техніку швидкого читання (треную пам’ять та увагу). Мінімум годину ввечері присвячую читанню. Працюю також і над поповненням словникового запасу з німецької мови. Приділяю увагу і своєму здоров’ю (від 30 хвилин до 2 годин прогулююсь на свіжому повітрі). Дякую за терпіння при прочитанні (до речі, терпіння, також запорука успіху). Отже, будьмо успішними!


Надія КУЗАН, студентка Київського національного економічного університетуНавчання — стовідсотковий гарант успіху

Найчастіше «успіх» пов’язують саме з професіональною діяльністю та реалізацією кар’єри. Тобто, людина, що досягла успіху — це людина, що обіймає найвищі посади або ж має власний бізнес. І не має значення: легальний це бізнес чи ні, прибутковий або ж ледве жевріючий... І чи така вже ситуація склалася у суспільстві, чи у людей відбулася якась переоцінка цінностей, але власна крамничка (ресторан чи фітнес-центр) є першим показником успішності людини.

Проте я вважаю, що зовсім не обов’язково започатковувати власну справу чи отримати посаду фінансового директора, щоб вважатися успішною людиною. Поняття «успіх» має бути не одномоментним, не миттєвим, а сталим, постійним, як стан душі, що супроводжує усе життя. І саме такого успіху можна досягти у навчанні.

На мою думку, ідентичним прагненню до успіху є прагнення до навчання.

Зараз я навчаюсь на I курсі Київського національного університету імені Тараса Шевченка на факультеті української філології. В майбутньому мрію стати журналістом. Дуже люблю писати, особливо у віршовій формі. Згодом прагну обов’язково здобути другу вищу освіту, власне журналістську. Ще не знаю, чи то буде магістратура, чи заочне навчання, але знаю одне — то буде мій університет. Вступ до вищого навчального закладу я вважаю своїм найбільшим успіхом.

Разом із навчанням в університеті я вивчаю англійську мову та курс з журналістки у ЕШКО (Європейська школа кореспондентської освіти), також вчусь на курсах дикторів та ведучих телебачення, просто читаю різноманітну літературу для саморозвитку.

Кожна прочитана книга, вивчена мова, складений іспит — це маленькі кроки до величезних життєвих перспектив.


Олена ПРОКОПЧУК, студентка I курсу
Київського національного університету імені Тараса ШевченкаНавчання — стовідсотковий гарант успіху
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту