pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

НБУ прогнозує погіршення ситуації із безробіттям в країні

 Показники аналізу НБУ демонструють незначне погіршення ситуації із офіційним працевлаштуванням в країні

• докладніше

Які професії затребувані в Києві цього літа?

  Як свідчить статистика, наразі в столиці на одну вакансію претендує 10 безробітних. А оскільки ситуація в різних галузях відрізняється, пропонуємо вам з’ясувати, які професії найзатребуваніші в Києві цього літа.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Кожен десятий абітурієнт в нашій країні – майбутній айтівець


 Портал «Пропоную роботу» недаремно останнім часом багато писав про перспективи ІТ-галузі. Яскравим підтвердженням цьому факту виступає дослідження компанії «GlobalLogic», яка нещодавно здійснила масштабне опитування серед цьогорічних абітурієнтів. Мета опитування – виявити, який відсоток майбутніх студентів планує навчатися на ІТ-спеціальностях. І відсоток, як бачимо, досить значний: кожен 10-й першокурсник 2022-2023 навчального року хоче стати ІТ-фахівцем.

Пропонуємо вам дізнатися, з чим саме пов’язаний значний попит на ІТ-професії.
 
Українські студенти обирають інформаційні технології
З початком повномасштабного вторгнення росії для багатьох українців стало очевидним, що ІТ-фахівці є не лише високооплачуваними, а ще й надзвичайно мобільними, якщо говорити про місце та умови праці. Для ІТ-компанії значно легше здійснити релокейт на безпечну територію, бо не потрібно вивозити обладнання та виробничі потужності. Айтівцям в цьому плані значно легше – переїхали в нове місто, відкрили, образно кажучи, ноутбук – і до роботи.
Звичайно, фінансове питання багатьох батьків, та й саму молодь теж, повернуло обличчям до ІТ-сфери. І якщо в попередні роки на ІТ-спеціальностях навчалися близько 16-17 тис. студентів, то цьогорічна вступна кампанія показала приголомшливий результат: кількість заяв перевищила 100 тис. Звичайно, не всі ті студенти, що поступлять у виші, в майбутньому стануть успішними ІТ-фахівцями. Але для покриття кадрового голоду в ІТ-сфері, який обов’язково настане після війни, чимало дорослих українців вже зараз активно перевчаються новим для себе професіям.
Які вузи серед ІТ-абітурієнтів найпопулярніші?
Найпопулярнішими навчальними закладами серед бажаючих стати айтішниками назвемо Львівську політехніку та Київський політехнічний інститут. Попит на пропоновані ними спеціальності, пов’язані з ІТ, в порівнянні з 2021-м роком зріс у 5-6 разів. І дивуватися тут не потрібно: за ІТ-фахівцями майбутнє.
А якщо ви вже давно не абітурієнт, якщо вам за тридцять чи за сорок, і ви досі вагаєтеся, чи варто ступати на цю складну, але цікаву стежку – запевняємо вас, це варто зробити. Якщо почнете вчитися вже зараз – навіть за безкоштовними уроками, яких на ютубі та в інтернеті більш ніж достатньо – через пів року ви вже зможете пристойно програмувати. Так, на рівні джуніора, але всі програмісти колись починали з цієї позиції. Ну а далі все залежить від вас.
Успіхів і натхнення вам в новому навчальному році!
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту