pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как понять, что с карьерой "не сложилось"

 Конечно, горячится не стоит, и необходимо внимательно разобраться в ситуации. Однако, если это все-таки так, не стоит долго ждать изменений, а лучше потратить это время на поиски новой более перспективной для вас работы

• докладніше

Мінекономіки вже встановило святкові дні наступного року

 Усі питання сфери праці й зайнятості населення в Україні, з 27 травня 2020 року передані до Міністерства економіки України.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Професійне прибирання – пристойний заробіток, плюс перспектива кар’єрного росту


Професійне прибирання – пристойний заробіток,
плюс перспектива кар’єрного росту


Чистота — візитна картка сучасної адміністративної будови, торговельного центру чи офісу, а також невід’ємна частка іміджу будь-якої компанії. Клінінг (англ. cleaning – прибирання) — це прибирання приміщень за найвищими європейськими стандартами, спеціально навченими фахівцями на професійному обладнанні.

Професійне прибирання – пристойний заробіток, плюс перспектива кар’єрного росту

Головним чинником високоякісних послуг, які надає клінінгова компанія, є сервісний персонал, який відповідає найвищим вимогам і стандартам. На відміну від учорашніх бабусь у квітчастих халатах, які хаотично орудували ганчіркою, нинішні фахівці з прибирання носять фірмовий спецодяг, застосовують у роботі професійну техніку та інвентар, працюють за спеціально розробленими сучасними технологіями.

Однією з провідних компаній на ринку клінінгових послуг є компанія «Шаден Груп». Динамічно розвиваючись, охоплюючи нові напрямки, надаючи різноманітні послуги та працюючи на великих об’єктах, компанія постійно розширює штат власних співробітників. Тому компанія запрошує на стабільну, перспективну та високооплачувану роботу молодих, активних людей: усіх, хто відчуває в собі сили, а головне бажання працювати та достойно заробляти.

У роботі професійного прибиральника немає нічого складного. Перед тим, як розпочати роботу, здобувач проходить безкоштовне навчання, після цього його приймають на роботу з випробувальним терміном на місяць. Після закінчення стажування і проходження випробувального терміну він стає повноправним працівником. При прийомі на роботу головним критерієм відбору є бажання працювати, а також сумлінність та охайність пошукачів. Здобувачам пропонуються різноманітні графіки роботи: постійні, позмінні, нічні, при цьому в професійній клінінговій компанії можуть працювати навіть студенти.

Об’єкти, які обслуговує клінінгова компанія «Шаден Груп», розташовані у різних районах Києва, таким чином, вона намагається дібрати своїм співробітникам роботу поряд із домівкою. Рівень зарплат професійних прибиральників досить високий та дорівнює заробітку фахівців робітничих спеціальностей. Прибиральникам привласнюються розряди різних рівнів. З підвищення розряду, відповідно, підвищується оплата. При бажанні завжди є можливість підвищити власний заробіток за рахунок понаднормових годин, або взявши на себе додаткове навантаження на інших об’єктах.

Цікаво й те, що в клінінговій компанії у кожного співробітника є кар’єрна перспектива. Добре себе зарекомендувавши, можна стати і майстром зміни. А проявивши завзяття у роботі, отримати посаду помічника адміністратора, а потім адміністратора і вже нести відповідальність за роботу всіх співробітників на об’єкті.

Тел.: 531-9435, 237-0357, 290-7326
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту