pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Богемская учеба

Получение высшего образования в Чехии по праву считается одним из самых приемлемых вариантов обучения за границей. Ведь именно здесь находятся старейшие вузы Европы, а студентам предоставляются солидные льготы и скидки. К тому же учтите легкий для изучения язык, невысокую стоимость жилья и продуктов, низкий уровень преступности, доброжелательное отношение к украинцам, богатую культуру и историю… И все равно получите далеко не полный список преимуществ обучения в этой славянской стране. Впрочем, обо всем по порядку…

• докладніше

"Майже творчий" безлад на робочому столі

 Яким може бути ваш стіл й що він про вас розповідає

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Люди та гроші


Відомо, що гроші потрібні усім але дехто з людей, здатен приділяти грошам зайву увагу та любов.

Знайдучи гроші, людство ступило у еру нових взаємовідносин й суспільство припинило бути таким, як раніше. З появою грошей, з’явилися й ті персонажі, хто має слабкість до «легких заробітків», вдаючись до тяжких злочинів та шахрайства.

До речи, відомий усім нам край монети із насічками - один з перших засобів протидії шахраям того часу. Старовинні гроші були з дорогоцінних металів чи мали їх суттєвий вміст, що й приділяло вартість монети. Тому, відрізаючи трохи метал з боків монет, можна було незаконно виробляти (чеканити) нові гроші.

Винахід рішення про нанесення насічки на ребро монети, став першим засобом у боротьбі із незаконним обігом грошей того часу. Тепер монету з таким «рівнем захисту» пиляти було важко – зрізані насічки доводили факт шахрайства й такі гроші не вважалися дійсними.

А, ще раніше, в далекій Спарті, командири аскетичних спартанських воїнів, придумали, як взагалі відбити у суворих підлеглих спрагу до збагачення. Незважаючи на те, що країни поруч зі Спартою користувалися невеликими монетами, у самій Спарті за гроші були прийняті важкі та великі ломи. Звичайно, у такому разі, рядовий спартанець просто фізично не міг мати при себе «багато грошей», тому аскетичність місцевих мала благодатний ґрунт.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту