pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

От звонка и до лампочки…

 

• докладніше

Инновации, необходимые современному управлению человеческими ресурсами

 К этим умным изобретениям, необходимо прикладывать не менее умные человеческие головы, умеющие и понимающие, как работать с человеческими ресурсами в условиях современного, быстро изменяющегося мира.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Якість. Надійність. Професійність


Іван ОМЕЛЯНЮК,
генеральний директор
ТОВ НВП «КВАНТ-ЕФІР»,
Тел. 531-4222, 531-4220Науково-виробниче підприємство «Квант-Ефір» було засноване 1992 року і з цього часу успішно розробляє, виготовляє і постачає твердотільні телевізійні і радіомовні FM передавачі, системи і обладнання для цифрового мовлення, пасивні компоненти антенно-фідерних систем.

Поскільки компанія розробляє і постачає будь-яку техніку та обладнання під девізом «Ніяких компромісів за рахунок якості», тому виробнича культура підприємства дає можливість створювати надійне і високоякісне обладнання.

На науково-виробничому підприємстві «Квант-Ефір» працює понад 55 висококваліфікованих інженерів. Це – і спеціалісти, що прийшли «зі сторони», і вихована власними силами талановита молодь. Ми приділяємо багато уваги роботі з кадрами, адже від цього залежить рівень продукції і добре ім’я підприємства. Левову частку спеціалістів знаходимо через оголошення в ЗМІ і, що приємно, більша частина їх приходить завдяки вашому виданню. Причому приймаємо на роботу як готових фахівців, так і випускників ВНЗ (перевагу надаємо Київському політеху), створюючи умови для професійного зростання та інженерної творчості, залучаючи до цього всю матеріально-технічну базу з комплексом сучасних вимірювальних приладів.

Керівництво підприємства докладає усіх зусиль для підтримки та стимулювання інженерної творчості. Для роботи інженерів створена добра матеріально-технічна база, є комплекс сучасних вимірювальних приладів.

Наші інженери отримують достойний заробіток, мають належну соціальну підтримку і можливості для подальшого навчання та розвитку.

Претенденти на посаду інженера повинні мати високу теоретичну підготовку за фахом радіотехніка, електроніка, інформаційної технології, комп'ютерної системи, знати англійську мову, вільно володіти ПК та Інтернетом.

 
Розмову вів Микола МайструкЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту