pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Антикризисная коалиция

«Шеф! Все пропало! Все пропало!!!». В применении к современным бизнес-реалиям бессмертный афоризм прозвучит примерно так: пропали клиенты, а вслед за ними и деньги. И если уж ниточка из клубочка потянется, то и сотрудники побегут с позиций, а значит и компании не избежать фиаско. Конечно, если не успеть обрезать злополучную ниточку. Благо, спецы такие не перевелись, да и удается это им ловко: на вполне законных основаниях.

• докладніше

"Четыре с половиной миллиарда долларов США..."

 При этом, тревогу вызывает и увеличивающийся миграционный поток, при котором, доля «гостарбайтеров» среди населения возрастной категории 15-70 лет, выросла до 8%

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Якість. Надійність. Професійність


Іван ОМЕЛЯНЮК,
генеральний директор
ТОВ НВП «КВАНТ-ЕФІР»,
Тел. 531-4222, 531-4220Науково-виробниче підприємство «Квант-Ефір» було засноване 1992 року і з цього часу успішно розробляє, виготовляє і постачає твердотільні телевізійні і радіомовні FM передавачі, системи і обладнання для цифрового мовлення, пасивні компоненти антенно-фідерних систем.

Поскільки компанія розробляє і постачає будь-яку техніку та обладнання під девізом «Ніяких компромісів за рахунок якості», тому виробнича культура підприємства дає можливість створювати надійне і високоякісне обладнання.

На науково-виробничому підприємстві «Квант-Ефір» працює понад 55 висококваліфікованих інженерів. Це – і спеціалісти, що прийшли «зі сторони», і вихована власними силами талановита молодь. Ми приділяємо багато уваги роботі з кадрами, адже від цього залежить рівень продукції і добре ім’я підприємства. Левову частку спеціалістів знаходимо через оголошення в ЗМІ і, що приємно, більша частина їх приходить завдяки вашому виданню. Причому приймаємо на роботу як готових фахівців, так і випускників ВНЗ (перевагу надаємо Київському політеху), створюючи умови для професійного зростання та інженерної творчості, залучаючи до цього всю матеріально-технічну базу з комплексом сучасних вимірювальних приладів.

Керівництво підприємства докладає усіх зусиль для підтримки та стимулювання інженерної творчості. Для роботи інженерів створена добра матеріально-технічна база, є комплекс сучасних вимірювальних приладів.

Наші інженери отримують достойний заробіток, мають належну соціальну підтримку і можливості для подальшого навчання та розвитку.

Претенденти на посаду інженера повинні мати високу теоретичну підготовку за фахом радіотехніка, електроніка, інформаційної технології, комп'ютерної системи, знати англійську мову, вільно володіти ПК та Інтернетом.

 
Розмову вів Микола МайструкЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту