pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Що є "успіх"?

 До речі, розуміння цього - це також одна з ознак вашого успіху, здобутого на цьому етапі у житті

• докладніше

Спрощення процедури оформлення допомоги по безробіттю

 За другий тиждень квітня поточного року, кількість громадян, що тимчасово не працюють зросла на 36 200 осіб

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Які найзатребуваніші спеціалісти на сучасному ринку праці?


 Аж не віриться, що вже минає п’ятий місяць героїчного опору українського народу в підлій війні, розв’язаній кремлівським режимом. За цей час на ринку трудових відносин відбулися структурні зміни. Зрозуміло, що війна так чи інакше зачепила всі сфери на ринку праці. Але представників яких професій можна назвати влітку 2022 р. найзатребуванішими?

Портал «Пропоную роботу» поцікавився цим питанням і пропонує вам готову аналітику.
Якщо маєте водійські права, проблем з влаштуванням на посаду водія не повинен скласти особливих труднощів. Окрім того, потрібні водії категорії С та автомеханіки. Навчалися колись на схожій спеціальності? Діставайте диплом автомеханіка та пригадуйте, як ладнати двигун і трансмісію. Також будівельна сфера потрібує як будівельників, так і різноробів.
Не менший попит спостерігається на ряд інших робітничих спеціальностей. В нашій країні на п’ятому місяці війни відчувається потреба в людях, які вміють шити одяг та обмундирування, вмі.ть куховарити та можуть стати за касу.
До речі, солідною зарплатою можуть похвалитися далекобійники – більше 30 тис. грн., тому якщо ви маєте права і міркуєте, чи варто іти далі в цьому напрямку… цифри зарплати кажуть самі за себе. Звичайно, професію далекобійника легкою не назвеш. Але кому зараз легко?
Звичайно, цей список був би неповним без однієї з найпрестижніших як в Україні, так і в світі, професії. Мова, звичайно ж, про розробників. Крім регулярного і потужного наповнення бюджету України валютною виручкою, ІТ-спеціалісти активно підтримують бізнес та економіку всередині країни. Погодьтеся, хто отримує чималу зарплату, той може і на ЗСУ регулярно донатити, і місцевим волонтерам допомагати, і ще й ходити в кав’ярні та магазини, щоб коліщатка економіки продовжували обертатися й надалі. Війна, розв’язана російською федерацією, спрямована саме на знищення нашої країни. А всі ми, хто працює та підтримує економіку, дозволяє втриматися країні на плаву. І, звичайно, наші збройні сили, без героїчного подвигу яких кремлівський режим уже міг би святкувати перемогу на Хрещатику.
І якщо ви досі думаєте, чи потрібно дитину віддавати в ІТ – не вагайтеся, а просто зробіть це. Вступна кампанія на носі, тому ще достатньо часу, щоб погуглити відповідні спеціальності в українських вузах (або за кордоном), і подарувати своїй дитині можливість отримати достойну професію і не менш достойний заробіток в майбутньому.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту