pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Роботи на службі в людини

 Минулого року, у 2020-у, цей пристрій був продемонстрований на виставці у Лас-Вегасі.

• докладніше

Риси працівників, які дратують роботодавців найбільше

 Безумовно, кожен начальник має свою думку щодо того, яким повинен бути ідеальний підлеглий. І кожен з них буде готовий закрити очі на якісь дрібні порушення з боку працівників. Але риси працівників дратують роботодавців найбільше? Давайте з’ясуємо, бо це важливо знати особливо молодим людям, які поки що навчаються і тільки планують іти на свою першу роботу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Багаторівневий маркетинг: за і проти


Цей вид комерційної діяльності при вмілому серйозному підході може приносити позитивні результати. Зручним є те, що займатись ним можна, не відриваючись від основної роботи, або ж одразу кількома видами багаторівневого маркетингу (косметика, посуд, страхування, харчові добавки тощо) за вже напрацьованою схемою. Очевидним зиском є й те, що працюючи в мережі, ви маєте змогу купувати товар зі значними знижками (особливо, якщо товар гарантовано високої якості і має попит на споживчому ринку). Люди, що прийшли в цей бізнес раніше, і працюють нині, досягли вражаючих результатів. Вони можуть мати заробіток рівня середнього підприємця і вищий, не вкладаючи нічого свого, не ризикуючи втратити капітал, і не переймаючись за завтрашній день: розвались піраміда «А», буде «В», потім «С» і так далі. У цих менеджерів є головне — коло знайомих, які є їхньою клієнтською базою, тобто власна піраміда, на вершині якої вони перебувають. Зараз мова не про те, який це бізнес: хороший чи поганий — якщо він існує, ним будуть займатися. Хочеться лише дати кілька порад початківцям, які потрапили на вмілу рекламну презентацію і все бачать у «рожевих» тонах. Пам’ятайте, що в будь-якій піраміді ви будете заробляти лише тоді, коли створите свою. І це вдається одному з десяти — дванадцяти. Для цього потрібно мати хист: уміти красиво говорити, бути напористими та комунікабельними. Варто відразу з’ясувати для себе: наскільки особисто вам і вашим близьким потрібна ця продукція у повсякденному житті. Якщо потрібна, то можна для початку спробувати. Коли побачите, що це не ваше (клієнтами стали ви і двоє знайомих), теж нічого страшного, то матимете продукцію набагато дешевше від номіналу, а це також заощадження коштів (хоча б на косметиці). Коли ж спробували і хочете рухатись далі, прислухайтеся до порад початківцям багаторівневого маркетингу:
 1. Слід досконало вивчити весь асортимент (користуйтесь цією продукцією).
 2. Складіть список усіх людей, яких знаєте, з якими доводилось зустрічатись.
 3. Варто постійно поповнювати список, систематизувати його.
 4. Знайдіть привід зателефонувати людині, домовтеся про зустріч і презентацію товару.
 5. Учіться проводити групові презентації товару (економія часу, більший вихід: купує один, несвідомо схиляючи до купівлі інших).
 6. Будьте компетентним, учіться кваліфіковано відповідати на всі запитання презентантів.
 7. Будьте щирим (маєте самі бути впевненими у якості товару, його необхідності).
 8. Ведіть картотеку клієнтів, намагайтеся постійно контактувати з ними (станьте гарними приятелями).
Решту інформації, якщо ви лишитесь у бізнесі, вам кваліфіковано викладуть на семінарах певної маркетингової групи. Але варто відмітити, що є велика кількість контор, які розраховані, даруйте, на «лохів». Ось приклад. Зараз в Україні функціонують кілька так званих організацій (називати їх не будемо), які працюють, ніби, за схемою багаторівневого маркетингу, але механізм називається «бінарна матриця». Розписувати схему не будемо, коротко: за ваші реальні гроші (і не малі) вам нараховуються віртуальні бонуси. Такі контори зареєстровані поза межами України (Москва, Прибалтика, Східна Європа), а рахунки, що особливо підозріло, в офшорах (Кіпр, Мальта тощо). Приваблюють вони респектабельними офісами, змістовними «байками» і перспективами чудового далекого майбутнього. Наприклад, продають прінти (високоякісні кольорові копії картин сучасних авторів зі справжнім підписом автора). Кількість від 100 до 1000 примірників і вартість від $100 до 1000. І, що веселить найбільше, називають ці копії «оригінальними» (тобто справжніми картинами), що засвідчується сертифікатом відповідності. А що найцікавіше, багато наших співгромадян купують ці «шедеври», з надією, що в далекому майбутньому ці копії стануть класичними витворами і зростуть у вартості до небачених висот (як тут не згадати «вечную иглу для примуса»...) Тому, шановні ентузіасти, остерігайтесь «розводів». Ось лише деякі ознаки таких організацій:
 1. Вам прпонується внести певну суму (як правило, це плата за наступний після першої презентації семінар, де будуть виступати менеджери-боги цього бізнесу, подивившись і послухавши яких, ви одразу станете заробляти великі гроші).
 2. Пропонується сумнівний товар, потреба в якому у нормальної людини відсутня.
 3. Фірма не зареєстрована в Україні. Рахунки в офшорах.
 4. Пропонується товар за завищеною ціною, а в подяку за це вам пропонується «безкоштовний подарунок».
Тому шукаючи роботу, пильнуйте і не втрачайте здорового глузду. Умійте відрізняти перспективну роботу від перспективного шахрайства.
 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту