pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

Декілька ознак гарних керівників

Головне - гарний керівник завжди дякує тим людям з допомогою яких має успіх у своїй роботі.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Багаторівневий маркетинг: за і проти


Цей вид комерційної діяльності при вмілому серйозному підході може приносити позитивні результати. Зручним є те, що займатись ним можна, не відриваючись від основної роботи, або ж одразу кількома видами багаторівневого маркетингу (косметика, посуд, страхування, харчові добавки тощо) за вже напрацьованою схемою. Очевидним зиском є й те, що працюючи в мережі, ви маєте змогу купувати товар зі значними знижками (особливо, якщо товар гарантовано високої якості і має попит на споживчому ринку). Люди, що прийшли в цей бізнес раніше, і працюють нині, досягли вражаючих результатів. Вони можуть мати заробіток рівня середнього підприємця і вищий, не вкладаючи нічого свого, не ризикуючи втратити капітал, і не переймаючись за завтрашній день: розвались піраміда «А», буде «В», потім «С» і так далі. У цих менеджерів є головне — коло знайомих, які є їхньою клієнтською базою, тобто власна піраміда, на вершині якої вони перебувають. Зараз мова не про те, який це бізнес: хороший чи поганий — якщо він існує, ним будуть займатися. Хочеться лише дати кілька порад початківцям, які потрапили на вмілу рекламну презентацію і все бачать у «рожевих» тонах. Пам’ятайте, що в будь-якій піраміді ви будете заробляти лише тоді, коли створите свою. І це вдається одному з десяти — дванадцяти. Для цього потрібно мати хист: уміти красиво говорити, бути напористими та комунікабельними. Варто відразу з’ясувати для себе: наскільки особисто вам і вашим близьким потрібна ця продукція у повсякденному житті. Якщо потрібна, то можна для початку спробувати. Коли побачите, що це не ваше (клієнтами стали ви і двоє знайомих), теж нічого страшного, то матимете продукцію набагато дешевше від номіналу, а це також заощадження коштів (хоча б на косметиці). Коли ж спробували і хочете рухатись далі, прислухайтеся до порад початківцям багаторівневого маркетингу:
 1. Слід досконало вивчити весь асортимент (користуйтесь цією продукцією).
 2. Складіть список усіх людей, яких знаєте, з якими доводилось зустрічатись.
 3. Варто постійно поповнювати список, систематизувати його.
 4. Знайдіть привід зателефонувати людині, домовтеся про зустріч і презентацію товару.
 5. Учіться проводити групові презентації товару (економія часу, більший вихід: купує один, несвідомо схиляючи до купівлі інших).
 6. Будьте компетентним, учіться кваліфіковано відповідати на всі запитання презентантів.
 7. Будьте щирим (маєте самі бути впевненими у якості товару, його необхідності).
 8. Ведіть картотеку клієнтів, намагайтеся постійно контактувати з ними (станьте гарними приятелями).
Решту інформації, якщо ви лишитесь у бізнесі, вам кваліфіковано викладуть на семінарах певної маркетингової групи. Але варто відмітити, що є велика кількість контор, які розраховані, даруйте, на «лохів». Ось приклад. Зараз в Україні функціонують кілька так званих організацій (називати їх не будемо), які працюють, ніби, за схемою багаторівневого маркетингу, але механізм називається «бінарна матриця». Розписувати схему не будемо, коротко: за ваші реальні гроші (і не малі) вам нараховуються віртуальні бонуси. Такі контори зареєстровані поза межами України (Москва, Прибалтика, Східна Європа), а рахунки, що особливо підозріло, в офшорах (Кіпр, Мальта тощо). Приваблюють вони респектабельними офісами, змістовними «байками» і перспективами чудового далекого майбутнього. Наприклад, продають прінти (високоякісні кольорові копії картин сучасних авторів зі справжнім підписом автора). Кількість від 100 до 1000 примірників і вартість від $100 до 1000. І, що веселить найбільше, називають ці копії «оригінальними» (тобто справжніми картинами), що засвідчується сертифікатом відповідності. А що найцікавіше, багато наших співгромадян купують ці «шедеври», з надією, що в далекому майбутньому ці копії стануть класичними витворами і зростуть у вартості до небачених висот (як тут не згадати «вечную иглу для примуса»...) Тому, шановні ентузіасти, остерігайтесь «розводів». Ось лише деякі ознаки таких організацій:
 1. Вам прпонується внести певну суму (як правило, це плата за наступний після першої презентації семінар, де будуть виступати менеджери-боги цього бізнесу, подивившись і послухавши яких, ви одразу станете заробляти великі гроші).
 2. Пропонується сумнівний товар, потреба в якому у нормальної людини відсутня.
 3. Фірма не зареєстрована в Україні. Рахунки в офшорах.
 4. Пропонується товар за завищеною ціною, а в подяку за це вам пропонується «безкоштовний подарунок».
Тому шукаючи роботу, пильнуйте і не втрачайте здорового глузду. Умійте відрізняти перспективну роботу від перспективного шахрайства.
 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту