pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Денежный вопрос

Вопрос о заработной плате является самым важным и щепетильным, как для работодателей, так и для соискателей. Именно поэтому обсуждение заработной платы двух заинтересованных сторон происходит в самом конце собеседования. О размере заработной платы соискатель, как и работодатель, узнает ранее, знакомясь с вакансией работодателя или резюме соискателя. Тем не менее, собеседование и осуществляется с целью уточнения всех тонкостей и деталей.

• докладніше

"Мінімалка" плюс, "офіціалка" мінус...

 З боку експертів чутно, навіть, про новий «наступ на малий та середній бізнес»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Професія за покликом душі


Професія за покликом душі


Гарний букет — ідеальне привітання. До речі, не так вже і просто купити зі смаком створену квіткову композицію. Але справжній флорист обов’язково вам допоможе.
Професія за покликом душі
Гарний букет — шляхетне привітання

Аранжування настрою...

Створення гармонійного букету чи композиції потребує великого досвіду і професійних знань. Але як стати справжнім флористом?

Проаналізувавши ринок навчання у цьому напрямку (а це і курси, і навчальні заклади), я прийшла до висновку, що, якщо ви учень старшого класу, творча особистість і в майбутньому мрієте стати флористом, краще починати із Всеукраїнської школи флористики і фітодизайну. Програма цього навчального закладу розрахована на учнів 8 — 11 класів та передбачає один рік очно-заочної форми навчання.

Протягом навчання в учнів формується поняття про етику, естетику, аранжування квітів. Також вивчається європейська та японська школи фітодизайну, учні знайомляться з сучасними школами аранжування країн СНД і далекого зарубіжжя, роботами провідних майстрів-флористів України. Найбільша увага приділяється самостійному виконанню творчих завдань, індивідуальної роботи з учнями. І головне, майбутні флористи засвоюють як за допомогою квітів можна передати свої думки, почуття, настрій.

По закінченню кожного періоду навчання передбачені заліки та виставки творчих робіт учнів, а вкінці курсу — заліки на конкурсній основі. Засвоєний даний курс навчання дає можливість самостійно працювати і продовжувати навчання в середніх спеціальних і вищих навчальних закладах, враховуючи той факт, що в Україні вже чотири роки офіційно зареєстрована професія флориста.


Кваліфікація майстрів

Завдяки директору української Академії флористики, Наталії Агєєвої, професія флорист 2000 року була внесена до Державного класифікатора професій, має свій код 733.1 і включає 2, 3, 4 й 5 розряди. Щоб отримати кваліфікацію флориста 4 розряду необхідно, крім теоретичного і практичного курсу, брати участь у конкурсі, принаймні в межах України. А флорист 5 розряду має приймати участь у конкурсах міжнародного рівня. Адже щоб досягти великих висот у цьому мистецтві, необхідно не тільки знати правила, але й демонструвати свої вміння.

Можливість отримати професію флориста надають багато різних навчальних закладів. Це і різноманітні курси (від одного до шести місяців навчання), і середні професійні училища, і технікуми, і вищі навчальні закладами.

Прикладом може слугувати освіта, яку пропонує українська Академія флористики. Викладачі Академії — високого рівня. До речі, до Академії приїжджають вчитися з Німеччини та Польщі.


До речі...

Між іншим, в Україні вигідно вирощувати квіти. Адже флористи намагаються у своїх роботах використовувати вітчизняні матеріали. Наші квіти і дешевші, і більш якісні, ніж закордонні. До того ж, все більше людей звертаються по послуги флориста, справедливо вважаючи, що в їх роботах є щось нове і незвичне.


 
Софія ЖУРАВСЬКА
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту