pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Три питання до резюме

 Якщо, у вас «три так» - сміло поспішайте на співбесіду чи відправляйте резюме віддалено

• докладніше

Київські волонтери знайшли несподіваний спосіб заробітку

 Ви знали, що група київських волонтерів виготовляє найдорожчі в світі брелоки? І виготовляються вони… з уламків збитого російського літака. За кожен брелок волонтери просять щонайменше 1 тис. доларів, а зароблені кошти вони витрачають на придбання дронів для нашої армії. Всього лиш за два тижні вдалося реалізувати брелоків на суму 400 тис. доларів. Розказуємо, як так сталося.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Навчання в США: чи варто брати кредит?


    Студентські позики для навчання – поширена для Сполучених Штатів практика. Чимало американців не в змозі оплатити дітям дороговартісне навчання в престижних університетах, тому трапляється таке, що студенти самі готові взяти кредити на своє навчання, сподіваючись досить швидко виплатити його після навчання.

    Але так щастить не всім. Перше, що варто запам’ятати, якщо плануєте навчатися в США і вивчаєте можливість взяти позику на навчання – бакалаврат окупиться досить швидко, а от магістратура – ні. Річ у тому, що для магістранти беруть безлімітні кредити згідно з федеральною програмою Grad Plus. За ці гроші вони мають можливість оплатити і навчання, і проживання. Як результат, після завершення вузу їм виставляється «кругленька» сума за навчання. І дуже часто – непід’ємна.
    З бакалавратом теж не все так просто. Швидко віддають кредити студенти технічних спеціальностей, а ось випускникам творчих спеціальностей про вступ у магістратуру потрібно добре подумати. Але навчальних закладів у Сполучених Штатах багато, і ми говоримо зараз не тільки про найпрестижніші університети, які встановлюють дуже високу плату за навчання. До слова, мотивується це тим, що вища освіта, отримана в них – це прекрасна можливість для кар’єрного росту. Але на практиці часто виходить інакше.
    До слова, подібна проблема описана в новому романі популярного американського письменника Джона Грішема «Острів Каміно» (2020). За сюжетом, героїня роману – письменниця-невдаха Мерсер Манн – ось уже вісім років не може виплатити кредит за навчання. Цей борг несамовито тисне на неї, на її психіку, адже все, на що вона спромоглася за ці роки – це гасити відсотки за кредит, а сама сума (шістдесят тисяч доларів) так і залишалася на її борговому рахунку. Героїні роману пощастило – за неї виплатила борг таємнича незнайомка, яка запропонувала їй незвичну роботу (власне, навколо цього й будується подальший сюжет книги). Але чи вам так пощастить? Навряд чи. Тому добре зважуйте всі «за» та «проти», якщо плануєте брати кредит на навчання в США.
    Для іноземних студентів престижні вузи США створюють фонди допомоги, куди можна звернутися за потреби. Поцікавтеся також, які стипендії і за що саме призначаються іноземним студентам. Якщо пощастить отримати стипендію, і якщо ви знайдете підробіток у вільні години від навчання – можливо, вам навіть не доведеться брати кредит на навчання.
    Отже, якщо ви плануєте здобувати технічну спеціальність, після отримання диплому і працевлаштування в США ви досить швидко повернете кредит за навчання. Якщо ви гуманітарій і плануєте, приміром, вивчати історію мистецтва, живопис або режисуру – будьте готові до того, що кредит швидко виплатити не вдасться. І це ще в кращому випадку.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту