pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Економічно активна людина - це про вас?

 Вони працюють або бажають вийти на роботу використовуючи перші надані можливості

• докладніше

Завдяки рішенню Київради працівники ОСН отримуватимуть зарплату

 ОСН розшифровується як «органи самоорганізації населення». Цим рішенням депутати Київради засвідчили важливість такого явища в українському суспільстві. Адже саме завдяки потужній і натхненній самоорганізації населення вдалося згуртуватися для взаємної підтримки після 24 лютого, щоб надавати допомогу тим жителям столиці, які б не вижили самотужки.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Де підзаробити українським пенсіонерам


 Незважаючи на те, що працівники віком 40+, так би мовити, складають «не зовсім бажану» аудиторію шукачів, близько половини усіх існуючих пропозицій на згоду праці на вітчизняному відповідному ринку, приходиться саме на кандидатів цього віку.

Такі дані, привела Державна служба статистики, а зі слів численних спеціалістів-аналітиків, цей показник має тільки зростати у майбутньому. Деякі принципи, що закладені у пенсійній реформи та демографічна ситуація, що далека від ідеальної, трохи прискорюють цей процес «старіння» кадрів країни.

Молодь не дуже позитивно сприймає необхідність стажу, який у подальшому потрібен для отримання пенсій, а ті хто вже доробив до 60 років та мають виходити на відпочинок, розуміють, у своїй більшості, про необхідність протриматися ще роки три, задля отримання того самого мінімального стажу.

Зазвичай, пенсіонеру в Україні є де підзаробити офіційно, але перелік таких робіт, досить обмежений. Наприклад, можна влаштуватися на роботу бухгалтером чи продавцем, знайти труд що по силах у промисловій галузі чи у аграрному секторі. Гардеробники чи няні-доглядаючи, також входять до списку професій на які пенсіонерів залюбки можуть працевлаштувати.

При цьому, реальність трохи відрізняється від офіційних даних, й багато пенсіонерів продовжують приймати до роботи й в охоронних агенціях, й в інших напрямках діяльності. Мало того, платити ним готові, як й молодим співробітникам аби вони могли виконувати свою роботу.

Аналіз відкритих баз даних резюме та вакансій демонструє таку картину.

Більшість резюме кандидатів «іншого віку» розташовані у сферах «Початок кар’єри», «IT/телеком» та «Продажі» . У той час резюме кандидатів саме віком 40+ перебільшують у тих самих «Продажах», «Бухгалтерському обліку» та «ТОП менеджменті».

 

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту