pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Трохи різних новин з ринку праці України

Новини бувають різними. Навіть, к такий серйозній сфері, як ринок праці.

• докладніше

"Закритий простір": українці вирішили проблему офісного шуму

 Ідея створити пристрій виникла раптово, завдяки отриманню компанією-винахідником замовлення від клієнта на розробку та створення кількох принципово нових офісів, що будуть розраховані тільки на одного працівника

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Мотиваційний лист для вступу-2022: що вам потрібно знати?


 Оскільки цьогорічна вступна кампанія передбачає також надання абітурієнтами до вступної заяви мотиваційного листа – пропонуємо розглянути в цій статті, як правильно надіслати такий лист.

Чи потрібно відвозити до освітнього закладу цей лист чи краще надіслати?
Ні, нікуди не потрібно їхати. Ви подаєте мотиваційний лист через ваш електронний кабінет. Тут є два варіанти – або ви вписуєте його в розділі «Подання заяв», або копіюєте і вставляєте сюди написаний раніше у ворді текст. Радимо обрати другий варіант, щоб ретельно вичитати ваш лист і виправити усі помилки.
До слова, опція «Подати мотиваційний лист у паперовому вигляді» доступна лише невеликій категорії вступників. Для більшості абітурієнтів цього не потрібно робити.
Не бачите в електронному кабінет опції, як подати лист? Пояснюємо, як це зробити.
Ви подаєте мотиваційний лист до заяви в той момент, коли подаєте, власне, саму заяву. Тому на даний час це можуть зробити тільки випускники 9-х класів, адже вступна кампанія для абітурієнтів, які поступають після одинадцяти класів, розпочнеться пізніше – з 29 липня.
Тому для випускників на базі повної середньої освіти є добра новина: маєте ще кілька тижнів, щоб як слід продумати зміст мотиваційного листа. Адже краще підготувати його заздалегідь, і в перший чи другий день вступної кампанії надіслати заяву і просто скопіювати з ворду написаний раніше лист.
Чи можна в кабінеті внести зміни до листа?
Ні, не можна. Ви можете внести зміни до мотиваційного листа тільки до моменту подання заяви. Коли ваша заява отримає статус «Зареєстровано в ЄДЕБО», цей лист ви вже не відредагуєте.
Максимальна кількість символів для написання листа – називаємо цифру:
Ви можете написати лист обсягом до 20 тис. символів. Щоправда, рахуються вони з пробілами чи без – не зрозуміло. Тому краще перестрахуйтеся, і орієнтуйтеся у ворді на цифру «Знаки (з пробілами)». Як знайти цей показник? Шукайте під тілом документу вкладку «Український», вона розташована зліва внизу, а біля нього є міні-вкладка «ЧИСЛО СЛІВ». Клікаєте на «ЧИСЛО СЛІВ». У центрі екрану вистрибне маленьке віконце «Статистика». Тут ви побачите кількість слів у вашому документі, кількість сторінок, рядків а також кількість символів (з пробілами та без). Орієнтуючись на цифри, вказані тут, ви ніколи не помилитеся з обсягом вашого мотиваційного листа.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту