pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Слабое звено

Принято считать, что специалистам, работающим на компьютере, производственные травмы рук не грозят. На первый взгляд, повредить кисти, выбивая дробь на клавиатуре и гоняя мышку по коврику, проблематично. Однако медики возражают: работающие на ПК более 20 часов в неделю рискуют «получить» синдром запястного канала (СЗК). Чтобы болезнь не разлучила с любимым делом, надо научиться ее распознавать, а главное — предупреждать.

• докладніше

Коли робота дійсно "погана"

 Зараз, існує багато можливостей отримати гідне та ефективне працевлаштування

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Освітній чат-бот для навчання та відновлення документів – що про нього відомо?


 EducationUaBot: саме таку назву має нещодавно презентований освітній чат-бот у телеграмі, який допоможе розшукати всю актуальну інформацію та повернутися до навчального процесу – і не має значення, в якій країні ви перебуваєте.

Створенню такого корисного і актуального інструменту передувала співпраця Міністерства освіти і науки України із урядовими організаціями Швейцарії, а також партнерство із швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
Отже, яку інформацію надає EducationUaBot пошукачу?
  • Як розшукати дитячий садок за кордоном, коледж чи школу,
  • Як відновити особисті документи про освіту,
  • Останні новини, які стосуються онлайн-навчання в Україні,
  • Як продовжити викладацьку діяльність в умовах воєнного стану.
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет схвально відгукнувся про цю чудову ініціативу, зокрема відзначивши, що пошук нових шляхів для комунікації та допомоги українцям не припиняється навіть попри жорстоку війну рф в Україні. Він зауважив, що головними завданнями, які стоять перед очолюваним ним міністерством та урядом загалом, є збереження здоров’я і життя кожного українського учня, студента, їхніх батьків, викладачів та науковців; не менш пріоритетними завданнями є створення відповідних умов для навчання, саморозвитку та праці.
Питання більш ніж актуальне, особливо після оприлюдненої в понеділок, 18 квітня, інформації про те, що 120 освітніх закладів Київщини постраждали внаслідок російського вторгнення. Таку інформацію у своєму телеграм-каналі повідомив Олександр Павлюк, голова Київської військової адміністрації. За його словами, понад 28 тис. школярів втратили можливість відвідувати школу. Значного пошкодження зазнали 5 закладів проф.-тех. освіти, 68 загальноосвітніх закладів, 44 заклади дошкільного виховання та 3 заклади позашкільної освіти.
І на завершення статті – дрібка приємних новин про наших західних сусідів. Минулого тижня голова КМДА Валентин Мондриївський подякував польським колегам за відкриття у Варшаві Українського освітнього майданчика для українських діток. Освітній майданчик оснащений сучасними гаджетами, щоб дистанційне навчання відбувалось максимально комфортно. Тож українські діти, які перебувають у польській столиці і відвідують цей освітній майданчик, зможуть продовжити онлайн-навчання разом зі своїм класом та вчителями з України. Подякував пан Валентин і за те, що за весь час, починаючи з 24 лютого, Варшава гостинно прихистила понад 15 тис. дітей з України.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту