pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Глобальная "детенизация" украинского бизнеса?

 В сфере строительства таких работников оказалось в 2,6 раза больше по сравнению с указанным прошлым месяцем, в сфере торговли – в 3,6 раза, в ресторанном и гостиничном бизнесе – в 5 раз.

• докладніше

Польша теряет популярность среди трудовых мигрантов из Украины

 По мнению Нацбанка, спад популярности трудовой миграции в Польшу связан с существенным замедлением роста экономики этой страны

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Який ринок праці чекає на українців


Пандемія коронавірусу та її наслідки у вигляді карантинних заходів, встигли довести те, що старі моделі роботи виявилися неефективними та не відповідають ані сучасним «звичкам»,  які панують на ринку праці, ані новим ринки збуту. Зокрема, вагома частка онлайн торгівлі, що демонструвала тенденції зростання, ще до початку карантину, за останній час, зробила без перебільшення колосальний «стрибок», суттєво прискоривши  показники власної динаміки.

Все це, просто не могло не торкнутися й підходів до здійснення робочих процесів. Протягом трьох із гаком, місяців суворого карантину, майже 60% вітчизняних компаній, відмовилися від фізичних офісів, перенісши власні представництва в онлайн, що призвело до суттєвих скорочень кадрів. Додайте до цього й той факт, що до звичних робочих ритмів, наразі зуміла повернутися лише третя частина роботодавців України. Майже стільки ж, ще сподіваються на те, що зможуть відкрити свої офіси протягом терміну до кінця року, уточнюючи при цьому, що це можливо, якщо не станеться «друга хвиля» пошесті зі всіма супутніми обставинами.

На думку експертів, які працюють на ринку праці нашої країни, ситуація вже обумовила наявність певних глобальних для економіки наслідків.

По-перше, більшість працівників – представників адміністративного персоналу офісів, зокрема співробітники ресепшена, служб охорони, сисадміни, прибиральники та секретарі, вже втратили роботу й не мають змоги працевлаштуватися на схожі посади в інших компаніях.

Така ситуація складається завдяки позиції більшості роботодавців, які мають змогу залишити працювати суто той персонал, який безпосередньо відповідає за надходження прибутків.

Якщо, робота людини не була пов’язана з отриманням компанією прибутку, а складала, так звані опціональні, допоміжні функції, вона, як правило, скорочується. Навіть відповідальних працівників бухгалтерії, сьогодні запрошують до праці на аутсорсі, щоб мати змогу платити їм лише половину ставки.

Діджитал напрямок, який й без того був відомий кількістю залученого фрілансу, намагається майже остаточно піти на віддалену форму роботи, а роботодавці сфери, як й скрізь, в першу чергу надають пріоритет робітникам, здатним до осягнення нових знань та гнучких у сприйнятті неминучих та суттєвих змін.

Та й інші роботодавці з різних сфер, масово акцентують увагу шукачів на необхідність мати в арсеналі  саме ті навички, що сприяють швидкому та ефективному надбанню нових вмінь. В фаворі, також, вміння швидкої адаптації. Наразі ,вітчизняні бізнесмени потребують таких працівників, які без вагань спробують себе у нових іпостасях, змінюючи власні функціональні обов'язки та швидко адаптуючись до реалій часу.

Чимало експертів, одностайно пророкують майбутнє за такими професіями, як інтернет-маркетолог та фахівець з СММ просування. Саме такі спеціалісти сьогодні та у найближчому майбутньому залишаться доволі затребуваними, а компанії, що на початку карантинної кризи урізали бюджет на піар заходи, тепер мають «наздоганяти» та збільшувати фінансування розкрутки соціальних мереж.

Разом з ростом попиту на СММ послуги, та піар - менеджерів, очікується й суттєве зростання попиту на досвідчених «айтішників», копірайтерів та WEB-дизайнерів. Тож, наразі до ТОПу затребуваних  повертаються представники напрямків, фінансування яких, здебільше скорочувалось в до карантинні часи, а зараз демонструє не аби який попит на своє відновлення.

 

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту